moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

11 kwie 2013, 19:21

wiem że do porodu macie jeszcze daleko, ale jak któraś z dziewczyn jest z Krakowa okolic to polecam wam szpital na Kopernika.
Moja kuzynka studiuje położnictwo i przez różne szpitale się teraz przewinęła i to właśnie ona poleca ten szpital.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

11 kwie 2013, 19:24

kamilka śliczna dzidzia :ico_brawa_01: i jaka kontaktowa wiedziała że trzeba mamie się ładnie zaprezentować żeby ją uspokoić :ico_haha_02:
leona - pochwal się skończonym pokoikiem

super przedstawienie byłam taka dumna z córci głośno i wyrażnie mówiła swoją role choć miała stresa :-) uwielbiam takie występy dla rodziców , a i jeszcze dziś dostała nagrodę za udział w konkursie wielkanocnym - moja mała artystka

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

11 kwie 2013, 19:44

Kmilka ale fajna dzidzia :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Edulita super ze moglas corcie podziwiac :ico_oczko:


Ja wlasnie uspiam synusia, spi jeszcze u nas bo u niego smierdzi farbamk, a tak juz chcial spac u siebie

A to efekty wczorajszego malowania :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

11 kwie 2013, 20:27

leona - śliczny pokoik małego fana Zygzaka :ico_brawa_01: nie dziwie się że chciałby już dziś tam spać :ico_brawa_01: i jaki duży jest ten pokój - ile ma m2 ?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

11 kwie 2013, 20:33

Pokoj ma jakies 16m kw
No ale juz niedlugo Marcel bedzie musial se pokojem podzielic z bratem albo siostra :ico_oczko: lozeczko bedzie stalo przy tej zoltej scianie, a ta komoda bedzie przerobiona na przewijak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

12 kwie 2013, 08:32

Hej dziewczyny

Leona ale sliczny ten pokoik :-D :ico_brawa_01: ja mojemu narazie kolorow nie klade bo sie zdecydowac nie moge bo ma bialo zielone mebelki... a wy malenstwa nie bedziecie miec narazie u siebie?
My narazie lozeczko u nas lokujemy .. raz zeby Adas sie wysypial a dwa ze ja nie uslysze malucha przez 2 pokoje :ico_noniewiem:


A ja juz zaprowadzilam smyka do przedszkola i modle sie nad prasowaniem ... lubie prasowac ale dzis to cos zebrac sie nie moge a chce skonmczyc bo mam posciel do prania :ico_chory:
Boli mnie dzisiaj krzyz wrrr w nocy nie spalam cierply mi nogi boszzz

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 kwie 2013, 10:35

Kamilka ogolnie plan jest taki ze lozeczko i cala reszta od poczatku bedzie stala na swoim miejscu :ico_oczko:
Ale biore pod uwage to ze maluch pierwsze tygodnie bedzie spal u nas(poluje na jakas tania kolyske/kosz co by mozna bylo przy lozku postawic)
Zreszta zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w "praniu" :ico_oczko:
Aha nasza sypialnia jest za tymi drzwiami przy Marcela lozku :ico_oczko: takze w razie co to bede slyszec malucha

U nas od rana mgliscie, ale juz z mezem na dzialce bylismy, poobcinalam hortensje, teraz czekamy na slonko

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

12 kwie 2013, 15:27

Hej!
Wczoraj nie miałam już sił ani chęci, żeby zajrzeć. Podaliśmy wymiary do projektu, płytki wybrałam - postawiłam na klasykę Travena z Paradyżu (ciemny brąz i beż) i teraz myślę nad kolorem farby do tego, może oliwka jakaś :ico_noniewiem:

Kamilka świetna dzidzia :ico_brawa_01: , powodzenia w prasowaniu.

Edulita gratuluję córki artystki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W końcu miałaś jakąś przyjemną rozrywkę :-)

Leona w łóżeczko turystyczne lub wózek na początek ?

Ale mnie dzieci sąsiadów wkurzają! Wołają Polę a potem od niej uciekają :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Normalnie bym ich :502: :503: :592: On jest w 3 klasie a ona w 5 lub 6, normalnie szkoda słów!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

12 kwie 2013, 16:41

spinka jak nic nie upoluje to w ostatecznosci moze byc gondola od wozka ;-)

ehhh szkoda slow na te dzieciaki

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

12 kwie 2013, 16:46

Kamilka - współczuje dolegliwości oby szybko ustąpiły- mnie od tego leżenia też bolą boki :ico_zly:
leona - zazdrosze ja w tym roku musze odpuścić działkę i ogródek przy domu już nawet nie chce myśleć ja to będzie wyglądac :ico_noniewiem:
spinka - fajnie że już takie kroczki podjęte to nim sie obejrzysz łazienka będzie jak malowana :-)
co do dzieci to powiem wam co ostatnio moja Nikola powiedziała jak wróciła z przedszkola - "mamusiu a wiesz Kasia ma taraz super bo ma zastępczego tatusia i jeszcze jednego co jest w więzieniu " - musiałam jej wytłumaczyć że to że ktoś jest w więzieniu nie jest super

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość