leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 11:41

No i synus mowi ze bedzie chlopiec, zobaczymy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 13:19

No my chcemy dziewczynke :-D i adas tez chce siostre :shock: :shock: dziwne bo zwykle chlopcy chca braciszka :ico_noniewiem:

zbieram sie po goscia do przedszkola :ico_sorki:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 14:00

Hej ja po pierwszym dniu i nie było tak strasznie - chodzi o atmosferę :ico_oczko: Nadal nie wiedzą dziewczyny i dobrze, czyli nie jestem chyba jeszcze taka gruba jak mi się wydaje :-)
Sporo dzisiaj napisałyście, ja chciałam chłopca, będzie dziewczynka, Pola już chyba się nastawiła, mi teraz obojętne, najwyżej rodu nie podtrzymamy :ico_haha_01: Mizeria za mną chodzi, więc dzisiaj tradycyjnie mięsko na obiadek i ziemniaki z mizerią, w sobotę A. kupiuł kapustę kiszoną to byłam na niego taka wściekła, że :ico_nerwusek:

No zobaczymy jak wasze przeczucia się sprawdzą, te co do płci.

Edulita zazdroszczę Ci zdolności manualnych ja mam dwie lewe ręce.

Betina dobrze, że macica lepiej, a z brzuszkiem może też się unormuje.

Kamilka do dzieci chciał młody, Pola też bardzo zadowolona z towarzystwa, gorzej z wstawaniem :ico_oczko:

Leona ja też lubię sama posiedzieć, ale nie za długo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 19:50

Witam.
Na usg byłam z synkiem.Wszystko jest ok.Mały mierzy 6 cm.Wszystkie wymiary ok.Serduszko bije prawidłowo.Niestety płeć jeszcze nieznana .Teraz mam dylemat czy iść na wizytę do ginki w mojej przychodni gdzie mam blisko czy już chodzić do tej na drugim końcu miasta do której poszłam tylko po to aby dostać skierowanie na usg.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

08 kwie 2013, 22:13

lala - widzisz wszystko dobrze :ico_brawa_01:
to fajnie że byłaś z synkiem - moje dziewczynki też były ze mną na genetycznym i takie wpatrzone były a gin im wszystko pokazał i wytłumaczył na koniec dostały po jednym zdjęciu z USG :-)
co do lekarza to musisz wybrać takiego który wydaje ci się lepszy tzn. który budzi twoje zaufanie, ja chodze do tego samego od 11 lat i prowadził moje trzy poprzednie ciąże.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

09 kwie 2013, 11:53

Hej dziewczyny

Ja dzisiaj pospalam./.. zaprowadzilam adasia i odbilam sobie za caly tydzien szok :-D

Adas dzisiaj wesoly znow poszedl ale pogoda do bani jak nie wiem :ico_noniewiem: w dodatku sie podlamalam bo pytalam w przedszkolu ile dzieci jest w grupie Adam,a bo musze cos naszykowac na jego urodziny a kobieta mi mowi ze 35 :shock: :shock: :shock:
Co ja naszykuje dla takiej ilosci dzieciakow?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

09 kwie 2013, 13:27

kamilka ty pospałas a ja zaspałam tzn. wszyscy zaspaliśmy :) u nas pogod piękna tylko widać że wieje dość silny wiatr.
Co chcesz szykowac na te urodziny ? moje dziewczyny zawsze niosą cukierki lub po lizaku bo przy takiej ilości dzieci to jest wydatek. No chyba że możesz jakeś ciasto lub tort dla dzieci zanieść - u nas w przedszkolu można tylko z cukierni domowych wypieków nie wolno

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

09 kwie 2013, 13:51

Kamilka u nas w przedszkolu dzieci cukierki przynoszą i częstują po śniadaniu. Zazdroszczę Ci dzisiaj możliwości poleniuchowania, bo ja miałam ciężki dzień w pracy :ico_zly: niemożliwe były dzisiaj moje czorty :ico_zly: dobra nie smęcę.

Edulita jak humor i samopoczucie?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

09 kwie 2013, 19:54

spinka - dziś chyba taki dzień bo moje dziewczyny jakieś nakręcone wróciły z przedszkola :ico_olaboga:
humor jak humor chwile dobrze a za moment obrót o 180 stopni i się zmienia - hormony :ico_haha_01: samopoczucie dobre choć cały czas się boje i to jest silniejsze ode mnie :ico_noniewiem: jutro wieczorem mam wizyte u gina to może jak jest bez zmian to troszke się uspokoje

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

10 kwie 2013, 07:18

Witam

dzieci wysłane do przedszkola Niki ma dziś przedstawienie w hospicjum - prosiła o trzymanie kciuków :-) poszła cała przejęta a Ida wstała bez humoru i marudziła dziś niemiłosiernie - normalnie poranne urwanie głowy :ico_olaboga: ciekawa jestem jak ja później trójkę ogarne :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość