misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 13:08

witaski

Więc melduje sie po wizycie,dostałam już skierowanie do szpitala własnie z niego wracam i kazali przyjechać w czwartek bo lekarze sie pochorowali,a jest taki natłok rodzących,że masakra :ico_szoking: Pani w sekretariacie mi mówiła,że w czwartek muszą mnie jeszcze raz lekarze przebadać i anestozjolog również i wtedy dadzą mi termin CC... Póki co miałam dziś KTG wszystko ok skurczów nie ma,serduszko bije jak dzwon,rozwarcia nie mam,fenoterol mam odstawiony i uwaga moja Milusia waży 3050gr :ico_brawa_01: Przytyła i urosła w 2 tygodnie 0,5kg :ico_brawa_01: jest już duużą dziewczynką :ico_brawa_01: Ale i ja urosłam hihi mam w moczu bardzo duzo bakteri i leukocytów dostałam antybiotyk na to,ale taki jednodniowy. Także jest już ok uspokoiłam się.

A takto ide teraz na zakupki zrobie jakis obiadek i sobie w końcu wyłoze nóżki bo puchną już niestety :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 13:32

hej hej kobietki :)

anade :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: ogromne gratulacje!!! czekam też na dalsze wieści
misia dobre wiadomości przynosisz :ico_brawa_01:

a ja po dłuższej przerwie bo najpierw choroby były a potem szybko się zwinęliśmy nad morze na majówkę, coby w tym roku jakikolwiek urlop mieć...
trochę mi szkoda mojej Iguśki bo my w centrum miasta mieszkamy, nie mamy nawet balkonu i ona biedna całe lato przesiedzi tu :(

troszkę Was ogólnie podczytałam :)
pozdrowionka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 13:54

misia, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę z wieści!!! fajoooowo! Milenka jednak cie mile zaskoczyła i fajnie przytyła.
Skoro w czwartek badania, to ja stawiam, że na poniedziałek cię wezmą na stół ;-) bo w pt wyniki, przez weekend pewnie nic im się nie będzie chciało robić. Więc stawiam na pon. Najważniejsze, że masz skierowanie.

Ja po ćwiczeniach jestem. Trochę zmęczona już jestem takim jeżdżeniem na drugi koniec miasta w te gorączki, ale prysznic jakoś poprawił mi samopoczucie :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 14:04

witam Was dziewczyny.

u nas wszystko dobrze. maly je ladnie i spi i malo placze teraz. noce dosc przespane tylko wstajemy na karmienie. a tak to korzystamy kazda wolna chwile na krotka drzemke.
Byla u nas dzis polozna i spisala co miala spisac powiedziala co miala powiedziec ja sie tez o niektore rzeczy wypytalam. malego ogladnela i ma jeszcze troszke zazolcone policzki i kazala go wystawiac do slonka troszke.
Pozwolila go juz powoli brac na swieze powietrze najpierw zaczac od ktorkiego takie wystawienia go kolo okna zeby zaczerpna swiezego powietrze i dzis zaliczylismy pierwsze wietrzenie sie przy balkonie :-D Patryk moment zasnal choc troszke poplakiwal ale zasnal i spi do tej pory mi. po 14 gdzies pewnie sie obudzi i bedziemy sie karmic.
pepuszek jeszcze nie odpadl ale polozna mowila ze juz ladnie ma wyschniety i teraz trzeba mu troszke go odchylac i psikac tym octaniseptem tak w glab zeby szybciej odpadl. kolejna wizyta poloznej za tydz. smiala sie ze bedzie mnie jakis czas nawiedzac ale mi to nie przeszkadza bo na prawde fajna z niej babka.

misia no pieknie wazy Twoja Milenka a tak sie martwilas ze bedzie malo wazyc a tu prosze duza dziewczynka :-) jeszcze moze cos jej przybedzie tej wagi wiec bedzie jeszcze wiecej wazyc :ico_oczko:
w ogole super wiesci przynioslas z wizyty :-) teraz czekamy na szybkie pojawienie sie Milenki na swiecie :-)

anade co tam u Ciebie? Jak sobie radzisz? jak sie czujesz w roli mamusi ? w ogole jak sie ma Twoja coreczka? :ico_buziaczki_big:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 15:10

Tibby Ale oni mnie raczej w czwartek nie zostawią,ja mysle,ze w poniedziałek będę musiała się zjawić a we wtorek CC,nie kracz kobietko mi 13-go bo to pechowy dzień :ico_haha_01: chociaż ja miałam własnie 13 lutego operacje tej mojej przysadki i szczęśliwy dzień do dnia dzisiejszego :-) zrobiłam wczoraj jeszcze kortyzol z krwi co by upewnić sie na 100% czy nadnercza nie ruszyły,ale nie nie ruszyły :-)
A co do badań to wszystkie mam dzis jeszcze na kiłe odebrałam wynik i na wirusowe zapalenie wątroby typu B,mocz,morfologie nawet hemoglobine mam 11,6 :ico_oczko: a reszte badań te co są najbardziej potrzebne w szpitalu tez mam,te wszystkie paciorkowce,toksoplazmozy itd duzo tego... Oni mi zrobią USG i KTG zobaczą dowcipnie jak to u mnie,anestozjolog ma ze mna rozmawiać i wtedy ustalą co ze mną :-)

anza fajnie,że sie pokazałaś i majóweczke mieliście super :-) a jak Ty sie czujesz?

tibby
pewnie fajne są takie cwiczenia,ale ja to przejde pare metrów w ten upał i już po mnie wszystko na dole boli i chodze jak pingwin :ico_haha_01: dobrze,ze moja sąsiadka mnie dzis zawiozła do gina bo ja go mam tez na końcu Wrocławia :ico_sorki:

Moniczka
super,ze u was wszystko dobrze,widziałam Patryczka na FB normalnie przystojniak jak nic Ci rośnie,przesłodki :ico_haha_02:

a ja jak zwykle zajadam sie truskawkami Donatka nie bij :ico_haha_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 15:23

mmmm, truskaweczki! pycha. zjadlabym!!!!

szukam właśnie jakiś fajnych tanich i normalnych (bez misiowych) koszul do karmienia.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 15:49

witam :)
Szymek dziś w domu, ospę ma, teściowa była, poszła z nim do lekarza, a my jechaliśmy do gina, niedawno wróciliśmy,

misia cieszę się , że u Was wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,
smaka mi robisz tymi truskawkami i plackiem z nimi, z niecierpliwością czekam aż będę te nasze na ogródku :),
jenny zgrabniutki i fajniutki brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

u nas trochę nieciekawie, z małym wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach waży 2070, jest większy o 2tyg., ktg ok, skurczy nie ma, serduszko pięknie bije :-) ,
ale rozwarcie mam na 2cm, szyjka długa, ale kanał otwarty, także na razie mam się oszczędzać i przyjechać za 2 tyg. ,gdyby to był 35tc to by nie trzeba było się tak martwić, ale nie jest, więc musi zobaczyć mnie za 2 tyg. , mam nadzieję, że nic się nie zdarzy do następnej wizyty, na razie nie jest aż tak tragiczne, żebym brała ten lek na podtrzymanie co misia, zalecił aspargin, bo macica trochę nadpobudliwa,
za 5tyg, zrobi m test na paciorkowca,
hemoglobina 11,ale czułam, że spadnie, bo witamin nie brałam soków nie piłam,
no nic teraz będę leniuchować, Szymek ma ospę, więc będziemy się kisić w domu :(,

w drodze powrotnej wjechaliśmy do MacDonalda na frytki, kanapkę i szejka , trochę mnie głowa boli, więc się położę,

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 16:56

uuu, donatka, to nieciekawe wieści. Szkoda, że to dopiero 32tc u ciebie. Ale wazne, że szyjka długa i jakoś jej nie w myśl się skracac. To już coś. Trzymam kciuki by poszło wszystko ok i żebyś nie musiała się denerwowac, bo stres też nie jest dobry na takie rozwarcia. A Szymek skąd ma tą ospę?
U nas popaduje sobie... Miałabym ochotę gdzieś iśc, ale jakoś w ten deszcz nie ma gdzie..

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 17:03

no mam nadzieję, że się nie skróci przez 2 tyg. :ico_sorki: , będziemy się oszczędzać,
właśnie jak byliśmy w Poznaniu to chwilkę padało, w drodze powrotnej też, u nas na razie nie pada, choć mogło by lunąć, bo na ogródku susza,
Szymek zaraził się ospą w przedszkolu, właśnie skoczyła mu temp. , więc dałam mu na zbicie i leżymy

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 17:08

ooo i właśnie zaczęło padać :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość