Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

28 kwie 2013, 15:29

jenny to niech zakłada ci szew - czemu chce czekać aż szyjka się jeszcze skróci? a będziesz mogła leżeć w domu czy juz ze szwem w szpitalu ? dasz radę musisz mocno w to wierzyć że będzie dobrze :ico_pocieszyciel:
Bo warunkiem, aby mieć założony szew jest czysty posiew, a u mnie zawsze coś.
Już naprawdę szkoda gadać i nerwów.
Zajęłam się projektowaniem wnętrza w naszym nowym m, to przynajmniej czas mi zleci. A na złość jeszcze dziś małej nie czuję mam nadzieję, że do wieczora da o sobie znać.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

28 kwie 2013, 17:38

My wczoraj byliśmy na spacerku w parku, póżniej w pizzeri.A wieczorem mieliśmy gości.
kamilka mój też dziś chory :-)
jenny Nie martw się ze dzidzi nie czujesz, może odwróciła się pleckami. Ja tak miałam w pierwszej ciąży że przez dwa dni nie czułam małego i na usg okazało się że własnie odwrócił się pleckami i dlatego nie czuje jego ruchów.Trzymaj się kochana , odpoczywaj jak najwięcej a wszystko będzie ok

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

28 kwie 2013, 18:31

Hej!

Jenny idź do innego gina, zawsze druga opinia się przyda, może powie co innego!

Kamilka u nas tez paskudnie, oby reszta weekendu była ładna (ja mam 9 dni wolnego)

Lala czyli sobota była udana :ico_brawa_01:

Leona fajnie wygląda mieszkanko :ico_brawa:

My wczoraj pojechaliśmy pod Warszawę do siostry A. Na Starówce jest kościół w którym są co miesiąc msze o uzdrowienie, ja byłam bardzo ciekawa i pojechaliśmy. Powiem Wam, że super, niby 3 godziny ale nie odczułam tego wcale, wydawało mi się że moment trwało to wszystko. Fajne doświadczenie, polecam!

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Jesień mamy wita 2013

28 kwie 2013, 20:40

Mleduje sie!

U Nas dobrze tydzien leci za tygodniem;) wiem ze juz na 100 procent beda 2 Babeczki!!
Chlopaki zdrowe wiec sie ciesze;) Jutro jedziemy na Wekend Majowy bedzie fajnie oby pogoda dopisala;) Mam nadzieje ze relacje z Mezem tez sie poprawia bo ostatnio sa dosc napiete;(

pozdrawiam serdecznie

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

28 kwie 2013, 20:46

Ja nie mam sily pisac co u nas.Moze jutro nabiore sil.
Jutrro rano wizyta wiec sie okaze czy wszytsko ok .

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

28 kwie 2013, 21:55

szkieletorek, będzie dobrze!

spinka Ja też bywam na Mszach Św. o uzdrowienie, które prowadzi egzorcysta często. Coś wspaniałego i wielki dar. Szczególnie kiedy jest nakładanie rąk i spoczynek w Duchu Św. ...osobiście nie miałam spoczynku ale znam blisko osoby ktore togo doświadczyły i aż ciarki przechodzą kiedy to słucham. Odmienione życie.
Podczas modlitwy o uzdrowienie i jaj poczułam "coś' i widzę, że Bóg zadziałał.

U nas będzie synek :-D

Dziewczyny, ale Wam te tygodnie pędzą!

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

29 kwie 2013, 09:16

Hej dziewczynki:) :-D Cala niedziele zagladalam a wy potem od jednej godziny tyle postow napisalyscie :ico_haha_02:

Ja juz ogarnelam mieszkanie wstawilam zmywarke i zdjelam posciel zaloze nowa i oczywiscie Adama zabawki.. To jest zgroza co on wyprawia w tym mieszkaniu...
Musze znow zrobic jakas przebiorke i z polowe wyniesc bo jak dojda dzidzi pierdolki to zalamka :ico_sorki:

szkieletorek daj znac jak po wizycie :-D

brodzikowa mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratulacje 2 coreczek :ico_brawa_01: Mnie by jedna starczyla :ico_sorki:


1 moj ma wolne wiec moze pojedziemy do rodzinki bo wlasnie wczoraj juz dojechali do pracy :ico_haha_02: wiec juz bedzie kogo odwiedzac bo tam baardzo lkadne miejsca sa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

29 kwie 2013, 09:55

Hej ja na zwolnieniu więc melduję się z rana :ico_haha_02:

BrodzikowaMama wielkie gratulacje - super podwójne szczęście :ico_brawa_01:

Małgorzatka gratuluję synka :ico_brawa: Ja też zachwycona byłam i nadal jestem pod wrażeniem.

Szkieletorek trzymam kciuki za wizytę! Nie przemęczaj się za bardzo :ico_nienie:

Kamilka od samego rana szalejesz :ico_oczko: Ja też wstawiłam ale pralkę, ogarnęłam dom, mięsko wyjęłam do rozmrożenia na obiadek - dziś duszony udziec z indyka z ziemniakami i sałatą dla odmiany (od mizerii :ico_oczko: ). Moja Pola ze mną oczywiście, ale na podwórko wyszła, tylko zimno jakoś u nas - no i bieganie, to ja co chwila ją sprawdzam, to ona się ma meldować.

Eduliat jak dzisiaj samopoczucie?

Leona remont skończony, co teraz ? :-D Pewnie na działce będziesz szalała :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

29 kwie 2013, 11:42

Hej
U mnie wekend super minoł z dzieczynkami robiłyśmy lampion na taras tzn. dziewczynki malowały sobie morskie żyjątka i rybki farbami do szkła dziś je nakleimy - one jak zajmą się malowaniem to cisza i spokoj a przy tym zadowolone :-)
Wczoraj z mężem obejrzeliśmy w necie dwa mecze żużlowe naprawde świetne widowiska i moja kochana STAL przełamała złą passę wygrywając z zeszłorocznym mistrzem :ico_brawa_01:
Dziś dziewczynki zostały w domku i jest u mnie siostra jutro już chyba też nie pójdą. Pogoda słaba ale jak narazie nie pada - zresztą ja już tylko czekam na 2 maja i wizye :-)
Wczoraj wieczorem mój dzidziuś postanowił chyba rozerwac mi brzuch jak leżałam to brzuch się wypychał raz z jednej raz z drugiel strony - dawał czadu wyglądało to tak jakby główka unosiła się z moją skórą na brzuchu Macin się śmiał ale mnie chwilami to nawet troche przerażało niech się kręci ale tak z umiarem :-)
małgorzatka - synuś :ico_brawa_01:
brodzikowa mama - fajnie dwie dziewczynki zwłaszcza że już chłopcy są :ico_brawa_01:
szkieletorek - nie podłamuj się kochana myśl tylko dobrze
spinka - też kiedyś byłam na takiej mszy głębokie przerzycia
lala - widze że wekend też udany
jenny - jak samopoczucie ?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

29 kwie 2013, 11:46

troche haotyczny ten mój post ale pisałam a dziewczynki obok mnie i nawijają jak katarynki :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość