margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

19 kwie 2013, 12:15

hej :)
zrobiło się ciepło to brak czasu na net
ot tyle co w tel na fb zerkne i juz
całymi dniami jestesmy poza domem :)
Melka zaliczyła już pierwsze pobite kolanko ;/ biegła do Igora i uapdła na asfalt ale obylo sie bez wiekszego placzu lamentowala tylko ze ma brudne rece :))
oj tak u nas tez sa placze krzyki wymuszenia gdy nie powzwalam podobnie jak Borys wygina sie w literkę "c"
przyznam szczerze ze przy niej mam wiecej cierpliwości niż przy straszaku i to ze ona wymyśla i odstawia cyrki jakos tak strasznie mnie nie rusza ...
no i mamy 14 ząbka kolejne 2 trojki dolne juz pod skora bo widac dwa bable, przebudza sie w nocy i ma luzniejsza kupke
oby szybko wyszly i bedzie spokoj do 5 :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

19 kwie 2013, 20:04

Ale fajnie zębate te Wasze pociechy ;-) U nas nadal 4 zęby i nic więcej. Przynajmniej nie dopatrzyłam się.
Jakie plany na dzisiaj macie ? U nas była koleżanka z córą 3 letnią, no i strasznie fajnie się razem z Martynką bawiły. Aż mi się przyjemnie patrzyło na to :-) bo tak fajnie, mimo że nie mówi, się porozumiewały. A wczoraj na placu zabaw furrorę zrobiła nowa piłeczka Martynki. Z 4 dzieci się bawiła i naprawdę ładnie !

Aleee mam lenia. Mąż jutro w trase jedzie, a my chyba skoczymy do mojej mamy na obiad :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

22 kwie 2013, 09:07

:(

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

22 kwie 2013, 10:08

pogoda piękna słonko świeci a mój smyk dalej walczy z zębami, goraczką i przeziębieniem :ico_olaboga: :ico_olaboga: już nie mam siły...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

22 kwie 2013, 11:39

kaja zdrówka dla Kubusia :*

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

22 kwie 2013, 20:19

U, widzę, ze i tutaj pustki! Słoneczko wygoniło wszystkich na dwór.
kaja- zdrówkai sił,duzo sił :ico_pocieszyciel:
U nas nic ciekawego,Ola rozrabia,weszła w fazę buntu, wywalania wszystkiego z szafek i psoceniaoraz brakuapetytu,prawie wcale nie je. Czy u Was jest podobnie?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

22 kwie 2013, 20:30

U nas na odwrót, Martyna wszystko chce kosztować do jedzenia i picia. Jak chcemy coś zjeść nadprogramowo hehe musimy się chwać z jedzeniem, a młoda i tak nas znajduje :-D ubaw po pachy normalnie z nią. Właśnie się dziwię, bo kojarzyło mi się zawsze, że dzieci to niejadki, a ona naprawdę lubi jeść i poznawać nowe smaki :-)

Z tymi szafkami i wyciąganie ich zawartości jakiś czas był spokój, a teraz od nowa zaczęła :P Na hasło "Martynka, chodź idziemy ubierać się" leci do komody i wyciąga bluzkę, czy spodnie i ogląda z wszystkich stron by sprawdzić czy dobre wyjęła. Uwielbia zakładać bransoletkę na rączkę, czy małe reklamówki z sieciówek. Jak się jej powie ale jesteś cacy cacy to zadowolona i dumna jak paw :P Jest mega całuśna, nadstawia dziubek by ją całować taki mały pieszczoch. W miejscu nie usiedzi, chyba że jest zmęczona i odpoczywa. Od kilku dni kocha spacery po balkonie, oglądanie z niego bawiące się dzieci czy pieski na spacerze... piszczy za nimi i woła :-D dla kompletu Megi wścieka się na psy i ambaras :-D a ja sobie wieszam w spokoju pranie.. ;-)

Sezon na spacery w pełni otwarty, ale mogłybyście zajrzeć tu na kilka słówek :( Zawsze taki fajny klimat był, szło pogadać, chciało się tu wchodzić.. no postarajcie się no ;-(

dzwoneczku, jak w pracy... jak ogarniasz rodzine, dzieci i prace ? Patryś grzeczny z babcią ?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

22 kwie 2013, 21:02

Melduje się :)
Fakt pogoda cudowna więc sporo czasu na świeżym powietrzu spędzamy :)
Kaja zdrówka dla Kubusia
Agasio u nas podobnie jak u Mad musimy się chować z jedzeniem bo młody wszystko wywącha i chce zjeść :)
Mad staram się zajrzeć tu co jakiś czas ale czasami zwyczajnie brakuje mi czasu. Mam nadzieję że jeszcze jakieś 2 miesiące, wkońcu się przeprowadzimy i wszystko wróci do normy. A wcześniej mam ogromną nadzieję że uda nam się majowe spotkanie :)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

23 kwie 2013, 08:17

hejka
no i idziemy dziś do lekarza bo z tych zębów to nam teraz paskudny kaszel się zrobił i obawiam się że coś się z tego wykluwa niedobrego :( ale obym się myliła tyle dobrze że temperatury od wczoraj już nie ma :ico_noniewiem:

i wychodzi na to że cały urlop mi zleci chorobowo a miałąm nadzieję ze uda się nam na działkę skoczyć coś ogarnąć no ale trudno jeszcze będzie ciepło i jakies wolne dni się trafią

Gabi zdrówka dla Lilusi i jak Wam zazdroszczę wyjazdu nad morze :ico_haha_02: my w tym roku chyba nigdzie nie pojedziemy no może na jakiś week w góry się wybierzemy ale to takie mało pewne

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

23 kwie 2013, 13:08

no i mamy poczatek zapalenia oskrzeli :ico_noniewiem: na razie bez antybiotyku może uda się powstrzymać chorobę kropelkami do inhalacji i syropkami

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość