gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 kwie 2013, 11:27

ale piękna pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 21 stopni i takie słońce prześliczne już byliśmy na dworze Maksio body miał z krótkim rękawem i bluzę, chusteczka na głowę i rajstopy i spodnie. W sumie mogłam rajstopy sobie darować.
Madleine może jakiś skok jak tak dużo je i dlatego się budzi w nocy. Bo zjada super ilości :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chciałabym by Maksio połowę tego jadł :-D on sztucznego najwięcej chyba 120ml zjadł a cycka nie wiem ile.
Tak:) Ona czasami zjada więcej niż dorosły
to mam nadzieję że i Maksio się rozje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A my od wczoraj mamy pieska - Odiego
Obrazek
tak jakoś wyszło :ico_haha_01:

a tu sobie jaja robiłam i czapkę za małą Maksiowi zakładałam :-D ale widać ładnie ząbek
Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 kwie 2013, 11:33

Jejku jaki Maksio jest śliczny - naprawde przeuroczy do schrupania :-)
A piesek super taki puszatek :-)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 kwie 2013, 13:08

Kurcze, Gosia jaki fajowy ten piesek :)
No bo o Maksiu nie muszę pisać- słodaczny jest i kropka :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 kwie 2013, 15:37

A my od wczoraj mamy pieska - Odiego
Ładny mi piesek :ico_haha_01: Urośnie wielki jak niedźwiedź :ico_haha_01: To nowofunland, prawda?
Cudowny :ico_brawa_01:

A Maksio kochany :ico_brawa_01: Śliczny chłopczyk!
U nas dziś gorąco,ma byc 25 stopni.Jak polecie ubrac maluszka na spacer w taką pogodę? Body i cienka bluzeczka z dlugim rekawem wystarczy? A do torby sweterek?
U nas też 25 st ale w domu siedzimy bo Jola się rozchorowała :ico_olaboga: Katar masakryczny i strasznie marudna jest...a może to jakaś alergia?! Już sama nie wiem :ico_olaboga:
Ale ja ubrałabym tak jak Gosia czyli body z krótkim rękawem i na to bluza a do torby kurtka wiatrówka na wszelki wypadek bo u nas mocno wieje.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 kwie 2013, 19:55

No u nas wiatru nie bylo wiec wlozyłam młodemu cienkie spodnie,body bez rekawów i bluzka cienka z długim i sweter do torby.Ale bylo tak gorąco ,że rękawy mu do łokcia podwinełam. Cudnie było!
Ale jak widzialam na ulicy dzieci w zimowych kombinezonach a rodzice krótki rękaw to aż mi się słabo robiło....

A jutro i w sobote ma byc brzydko :-(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 kwie 2013, 22:47

A jutro i w sobote ma byc brzydko :-(
też słyszałam że cały tydzień ma być brzydki :ico_placzek: a tak cudownie było :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ładny mi piesek :ico_haha_01: Urośnie wielki jak niedźwiedź :ico_haha_01: To nowofunland, prawda?
nie no może aż taki to nie będzie :ico_chory: matka labrador a ojciec NN :-D więc w sumie niewiadomo co z Odiego wyjdzie :-D
A co do nowofunlanda to mój brat cioteczny ma. Urodził się wtedy co Maksio tutaj ma 5 miesięcy :-D a ten na sankach to Tomek :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
U nas też 25 st ale w domu siedzimy bo Jola się rozchorowała
biedulka :ico_olaboga: sama nie wiem czy życzyć alergii czy choroby. Oby cokolwiek to jest szybko przeszło :ico_sorki: :ico_sorki:

Taka śliczna pogoda była 22 stopnie ale nie w słońcu. Cudnie było :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja już chcę lata i ciągle takiej temperatury a nawet wyższej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 08:43

cudny Maksio, cudny Odi :-D :ico_brawa_01:
Qanchita jakbyś do tych wejściówek dołączyła nianie i helikopter do łodzi to biorę :ico_oczko: :-D
zdrówka Joli. ja złapałam od dzieci i smarkamy sobie równo :ico_chory: tzn. teraz najgorzej to już ja :ico_oczko:

Kasiala Ty pisałaś że kupiłaś czytnik ebook, fajny? zaprezentuj jaki masz bo właśnie zachorowałam na takowe coś :ico_oczko: tylko chciałabym takico oczu nie męczy i ma w miarę duży wyświtlacz i przystępną cenę. Polecicie coś? :ico_sorki: te ksiażki potem z neta się ściaga czy jak? - pytanie idiotyczne ale ja taka "lotna" w tych sprawach :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 11:22

Marta nie do mnie pytanie ale jak ja kupowałam czytnik to strasznie dużo czytałam o nich :-)
Ja mam kindle czytnik. Kupowałam z usa ale wtedy nie liczyli vatu i cła. Teraz bardziej opłaca się kupować na allegro. I taki też kupiłam od Kaśki ( ona na komunię kupowała). Ma super baterię. Książki ściągam z internetu z chomików. Mnóstwo ich jest i przerabiam w prostym programie i super wszystko idzie. Mogę Ci wytłumaczyć jak coś. Te kindle są z reklamami i bez. Bez reklam tańsze ale gwarancja nie taka pewna bo np stłuczesz ekran ze swojej winy to amazon Ci wymienia :ico_brawa_01:
ale z reklamami jest na rynek amerykański i mogą robić ale. Chociaż na ogół nie robią. Maks 400zł kosztuje u sprawdzonych sprzedawców bez reklam. Potem dopiszę po Tomka jadę
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 11:25

Ale Maksio słodko w tej chustce wyglada :-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 11:55

Ale Maksio słodko w tej chustce wyglada :-)
My się z mamą śmiałyśmy że to Marysia a nie Maksio jest w tej chustce :-D

Gosia siostra cioteczna do mnie czy nowfunlanda mam :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość