Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

15 kwie 2013, 21:00

kurrrrrr..... moja Nikola przyszła dziś z przedszkola i mówi że dziewczynka która ma wszy wzieła sobie jej czapkę i założyła na głowę :ico_zly: oczywiście Nikola wiedziała że już nie może jej założyć biedna rozgoryczona wróciła do domu z czapką w plecaku :ico_noniewiem: koleżanka jeszcze jej powiedziała że mama mówiła że ma tak robić :ico_puknij:
Jutro dzwonie do dyrekcji mam już dość tej całej wszawej sytuacji :ico_nienie: :ico_zly:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
W głowie się nie mieści. Idz do dyrekcji bo takie coś jest niedopuszczalne...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

15 kwie 2013, 21:52

edulita :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

16 kwie 2013, 09:11

Zaraz sie wsciekne napisalam posta i zatwierdzajac wlogole przekierowalo mnie na jakas inna strone :ico_zly: :ico_zly: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

Ehhh jeszcze raz...
Wczoraj spedzilismy dzien na dworzu bylo bardzo cieplo... adam jak juz nie mial sil na nogach stac to wrocilismy hulajnoga dziala cuda....
A dzisiaj urzadzil mi rano cyrk na kolkach.. przebieral sie 3 razy bo chce inna koszulke :ico_sorki: wywalil wszystkie ciuchy potem zaliczyl focha a na koniec sie pobeczal i poszlismy z 20 min opoznieniem :ico_nerwusek:

Edulita pisz odwolania my pisalismy i sie dostalismy ale potem nie bylam zadowolona z tego przedszkola ale coz... musial chodzic bo bym nie mogla pracowac... pomijajac to sobie jaja robia kurnia z ludzi z tymi dziecmi :ico_zly:

leona 7 warstw tapety :ico_szoking: :ico_szoking: jak wy to zerwaliscie? ja chcialam polozyc w salonie ale nie da rady bo tu w momencie moze byc wilgoc bo nie ma wywietrznikow w calym mieszkaniu... wiec musze duuzo wietrzyc :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

16 kwie 2013, 09:29

Witam z rana

Synus w przedszolu, emont stoi w miejscu bo mezu musial jechac pozalatwiac pare spraw

Kamilka ma zagrania ten twoj Adas :ico_olaboga: ale u nas czasami nie jest lepiej :ico_haha_01:

A z tymi tapetami to masakra, dwoch chlopow meczylo sie z tym od 9 do 18tej :ico_olaboga: najpierw na sucho zrywali to co sie dalo, a reszte przy uzyciu maszyny parowej, gdyby nie ta maszyna to by nie dali rady :ico_noniewiem:


U nas znowu mgla od rana
Ja siedze przed tv i zastanawiam sie co na obiad :ico_noniewiem: mam ochote na placki ziemniaczane, moze gulasz do tego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

16 kwie 2013, 09:34

Leona jemu sie rzadko zdarza ale jak mu sie zdarzy to ja musze wyjsc i wtedy Kuba sie niem zajmuje bo ciezko... On tez bardzo wrazliwy jest i nawet krzyknac nie moge bo zaraz ma mine jak zbity pies i wystarczy pierdola ze mu zaszkodzi i w ryk :ico_sorki:

Dzisiaj pojdziemy na lody napewno juz mu przeszlo... Co do obiadu ja zupe ogorkowa zrobie i mysle zeby leczo ale to popoludniu bo musimy zakupy zrobic... i jeszcze za mna flaki chodza :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

16 kwie 2013, 14:27

Hej smaka mi narobiłyście, an flaczki i placki i lody ;-) Ale chyba na lodach poprzestanę.

Leona i Ty twierdzisz że nie szalałaś - 7 warstw tapet to jazda na maxa i to nie ważne, że nie Twoimi rękami zerwane :ico_oczko:

Kamilka zobaczysz Ty jak będziesz miała dziewczynkę jak to z ubieraniem będzie :ico_haha_01:

Edulita jak telefon do dyrekcji nie pomoże to powiedz, że do SANEPID-u zadzwonisz i wtedy efekt gwarantowany :ico_oczko:


Chyba już widać moją ciążę, bo znajoma do mnie dzwoniła, że pytały się jej moje koleżanki z pracy czy ja w ciąży jestem :ico_oczko: Ale ja nic nie mówię, a niech sobie gdybają - wredna jestem, ale sprawia mi to przyjemność 8-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

16 kwie 2013, 14:40

Witam

Od rana próbuje się dodzwonić do przedszkola i nic tzn. dziwny sygnał jakby uszkodzona linia :ico_zly: prosiłam siostre żeby porozmawiała z wychowawczyniką Niki jak ją jeszcze zastanie bo po 15 łączą grupy :ico_noniewiem:
spinka do sanepidu dzwoniłam już w tamtym tygodniu i skierowali mnie do powiatowej stacji epidemiologicznej a tam pani mi powiedziała że oni nic nie mogą bo to przedszkole musi coś z tym zrobić :ico_noniewiem: aby spradzić dzieciom głowy muszą wyrazić zgodę rodzice - kur... jak ja chodziłam do przedszkola czy szkoły to regularnie sprawdzali u dzieci stan higieny a każdy przypadek był zgłaszany rodzicom a tu teraz takie super prawa że niedługo to nas robaki zjedzą :ico_zly:
leona - to teraz wiekszy będziecie mieli pokój bo 7 warstw to grubo było :ico_haha_01:
kamilka u mnie też czasami jazdy z niczego a to nie tak ukrojony plaster sera, a nie te rajtuzy a bluzka nie z takim rysunkiem :ico_haha_01: humorki jak u ciężarnej z drugiej strony to nawet dobrze że dzieci mają swoje humorki a nie jest im wszystko jedno :-)

placki ziemniaczane ze śmietaną - już wiem co mi M dziś przygotuje po powrocie do domu :ico_haha_02: flaków nie jadam ale lody to chętnie a najbardziej to sorbety i te wodne mam w lodówce frugo to sobie zjem na poprawę humoru i może mnie to troszke odnerwi :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

16 kwie 2013, 14:51

A mi coś brzuszek dziś twardnieje, ale to chyba moja mała układa się tak, Paskudnica jedna. Zastanawiam się czy do Poli będzie podobna?

No to dzisiaj szalejemy z zachciankami, chociaż ja po obiadku w przedszkolu( jadłam zupkę kalafiorową) ale zaraz jedziemy na angielski Poli i wtedy deserek zaserwuję sobie :-D
A że n-l ani pielęgniarka głowy nie może sprawdzić dziecku to ja dobrze o tym wiem, nawet jak wie, że dziecko ma wszy to nie może mówić za bardzo - bo "mądry rodzic" może z tego aferę zrobić - takie czasu :ico_olaboga:

Na kuriera czekam, kurde nonono jeden maił być wczoraj, a teraz nam wyjazd blokuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

16 kwie 2013, 15:07

spinka ja jak kiedyś pracowałam i w szkołach mieliśmy sprawdzać to się ogłaszało z dwa tyg wcześniej aby rodzice wyrazili zgody fakt wszy rzadko się zdarzały ale niektóre dzieci to naprawde z higiena na bakier :ico_noniewiem:
mi wczoraj wieczorem brzuch stawał dęba i prosiłam już dzidziulka aby przestał świrować i tez szedł spać :-)
Zastanawiam się czy do Poli będzie podobna?
moje do roku były podobne jak dwie krople wody jak oglądam zdjęcia to musze się przyglądac na kolor oczu Niki miała prawie granatowe dziś ma brązowe a Ida błękitne i tak jej zostało :-) w miare jak Ida podrastała zaczynała się różnić od Nikoli

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

16 kwie 2013, 16:12

Edulita jestem w szoku co w Tym przedszkolu dzieje się.
To nie tylko ja mam dziś ochotę na lody:-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość