anita1991
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 mar 2013, 21:39

Re: Powiększanie piersi

16 kwie 2013, 14:46

Moje piersi są nieproporcjonalnie małe w stosunku do reszty ciała. Chciałabym je nieco powiększyć, ale boje się zabiegów chirurgicznych i po prostu mnie na nie nie stać. Nie chciałabym ryzykować zabiegu w najtańszej i mało znanej klinice. Pozostaje mi chyba tylko spróbowanie wspomnianych wcześniej tabletek. Ja znalazłam stronkę http://tabletkinapowiekszeniebiustu.pl/. Jeden z polecanych tam leków ma gwarancję producenta na zwrot pieniędzy w razie niezadowolenia, więc musi chyba przynosić efekty. Zaczekam do następnej wypłaty i sobie zamówię :)

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Powiększanie piersi

22 kwie 2013, 11:47

Sądzę, że mimo wszystko warto taki zabieg zrobić dla siebie. Jeżeli ktoś tego potrzebuje to z własnej potrzeby. Oczywiście wszystko powinno być skonsultowane z lekarzem, bo to poważny zabieg i nie możemy same o tym decydować. Jeżeli ktoś jednak uzna, że mu to nie jest do szczęścia potrzebne to też dobrze :) Ważne by czuć się dobrze :)

beme
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2013, 15:44

Re: Powiększanie piersi

27 kwie 2013, 16:26

Tabletki raczej czary mary, pozostaje albo macrolane albo implanty

melonik24
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2013, 11:05

Re: Powiększanie piersi

16 wrz 2013, 11:23

E tam, najlepiej, najskuteczniej, najtaniej i najnaturalniej można sobie powiększyć piersi zachodząc w ciążę :P

geridelii
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:42

Re: Powiększanie piersi

25 wrz 2013, 09:47

ale efekt znika po kilkunastu miesiącach ;P

halcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 sie 2013, 17:28

Re: Powiększanie piersi

27 wrz 2013, 09:18

Tabletek nigdy nie brałam. Piersi zmalały mi po odchudzaniu, a operacji nie chcę, więc zabrałam się za naturalne metody. Tutaj szukam porad powiekszanie-biustu.net.pl, zobaczymy co z tego wyjdzie.

yanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2013, 19:28

Re: Powiększanie piersi

30 wrz 2013, 21:01

Na tabletki szkoda kasy i zdrowia wg mnie. Nie działają bo niby jak? a jaki mają wpływ na wątrobę czy żołądek - tego nie wiemy.
Operacja jasne, niby ryzykowna jak zresztą każda operacja ale jak chcemy mieć większy biuścik to czasem warto zaryzykować.
Ja zaryzykowałam. No bo biust który mało co odstaje od klatki piersiowej to raczej nie biust , więc było o co walczyć w moim przypadku. Dobrych chirurgów od biustu jest wielu . Któraś tu pisała o Osuchu , też o nim słyszałam ale że jestem z Łodzi to zdecydowałam się na operacje na miejscu u dr Doroty Żukowskiej , pomyślałam że jako kobieta bardziej zna nasze kobiece potrzeby no i się nie pomyliłam. Nowy biuścik już rok mam i zupełnie nie żałuję

mestjum
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:43

Re: Powiększanie piersi

09 paź 2013, 11:46

Ja mam za to inne pytanie. Czy ktoś korzystał z tej metody http://www.jumed.eu/zabiegi-ujedrniajace-rf,i65.html . Piszą że bez operacji można powiększyć biust zabiegiem ujędrniającym . Prawda to ?

EleganckaPani
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2013, 15:26

Re: Powiększanie piersi

16 paź 2013, 15:36

Wydaje mi się,ze skutecznie można powiększyć piersi jedynie po przez zabieg operacyjny,chirurgiczny,co nie jest moim zdaniem dobrym rozwiązaniem. Lepiej zadbać o swój biust w inny sposób,np inwestując w dobre kosmetyki ujędrniające skórę.

Michalina34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2013, 11:43

Re: Powiększanie piersi

24 paź 2013, 11:51

Powiększanie piersi metodami typu macrolane czy operacyjnie jest dość drogie http://naturalnepowiekszaniebiustu.pl/p ... ustu-cena/. Lepiej spróbować sposobów naturalnych. również ze względu na zdrowie.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość