gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 11:57

to ja napisałam ale siostra siedziała na moim komputerze i się nie wylogowała z forum :-D :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 15:12

Gosia: a ja byłam pewna że to nowofunland :ico_haha_01: Mój brat uwielbia wielkie psy. Ma bernardyna (już trzeciego), miał kaukaza, właśnie nowofunlanda i teraz jeszcze berneńczyka:) No i dla odmiany coś jamnikopodobnego i ten najlepiej podwórza pilnuje i jest najgłośniejszy :ico_haha_01:
Qanchita jakbyś do tych wejściówek dołączyła nianie i helikopter do łodzi to biorę :ico_oczko: :-D
Kochana jakbym helikopter dostała to sama bym się skusiła na tę imprezę :ico_oczko: ...Albo jakby chociaż Tymek był inny :( Bo takie sceny robi jak się w nocy obudzi i mni nie ma w pobliżu że masakra :ico_placzek: Już mam tego dość bo też chętnie bym wyszła gdzieś ze znajomymi a trzymana jestem jak na smyczy przez własne dziecko :ico_zly:

Gosia co do e-czytników to dlaczego zdecydowałaś się na niego a nie na tablet który ma wiele dodatkowych funkcji? My mamy tablet i mąż też ściąga na niego książki i czyta....ja mniej bo raz że nie jestem "molem książkowym" a dwa to jeśli już czytać to ja kocham wersje papierowe jednak.
Ale rozumiem, że jeśli ktoś wręcz pochłania książki to wersja elektroniczna jest o wiele bardziej ekonomiczna :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 16:28

Ale rozumiem, że jeśli ktoś wręcz pochłania książki to wersja elektroniczna jest o wiele bardziej ekonomiczna :)
no właśnie chodzi o koszty. Mamie też kupiłyśmy z siostrą i już dawno się zwrócił :ico_brawa_01:
A dlaczego nie tablet? Z prostego powodu czytnik ma taki specjalny wyświetlacz e-ink na którym się czyta tak samo jak na papierze zwykłym. Nie psuje wzroku, bateria starcza na miesiąc czyta się tak jak prawdziwą książkę. A ja dużo czytam spędzając 2h dziennie w pociągu musi się dobrze czytać bo w tablecie to tak jak na kompie wzrok bardzo się męczy.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 19:16

Witajcie - jestesmy po szczepieniu na pneumokoki druga dawka. Bylismy wczoraj wozkiem w przychodni - Marysie ubralam w body i sukienke a na to miala rozpieta cienka bluze i czapeczke. Dzisiaj kupilam jej takie cieniutkie kapelusiki bo czapeczka niby cienka ale glowka sie jej poci. Mała wazy 8100 a mierzy...hmmm???? Wg mnie 74-76 cm wg Pani mierzacej 72 cm. Marysia chodzi w rozmiarze 80/86 wiec pielegniarka cos ja niedokladnie zmierzyla. Niemniej jednak jest dlugasna ale nie tak jak Marcinek:) Magda ty mu cs durzucasz do mleka prawda? Moje dziecko od kilku dni uczy sie raczkowac i kilka metrow juz przemierza sama - jednak ciekawsze stalo sie wstawaje z kolan i ma rece oparta na podlodze proste i nogi tak samo - pucia wypieta i tak probuje w dziwaczny sposob chodzi. Co do zabkow to u nas podobno lewa jedynka ma by pierwsza....ale wiecie od stycznia maja byc te zabki i ich dalej nie ma. Kupilam jej otelik firmy apollo sun z allegro - od wczoraj w nim zajada tzn karmimy ja i poki co nie protestuje. Ot to tak na szybko. Aha mala spi cale noce juz od 2 tygodni- kapiel -rekordowe 3 minuty na pochloniecie 120-150mleka i spi do rana.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 19:28

Mamusiu - zazdroszcze nocek :-)
Ja juz tak sie cieszylam,ze Marcinek śpi,a tu klops :-)

My teraz niedlugo bedziemy szczepic na pneumokoki bo wczesniej krucho z kaską było.

Ja chyba w jakiś dodatkowy dzien bede na godzinke,2 jezdzic do jeszcze innego schroniska tym razem pieskami sie zajmować,ale to jeszcze pewne nie jest.Bo jest u nas w rudzie jedno bardzo potrzebujące schronisko i dziś do nich napisałam w tej sprawie.
Dzis jak obok niego przejezdzalam to sie poryczałam jak bóbr... :-(

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 19:52

Gosia a jaki to dokładnie kindle ? i jaka cenA

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 19:55

BO CHCE Z własnie e-papier a nie lcd
kurde pisaniez Agatka minie idzie....

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 19:59

widze że Tymuś jak Agatka- bony jak ona wyje jak mnie w łóżku nie ma tylko M. ....
myślę o odcycowaniu jej ale nie wyobrażam sobie JAK?????

Gosia jak kupie czytnik to proszę o korepetycje ze ściągania książek itp :)))) ale to jeszcze trochę, na razie mam tylko200zł na ten cel, maławo;-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 20:01

kurcze ja tez bym chciala miec e -booka bo ksiazki drogie,a ja bez ksiazki to jak bez reki,czytam wszedzi,w wannie,na spacerze .Musze tez sie nad tym zastanowic powaznie :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 kwie 2013, 20:04

Gosia czyli lepiej z reklamami jednak kupić? jeny, jaka ja zielona w tym temacie.....=doczytałam, że bez reklam pisałaś. dobra:-) :ico_oczko:
teraz czytam Greya na kompie i już oślepłam a to dopiero pierwszy tom....;-)))
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2013, 20:51 przez Marta26, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość