Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 11:31

Tośka to naprawdę się wysilili,eh....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 22:28

Tośka przykro z tą pracą. Niby się spodziewałaś ale i tak przykro. Tak myślę o tym rocznym macierzyńskim zazdroszczę dziewczynom co się na nie załapie ale tak myślę ile dziewczyn po takim macierzyńskim podziękują :ico_zly:

Madleine a może od powietrza? Sama nie wiem. A propo chorób Maksio dalej ma katar ale na razie nie widzę zielonych fluków :ico_sorki: i nie schodzi na dół więc mam nadzieję że tak pozostanie :ico_sorki:
dziś w nocy oj nie wiem chyba z 4 razy się rzucała na cycke,
ja to nawet się już nie żalę bo pobudki mam co 2h i to standard :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 kwie 2013, 22:48

Aleksandrowicz pisze: dziś w nocy oj nie wiem chyba z 4 razy się rzucała na cycke,


ja to nawet się już nie żalę bo pobudki mam co 2h i to standard :-D
Gosia ja Cię wspieram duchowo :ico_sorki: U nas jak wezmę małego do łóżka to potrafi przespać nawet prawie całą noc. Ale w łóżeczku masakra...pobudka z wielkim krzykiem co chwilę :ico_olaboga:
Tośka_30 pisze:A co do pracy to mam propozycję 1500 brutto + premia wyłącznie uznaniowa ( teraz mam premię % od zysków , więc to zupełnie inna bajka).


to przecież nawet nie jest najniższa krajowa jeśli by np nie dali choćby 100zł premii :ico_noniewiem: Ty masz pełen etat?

To chyba jest najniższa krajowa właśnie... 1500zł brutto

Tośka życzę Ci żebyś znalazła wymarzoną pracę :ico_sorki: Bo żadna przyjemność siedzieć gdzieś za marne pieniądze i niedocenionym przez pracodawce :ico_zly:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 07:55

może i to jest najniższa krajowa, ale ta stawka to jest do pół etatu.
Etam, i tak nie zmienia to faktu, że na pół etatu nie chcę pracować- nie ma żłobków i przedszkoli na pół dnia ;)

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 08:22

witajcie :ico_kawa: ja właśnie kawę dopijam i zaraz zabieram się do pracy

Quanchita - ja nie umiem spać z Laurą, choć czasem bym i chciała, przed świetami miałyśmy wirusa i wysoką gorączke i wtedy non stop wisiała na cycu, troche pospała koło mnie, ale ja wtedy jestem niewyspana kompletnie, bardziej niż gdy podsypiam na siedząco oparta o męża nogi :ico_haha_01:
mamy karmiace - co myślicie o tym - od kilku dni sobie popijam dość dość cocacoli :-D i właśnie bardziej pod wieczór tak mnie kusi, myślicie że przez to mała może mi sie wybudzac w nocy, bo dziś z nów zbudziła się po 2 i spać nie chce :ico_szoking:

a może jakiś skok rozwojowy, bo pochwalę się że od 2 dni Laura jakby "mama"mówi, właściwie nie wiem czy to amam, czy mama :ico_oczko: niania twierdzi że mama zaczęła mówić, oczywiście jak to słyszę to się rozpływam, słodkie toto, starszy wszystko mówił a dopiero mama na sam koniec, jak już zdaniami gadał prawie i miał 1,5 roku prawie to mnie zaczął wołać dopiero

i dołączam do mam, których maluchy mają gorszy apetyt :ico_zly: ostatnio nawet kaszki nie doje, zupki kilka łyżek :ico_olaboga:

Tośka - to jednak szukasz dalej?czy tak jak pisałaś przezimujesz tu gdzie jesteś?z tamtej firmy gdzie byłaś ostatnio na rozmowie się nie odezwali?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 09:27

mamy karmiace - co myślicie o tym - od kilku dni sobie popijam dość dość cocacoli :-D i właśnie bardziej pod wieczór tak mnie kusi, myślicie że przez to mała może mi sie wybudzac w nocy, bo dziś z nów zbudziła się po 2 i spać nie chce :ico_szoking:
Wszystko możliwe. Cola działa tak jak kawa więc możliwe że mała czuje się wyspana:)

Wy tak o zmianie pracy a ja właśnie przed chwileczką dostałam jakiegoś maila z propozycją zmiany pracy na stanowisko kier. prod. w branży spirytusowej (ale uwaga) w Siedlcach :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Gosia czy Ty przypadkiem tam nie mieszkasz?

Oki, muszę się zabrać za prasowanie bo z 4 pralki nazbierałam :ico_olaboga: Tymek zasnął, Jolka w p-lu ....to do roboty :ico_zly:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 10:56

Nie nie, ja pisałam, że przezimuję w domu z małą; pracuję tu do końca lipca- tj tak jak mam okres wypowiedzenia.

Z tamtej firmy cisza, więc pewnie- mimo, że hrka mówiła, że odezwą się w ciągu dwóch tygodni- będzie d..pa.

Moja Marleka mówi "bababababa", i "tatata", w ogóle małomówna jest, ale za to pięknie pokazuje jaka duża urośnie, gdzie kurka dziobała i ostatnio papa, na nasze do widzenia :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 12:48

na stanowisko kier. prod. w branży spirytusowej (ale uwaga) w Siedlcach
w Polmosie ? :-D Widzisz mogłabyś często u mnie być na winku i byśmy się żaliły na mężów i dzieciaki :-D
U nas jak wezmę małego do łóżka to potrafi przespać nawet prawie całą noc. Ale w łóżeczku masakra...pobudka z wielkim krzykiem co chwilę :ico_olaboga:
ja go nawet do łóżeczka nie kładę. Ja się wysypiam z nim :ico_haha_02: problem tylko jest taki że i Tomek z nami chce spać.
od kilku dni sobie popijam dość dość cocacoli
mi się wydaje że cola bardziej na żołądek by działała na wzdęcia bo chyba te pobudzenie nie działa. Tak czy siak ja nie pije.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 13:47

cZESC DZIEWCZYNY CO TAM?
Marcinek teraz śpi,na 15 mamy kontrole usg serduszka,a potem do moich rodzicow.
Przyciemniam włosy do naturalnego koloru bo coraz gorzej sie czuje w blondzie jasnym.A naturalny mam ciemny blond.
Dzis na spacerze dostałam takich skurczy jelit ( mam nadwrazliwosc jelita cienkiego),że myslałam,że zemdleje i nie dojde do domu do kibelka.Normalnie taki skręt,że koniec.
Leciałam jak głupia z tym wózkiem,cała mokra,zielono-blada i naprawde myslalam,ze nie dojde,ze nie znajde sił.Ręce mi dygotały ehhh
Ale udalo sie.
Jak tylko weszlam do domu to Marcinka w kurtce do kojca ja na kibelek :ico_wstydzioch:
Masakra...potem jeszcze przez godzine taka słaba byłam,ale no spa pomogła :ico_noniewiem:

Potem Marcinek wywalił całą miskę zupy na siebie i myslalam,ze szlag mnie trafi.Coś dziś cierpliwosci mi brak. :ico_olaboga:
Jeszcze dzis wieczorem musze sie spakowac do wawy bo jutro do schroniska jade i nie bedzie czasu,a w piatek mam o 6 bus wiec o 4 musimy wtsac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 kwie 2013, 16:04

Madleine a mi się dziś śniłaś :-D byłam u Ciebie w gościach z rodzinka a Ty byłaś własciecielką wielkiego basenu - miałaś w domu mega halę z krytym basenem, pełno ludzi tam pływało- normalnie bilety sprzedawałas. To kiedy zapraszasz do basenu? :-)

najniższa krajowa od stycznia to 1600brutto. szał ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość