Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 08:59

hej dziewczyny

Nie bylo mnie poltora dnia a ty tyle napisalyscie..

Wczoraj do nas rodzinka przyjechala wiec z nimi czas spedzilismy :-) Pokazalismy im okolicne i pojechalismy z nimi na festy. Maz z wujkiem przejechali sie na jednej raruzeli to zejsc nie umieli haha....
Adaska zostawiam w domu do konca tygodnia bo jak weekend majowy to weekend haha chociaz z mama :ico_noniewiem:

Wczoraj ogladalam Kasie Bosacka i byly porady zywieniowe i co pic i oni tam mowili ze wody 1,5 l kawy najwyzej 2 szklanki i soku tylko jedna i z owocami tez nalezy uwazac bo one tez maja cukier :ico_sorki: a i mowili o ciazy kobiet otylych.. i troche sie przerazilam :ico_wstydzioch: tzn najwa ze dzieci sie rodza czesciej dzieci sa zdrowe i wszystko ok ale bywa ze dzieci sie rodza male maja problemy z krazeniem itd... :-? a kobiety czasem prawie wogole nie zmieniaja swoijej wagi...

Musze noje zakupy podzielic przywiezione i zastanawiam sie co tu dzisiaj robic bo burza w nocy byla i zimno sie zrobilo... :ico_chory:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 09:47

dzień dobry jesienne mamy.
edulita, zapraszam na odliczanie :-) Już pozwoliłam sobie cię dopisac :-)
http://naobcasach.pl/forum/post5792892.html#p5792892
Brodzikowa, ty już też za chwilę ;-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 10:26

Hej!
Kamilka Twojego posta o diecie przeczytałam jedząc torcik jabłkowy :ico_wstydzioch: ale na szczęście ja dużo słodyczy nie jem, chociaż waga rośnie niestety...

Tibby ale to leci ja też już zaraz będę odliczać, chociaż do połowy, przynajmniej w moim przypadku, nie myśli się o porodzie :-)

Za oknem słonko, chociaż temperatura nie jest oszałamiająca, ale przynajmniej humor dopisuje.

Dziewczyny silnie weekendują, malutko nas na forum :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 10:38

Hejka

U nas weekendu nie ma
Marcel w przedszkolu, obiecal ze nie bedzie plakal i nie plakal :ico_oczko: :ico_sorki:

Pojadlam teraz orzeszkow
A na obiad mam w planach pieczone zeberka w miodzie i mizeria :ico_oczko:

Za oknem slonce, no i ma byc podobno coraz cieplej, mi tam duzo nie trzeba ale te max 10st to troche malo :ico_noniewiem:


Spinka u mnie tez waga rosnie :ico_noniewiem: oj trzeba bedzie po porodzie znowu brac sie ostro za siebie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 10:43

Brawa Marcelkowi za słowność :ico_brawa_01: oj wiem co to znaczy płaczące dziecko.

Wiesz mi najbardziej przeszkadza kolosalnych rozmiarów biust - wrócił prawie do rozmiarów sprzed diety, ale ja już myślę o tym co będzie po, tym razem muszę dużo szybciej schudnąć niż po Poli (wtedy trwało to dużo za długo). Na mizerię się piszę :ico_oczko: żeberka jadłam wczoraj na grillu, chociaż w sumie to w mieszkaniu siedziałam bo zimno było, ale jeść jadłam.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 10:57

Ja wsumie nie zauwazam wiekszej roznicy w moich rozmiarach(jakies 4cm wiecej w talii i brzuchu) ale ja jestem taki typ ze codziennie na wage staje i troche mnie to co widze :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

Ogarnelam chate, teraz jeszcze moge posiedziec, po Marcela chyba przejde sie pieszo, zamiast rowerem

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 10:58

No i tez zamierzam schudnac duzo szybciej niz po Marcelu :ico_sorki: w czerwcu szykuje sie siostry slub takze bede miala 8 miesiecy na to :ico_noniewiem: a przy Marcelu to ja sie dopiero ocknelam 8 miesiecy po porodzie ze cos trzeba zrobic ze soba :ico_noniewiem: :ico_puknij:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 11:01

Ja wczoraj zrobilam juz pierwsze zakupy dla malucha, karuzele i lezaczek(obie rzeczy uzywane) :ico_oczko: takze zostal tylko wozek :ico_sorki: do konca czerwca bym musiala cos znalezc bo tak mysle ze na poczaku lipca pojedziemy do PL

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:07

Ja wczoraj zrobilam juz pierwsze zakupy dla malucha
Ja czekam aż okaże się jaka będzie płeć.Jeśli dziewczyna to chyba nic nie dokupię bo mam wszystko .Jedynie Lilci kupimy większe łóżko a łóżeczko będzie dla dzidzia.A jak chłopiec to trzeba będzie posprzedawać rzeczy małej i kupić dla synka.
przy Marcelu to ja sie dopiero ocknelam 8 miesiecy po porodzie ze cos trzeba zrobic ze soba
U mnie po 2 miesiącach już wchodziłam w bardzo dopasowane spodnie jeansowe sprzed ciąży.

Programy Bosackiej zarówno ,,Wiem co jem,, jak i ,,O Matko ,,oglądam regularnie ale nie w tv bo nie mam czasu na niego tylko na tvn player.
Bardzo fajnie prowadzi .A z nowości ciążowych to dowiedziałam się że nie wolno stosować kremów przeciwzmarszczkowych .

Pogodę mamy beee.Pada i jest bardzo zimno. Lili właśnie śpi. Ja zjadłam omleta i teraz chwilkę odpoczywam a potem wracam jak zwykle do sprzątania.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 maja 2013, 13:11

Ja jak sie okaze ze dziewczynka to i tak na poczatek nie bede kupowac zbytnio ciuszkow, po Marcelu mam mnostwo :ico_oczko: dobrze ze dla dziewczynki pasuja i niebieskie i inne, gorzej wlasnie ubrac chlopca w rozowe sukieneczki :ico_haha_01: :ico_oczko:
Jedyne co z ciuszkow musze kupic to kombinezon :ico_oczko:


U mnei obiad sie robi, pozniej wybedziemy na plac zabaw
Probuje syna przekonac do roweru z pedalami ale nie ma szans, ciezko mu idzie pedalowanie i wybiera lepsza opcje, rowerek biegowy na ktorym smiga bez problemu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość