Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 11:57

Wybaczcie że znowu milcze, przechodzę kryzys, mam wszystkiego dość. Minęło 6 tygodni w szpitalu, a końca nie widać :ico_placzek: Wiem, że i tak już daleko zaszlismy, staram się myśleć pozytywnie, ale nie zawsze mi wychodzi :ico_noniewiem:

Trzymajcie się ciepło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 14:45

shiva Bardzo mi przykro, ze pobyt w szpitalu staje sie coraz ciezszy. Pomysl tylko o nagrodzie jaka Cie czeka ;) trzymam za Ciebie mocno kciuki I przesylam troszke slonka.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 15:38

witajcie

Ale u nas pięknie,gorąco,no bosko! mąż robi obiadek a po obiadku idziemy nad odre posiedzieć chociaż chwilke bo aż grzech siedzieć w domku,a fajnie bo dzis nie idzie do pracy dopiero jutro na noc,ale i tak do 4 dzis nie spałam aż nie wrócił,dopiero jak przyszedł pogadaliśmy chwilke i pozlismy spać i tak właśnie potrafie spać bez męża ehh :ico_noniewiem:

Tibby nooo widzisz kochana gratulacje za wygranie ręczniczka,zawsze to coś :-) Wiedziałam,że ciężko ci będzie tam wysiedzieć,ale za to masz fajnych pare rzeczy :ico_oczko: ja jakby jeszcze takie warsztaty były teraz u nas we Wrocławiu to znowu bym poszła :ico_oczko:

Monika za 37tc :ico_brawa_01: No brzusiu masz sporawy,ale to dobrze bo widać,że synuś dorodny chłop :ico_haha_02: troszke i przestaną ci te nogi puchnąć juz teraz zleci...Ja również się boje porodu"porodu" hmmm CC to najgorsze co może mnie spotkać,ale co zrobić trzęse sie na samą myśl,ale jak pomysle,że taka nagroda wyjdzie z mojego brzuszka to aż skrzydła mi rosną :-) Moja malutka tak się rozpych,ze to już boli normalnie i czuje,że juz się nie przekręca bo codziennie po prawej stronie czuje dupke i plecki a czkawke na dole i tez po prawej,tak jakby cała lezała po jedenj mojej stronie a nie po środku,ty tez tak masz?

shiva kochana tak bardzo mi przykro,ze musisz tam biedna leżeć,ale chociaż masz opieke jestem z Tobą :ico_sorki:

ziolo
pracus z ciebie kochana,ze hohoho :-)

No to stawiam za 35tc skończony :ico_tort: jej udało mi się już do tego tygodnia dotrzymać Dziękuję Bogu :ico_sorki: bo skórcze to ja juz mam takie,ze zapiera dech w piersiach i cały brzuch twardnieje czasem razem i krzyż :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 18:06

Moniko ile Tych ciuszków masz to już dla synka masz wszystko przygotowane? A piesek widzę przygotowany na wiosnę.
Misiu biedna Ty z tymi skurczami brzucha.
Shiva zapewniam suwaczek Twój ładnie idzie do przodu, trzymaj się.
Tibby to trochę gratisów dostałaś.
Mój maluch coś dzisiaj leniwy mam nadzieję, że jeszcze porobi akrobacje w brzuchu, aby byłam spokojniejsza. Mam pytanie do Was, czy kłucie koło pępka to jest normalne, bo kuje mnie od tygodnia, co kilka dni i mam nadzieję, że to efekty rozciągania.
Poza tym u nas teraz trudny okres powoli zbliżamy się do 19 tc. Próbuje nie stresować się, ale jest ciężko, dobrze, że myśli mam czym zająć, bo czekamy na decyzje kredytu hipotecznego.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 19:11

Ja wlasnie wrocilam juz do domku od tesciow. stopy jak balony :ico_placzek: zaraz sie poloze i zadre je do gory zeby wszystko zeszlo cala opuchlizna bo normalnie nie idzie chodzic. juz dzisiaj sie wkurzylam jak sie zbieralismy do rodzicow meza na obiad bo ja juz zadnych butow nie mam i przewalilam cala szafke z butami i znalazlam takie na lato klapki z odkrytymi pietami ale zaklada sie na piety gumki i wiecie co w tych butach pojechalam do tesciow bo juz normalnie jestem bezradna zadnych butow nie mam takich co bym mogla zalozyc bo stopy sa tak spuchniete od rana ze nie idzie nic z tym zrobic :ico_noniewiem: ale pomyslalam ze co tam z samochodu do domu to tyle co ja sie przejde to moge i w klapkach :ico_sorki: tesciowa jak mnie zobaczyla to sie rozesmiala z tych moich butow bo na nogach klapki a kurtka to jeszcze plaszczyk zimowy bo sie u nas dzis ochlodzilo troszke... jutro to chyba pojde do jakiegos sklepu i kupie sobie jakies najtansze buty takie co bym mogla te moje balony stopy wlozyc bo gdzie to bez butow byc to przeciez ja sie z domu nigdzie nie rusze a przeciez jak meza nie ma to ja musze nawet zeby na chwile psa wyprowadzic na pole... ehhhh przerypne normalnie z tymi stopami i butami :ico_noniewiem:

shiva trzymaj sie i mysl pozytywnie juz niebawem 30 tydz. a potem to juz poleci z gorki.

misia moj maly tez sie rozpycha ale juz inaczej sie to czuje bo juz ma malo miejsca i mnie tez niekiedy zaboli jak mi wbije swoje nozki czy raczki a zebra albo gdzie indziej ale jakos jeszcze to jest znosne. teraz to bardziej mi na pecherz napiera albo juz tak sie gniecie w kanal rodny szykuje do wyjscia bo nie raz to mam wrazenie ze sie posikam. moj tez jak czkawke ma to czuje na dole bo jest glowka do dolu ulozony.

jenny ja z tymi kluciami to Ci nie pomoge bo szczerze to nie wiem od czego to moze byc.... ja czegos takiego nie mialam wiec nie wiem. .. ale byc moze to od tego ze sie wszystko rozciaga choc nie wiem nie jestem znawca i specjalista wiec lepiej sie nie bede wypowiadac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 20:13

Cześc mamuśki! Chciałam tylko powiedziec, że kolor na ścianach już jest. Jutro lecimy drugą warstwę i kaloryfer a we wtorek ozdobne paseczki i zaś już tylko sprzątanie. TYLKO albo AŻ! ale wiem, ze będzie warto.

monika, współczuję tobie tej końcówki z opuchniętymi stopami. Ja pewnie też będę tu wam narzekac w czerwcu/lipcu.
misia, kochanie, jeszcze chociaż tydzień!!! A najlepiej dwa, ok? Możemy się tak umówic ;-) Ja kończę remont (bo wcześniej nie mam jak trzymac kciuków za wasz poród) a ty grzecznie czekasz do 37tc! To już tylko 14dni!!!!!! Odliczam! ;-)

jenny, ja mam takie kłócia. To moim zdaniem normalne. Jak chodzę, to brzuch jak kamień... Boli jak na kolkę. Ale ginka mówiła, że szyja ok, więc jej ufam. Najważniejsze, że zamknięta. Ma jeszcze min. 10tc czekac!!!

Shiva, tulaski ode mnie. Trzymajcie się dzielnie. A żadnych nie ma opcji na wyjście?
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2013, 20:21 przez tibby, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 20:19

Tibby to czekam na fotki po zakończeniu remontu:-)

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

14 kwie 2013, 20:44

witajcie;)

Gratuluje nowych tygodni ukonczonych:)
Shiva dasz rade....jeszcze troszke.....

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

15 kwie 2013, 07:50

Witajcie
Dzisiaj wracam do pracy. Czuje sie jakos dziwnie. Nie wiem jak ja sobie poradze. Jestem wolniejsza, troche mniej sprawniejsza I co chwile chodze do toalety na siku. Wstalam jednak rano bez wiekszego problemu.
U nas dzisiaj ma byc slonko, ale od jutra deszcz. Oby szybko sie przejasnilo.
Monika super wygladasz! Piekny brzuszek. Synus na pewno rosnie ;)
Ja czuje jakby moj brzuch byl z dnia na dzien coraz wiekszy.

Milego dnia dziewczyny

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

15 kwie 2013, 08:14

Wiem że już co po nie które z was mają zakupione wózeczki :ico_oczko: ale dla tych które jeszcze nie to może będą zainteresowane. Koleżanka mnie prosiła żebym pomogła jej w sprzedaży. Ma wózek : Wózek wielofunkcyjny Abc Design Rodeo
Szczegóły na naszym mini sklepiku :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość