anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 18:44

Bylam u poloznej z moja mokra wkladka i wedlug niej to wody. jutro rano zglosze lekarzowi.dzis nie chce nic mowic bo dyzur ma taki nieprzyjemny gosc brrr jejku jakby to bylo juz to bym byla przeszczessliwa :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 22:33

witam :)

u nas dziś cieplej niż wczoraj, także ciągle gdzieś wybywamy :-) ,

Małgorzatka super brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kaczorek z 38 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
anade za 37 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , daj znać jutro co lekarz powiedział, a jak Ty w ogóle się czujesz przy tak wysokim ciśnieniu? :ico_olaboga:
misia ja też mam wizytę we wtorek :-) ,powinni już Ci zrobić to ktg, może zrobią we wtorek :).

jeśli chodzi o cm to ja mam 99 :), czuję się jak słoń , ciężko mi sie schylić, zawiązać buty, czy się ogolić, masakra :ico_olaboga: ,

zmykam spać, bo zmęczona jestem ,
dobranoc :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 22:36

późno jest, ale właśnie zauważyłam 31 tydzień ciąży, więc stawiam :ico_tort: :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 22:48

:ico_brawa_01: KACZOREK 38
ANADE 37 :-D :ico_brawa_01:

Dobrze się już macie!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

04 maja 2013, 01:19

spać nie moge :-/ Milenka mnie tak kopie po żołądku,że co sie położe to ból taki,że nie da sie leżeć, ona teraz z dnia na dzień robi sie silniejsza,ale na prawde z dnia na dzień! coś pięknego :-)

Tibby
Kochanie ,ale ja jestem niziutka z niską wagą to i brzuszek malutki a wiesz,ze i ma córeczka będzie malutka a Twój synek to duuuży chłopczyk,ale spokojnie mój brzuś teraz tak jak pisałyście rośnie z dnia na dzień :ico_szoking:

Donatka wiem,że i Ty we wtorek do gina :-D i za 31tc :ico_brawa_01: ja w 31tc chyba miałam w brzuszku cos koło 95? jakos tak :ico_oczko:

anade czyżby jednak Twój dzidziuś chciał już na świat wyskakiwać skoro Ci wody odchodzą to kto wie,ja jestem z Tobą! a co do ciśnienia hmm skacze mi jak pchła na psie nisko-wysoko i tak w kółko :ico_noniewiem:
a badania krwi i moczu robiłam teraz we wtorek to zobacze co tam sie dzieje niedługo.
Monika to za pierwszy tydzień Patryczka :ico_brawa_01:
dobrej nocy :ico_papa:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 maja 2013, 07:43

czesc

skorzystalam i wskoczylam na chwilke do Was

Patryk spi wiec mam czas zeby sobie poczytac troche i cos naskrobac :-)
w koncu ta noc byla spokojniejsza. Patryk nie plakal i nie krecil sie za bardzo w lozeczku. wstawalam do niego w nocy tylko na karmienie i tyle. a z mezem nastawialismy sie ze bedzie to noc nie przespana a tu Patryk nam zrobil niespodzianke :-)
stopy dzis juz calkiem wygladaja normalnie hehe az dziwnie sie na nie patrzy takie chude i bez obrzeku zadnego. w ogole moja figura wrocila do wygladu sprzed ciazy. wygladam tak chudo jak przed ciaza. szkoda troche bo myslalam ze mi te kg zostana przynajmniej troche a tu obawiam sie ze nawet moglam troche schudnac. nie mam wagi w domu bo tak to bym sie zwazyla i zobaczyla ile waze czy tyle samo co przed ciaza czy jeszcze mniej.
zauwazylam tez ze musze zaczac wiecej jesc tresciwych rzeczy i w ogole musze jesc duzo bo moje mleko jest za bardzo malo tluste i moj Patryk maly zarloczek nie za bardzo sie najada. w czasie ciazy tyle jadlam ze hoho i mialam apetyt a teraz to szczerze jakos nie chce mi sie jesc i wrocilo mi podejscie do jedzenia jakie mialam przed ciaza czyli zjem to zjem a jak nie zjem to sie nic nie stanie albo zjadla bym cos ale nie chce mi sie robic. maz mnie juz gania z jedzeniem zebym wiecej jadla bo chudo wygladam i w ogole zeby ten moj skapy apetyt jakos sie zle nie odbil na Patryku. ehhh musze sie wziasc za siebie.

maz w pracy. wczoraj juz poszedl pierwszy dzien po tyg. przerwy i ja sobie tak z Patrykiem sama w domku siedze. dzis musze troche ogarnac w domu bo jakos sie zapuscilo troszke. czeka mnie :ico_odkurzanie: potem jeszcze :ico_duzepranko: i :ico_prasowanko:

anade to czekamy na wiesci co lekarz powie :-) oby to byly dobre wiesci i zebys juz dluzej nie czekala na swoja coreczke.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 maja 2013, 08:55

witam :)

u nas było słonko, teraz za chmurki się schowało, mam nadzieję, że będzie ciepło, za godzinkę pojedziemy do moich rodziców na ogródek, a potem do babci, bo mąż jeszcze robi tam jej łazienkę :)

Monika super, ze nocka już spokojniejsza, powoli wszystko się ułoży, jedzenie, spanie i kąpiel :ico_oczko: , co do pokarmu to nie pomogę, bo ja króciutko karmiłam,

miłego weekendu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 maja 2013, 09:03

anade, skoro to TE wody, to powodzenia! Trzymam kciuki. Daj znac co powiedział lekarz po obchodzie ;-)

monika, szkoda, że nic ci nie zostało (tak jak chciałaś). Może faktycznie czas pomyślec nie o sobie, tylko o Patrysiu i jednak nawet czasem się przymusic do jedzenia.
Najlepsze życzenia za pierwszy tydzień Patryczka!!!! :ico_tort:

donatka, już leci 32tc!!! Jeszcze 5 i możesz rodzic!!!!

misia, współczuję okopanego żołądka. Ale im dłużej siedzi malutka w tobie, tym nabiera masy i jest silniejsza, więc jeszcze trochę musisz wytrzymac. :ico_pocieszyciel:
A co z cc? Nie masz jakieś konkretnej daty ustalonej? Bo przecież u ciebie to niebezpiecznie czekac tak do końca na wody...


U nas też dziś pochmurnie. Jak od początku tygodnia z resztą... :ico_noniewiem: Niby od pon zapowiadają już po 20/22st, więc czekam i czekam. Ja na badania chyba pójdę we wtorek lub środę, bo wizyta w czw :-D z USG!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

04 maja 2013, 13:11

Monika a ile min karmisz Patryka z jednej piersi? bo na początku karmienia mleko jest takie bardziej do picia a to "następne" jest takie do jedzenia. Niby powinno się karmić min ok 20 min z jednej piersi przy czym dziecko musi ciągnąc a nie "wisieć";P a ważne jest żeby nie wyjmować brodawki na sile bo można sobie je poranić tylko wyjmować sutek (jak dziecko np uśnie) poprzez włożenie małego palca w kącik ust dzieciaczka i "otworzeniu" dziąsełek! ważne jest tez żeby dziecko było ustawione przy piersi tak ze ucho bark i bioderka są w jednej linii, a i apropo zapalenia-tam gdzie jest twarda pierś staraj się układać od tej str żuchwę młodego wtedy ściągnie-wiem ze boli bo sama miałam zapalenie 3 razy przy Eryku ale trzeba przystawiać to dzieciaczek ściągnie:)
mam nadzieje, ze zrozumiale to napisałam :D:D

anade nie polała Ci wkładki takim płynem (błękit promotymolowy) który barwi wody i wtedy wiadomo ze to wody? przy odpływaniu wód powinni Ci dać antybiotyk bo przy przedwczesnym odpływaniu dają profilaktycznie,bo to otwarte drzwi dla bakterii! napisz co tam Ci zadecydowali.

pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

ja już się mojej Baśki doczekać nie mogę:) zresztą nie tylko ja, młody tez nie wspominając o tatusiu:) ale tatuś dopiero 13 maja będzie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 maja 2013, 13:37

anade nie polała Ci wkładki takim płynem (błękit promotymolowy) który barwi wody i wtedy wiadomo ze to wody? przy odpływaniu wód powinni Ci dać antybiotyk bo przy przedwczesnym odpływaniu dają profilaktycznie,bo to otwarte drzwi dla bakterii! napisz co tam Ci zadecydowali.
wiedziałam, że się jakoś specjalnie sprawdza te wody ;-)

U nas w piekarniku drożdżówki z serem. Ciekawe jak wyjdą. Zaś po obiedzie koniecznie jakiś spacer, bo w końcu mamy słoneczko. Na termometrze ponad 20st :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość