dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

28 kwie 2013, 21:37

Witam wieczorową porą... :-)

Już minęło dwa tyg pracy , i powiem wam szczerze ze tego mi trzeba było...ja tam odpoczywam...czas pędzi w pracy, dużo sie dzieje i na razie nie zdążyłam zbytnio zatęsknić za domem, za dziećmi :ico_wstydzioch: .

Mad dziekuje za pamięc :-) . Patryk w pierwszym tyg gorączkował, nawet prosiłam o wizytę domową...ale okazało sie ze to tak jak u was dziewczyny gorączka była przez zęby...i mamy już 16 ślicznych perełek. Jest grzeczny...tak mama mi mowi, wstaje najczęsciej o 5 -tej rano , mimo ze ja zegarek nastawiam na 6-ta :-P . ma jedną drzemkę, śpi mniej wiecej 1,5-do 3-ech godzin. większość dnia spędzają z babcią na podwórku...jak wszystkie szkraby uwielbia przebywac na świeżym powietrzu. jest wulkanem energi!

Agasio teraz dopiero zastanawiam sie kiedy masz czas jeszcze na naukę po pracy...wielki szacun!

margolcia powodzenia w nowej pracy. Trzymam kciuki aby było wszystko ok!

gabi dwa razy wakacje w ciągu roku....super...!!!

kaja jeszcze jestes na urlopie ? Odpoczełas troszeczke?

Plany na majowke owszem mam :ico_haha_01: . 1 maja mycie okien, moze po wybierzemy sie na spacerek rodzinny hihi :ico_oczko: . 2 maja mam do pracy :-) , 3 maja albo grilujemy albo wyjazd do teściow. A sobota...nie wiem czy bede miała wolną. I tak oto majówka mi minie bezpowrotnie :-P


Buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

29 kwie 2013, 13:10

Cześć babeczki :)

U nas chorobowo. Emilia przytargała z przedszkola zapalenie oskrzeli a Borysowi leje się z nosa. Myślałam że to sprawka zębów ale kicha jak oszalały więc zaczynam się zastanawiać czy to nie na tle alergicznym... poobserwuje go i najwyżej albo jutro albo we czwartek pójdę z nim do lekarza.
Na szczęście możemy wychodzić na pole :)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

29 kwie 2013, 14:06

cześć wszystkim. wreszcie dotarłam na forum...

Mad, a i owszem, szaleję w ogrodzie :ico_brawa_01: obkupiłam się w kwiatki i doniczki i urządzam powoli nasze obejście, żeby tak nie straszyło :ico_oczko: kupiłam też taką truskawkę w wiszącej doniczce, owocki sobie zwisają - super to wygląda :-D

margolcia, gratuluję pracy! powodzenia :-) ja nadal szukam...... :ico_noniewiem:

Aga, zdrówka dla Twoich dzieciaczków :ico_chory: Filip od tygodnia ma podejrzaną biegunkę, tzn już się niby z nią uporaliśmy, ale zaczęło się od nowa, nie wiem z czego to :ico_olaboga: pupa była po prostu katastrofalnie odparzona :ico_placzek: na szczęście najgorsze już za nami...

ja w sob i niedz miałam zjazd w szkole. wczoraj Filip był u moich rodziców, bo mąż pracował. i kurcze powiem wam, że najlepszy jest w tym całym dniu mój powrót do domu - Filip się tak cieszy na mój widok że się normalnie wzruszyłam :ico_wstydzioch: jak mnie zobaczył to taaaaaaaki banan na buźce i wystartował biegiem do mnie żeby się przytulić :-) przyczepił się jak małpka :-D fantastyczne uczucie :-)

ostatnio odkryłam coś co mnie zszokowało z leksza - z tyłu naszego podwórka jest wyjście na pola, a dalej jest las. nie chodzimy tam teraz wcale, bo nie ma po co. ale ostatnio się tam przeszłam i odkryłam, że zaraz za bramą leży zagryziony zając :ico_szoking: i zastanawiamy się skąd się tam wziął :ico_szoking: pies nam ucieka z podwórka, żeby pobiegać właśnie po tych polach i wraca, ale czy ona byłaby w stanie upolować zająca?? :ico_szoking: co prawda jest psem myśliwskim, no ale ciężko w to uwierzyć jakoś... dziwna historia...

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

29 kwie 2013, 16:58

Witam dziewczyny :ico_haha_02:
ja już po urlopie dziś pierwszy dzień w pracy i powiem Wam że fajnie było jednak 2 tygodnie z płaczliwym marudnym maluchem to ciężka sprawa :) odwykłam już chyba

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

30 kwie 2013, 09:13

Hejka

Komuś kawusię ?? :)

Nostromo jak masz psa myśliwskiego to całkiem możliwe że przyniósł Wam swoją zdobycz ;)
Dzwoneczku czyli powrót dopracy udany ;)
Kaja a kto z małym siedzi jak jesteś w pracy bo mi umknęło?

Borys wczoraj miał mega katar a dzisiaj nie ma po nim śladu ;) nie wiem może to wina zębów faktycznie...
Powiedzcie mi wszystkie już szczepiłyście mmr'em tym po roku? Bo Borys dalej jest niezaszczepiony. Może po długim weekendzie się nam wkońcu uda.

A i co z majowym spotkaniem? Robimy? I ewentualnie kiedy?

Kuzynka ma przyjechać do dzieciaków a ja jadę na zakupy i na mieszkanie

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

30 kwie 2013, 09:27

Ja za kawę dziękuję, ale sokiem z jabłek świeżo robionym się podzielę ;-)

nostromo20, psy myśliwkie mają właśnie to do siebie że lubią się "obudzić" i coś złowić ;-)
Aga26, szczepiłam już MMR'em. Podobno są 2 rodzaje tej szczepionki i tą którą nas szczepiono jest lepsza (dowiedziałam się o tym jak już nas zaszczepiono). Ogólnie teraz hmm... moda na nie szczepienie zwłaszcza MMR ...

A majowe spotkanie pewnie po 12 maja o ile dobrze pamiętam wtedy Beatka78 ma komunię. Ale się tu nie pokazuje i ciężko się tak dogadać... A jak się mamy spotkać trzeba by dać znać reszcie, bo garstka nas tu wpada.

Pochmurno dzisiaj, pewnie jakiś deszcz z tego będzie.
Mąż z rana po 7 był w sklepie i do mięsnego nie szło się dopchnąć :O jakaś masakra... zrobię podejście nr 2 jak młoda zaśnie.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

30 kwie 2013, 10:46

Mad ja musiałam odczekać ze szczepieniem 6 tygodni od momentu jak Emilia ospę skończyła. Fakt MMR to najgorsza szczepionka i wiecej ewentualnych powikłań mają chłopcy ale zaszczepić trzeba i już.

A co do zakupów to zawsze kolejki przed wolnym są wielkie. Hehe jakby conajmniej tydzień wszystko pozamykane było :P
Ja popoludniu będę toczyć bój zakupowy :)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

30 kwie 2013, 18:12

hejka
Aga z Kubą zostaje albo teściowa albo moja siostra a jak mam popołudniówki to mężu siedzi

Kurcze jakieś spamerstwo się nam przyplątało na watek i pisze ni z gruszki ni z pietruszki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

30 kwie 2013, 19:04

No denerwujące to się robi :/
Gabi możesz użyć swych mocy :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

30 kwie 2013, 19:27

Każdy z tych postów zgłaszałam ale chyba nikt tego nie dostrzega z administratorów/modów :-D

Ranyyy ale mam biegunkę ;( zrobiłam serowy garnek z Pomysłu na... i chyba po tym ;( masakra jakaś.

Pochwalę się, że dziadzia Martynce zrobił huśtawkę na ogródku :) bo ona się uwielbia huśtać.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość