gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 maja 2013, 21:18

Od kilku dni mówi też "tata" więc mąż wniebowzięty :ico_haha_01:
wcale się nie dziwię :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
muszę kupić ten niekapek TT. Widziałam właśnie w pepco taki zestaw butelka plus jakiś niekapek za 30zł ale nie wiedziałam czy dobra cena czy słaba poza tym butelka mi nie potrzebna. Muszę na allegro popatrzeć.
Jola w wieku 10 mieś. dostawała na talerzu pokrojone w kosteczkę chlebek, szyneczkę, pomidora bez skórki i świetnie sobie radziła
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u mnie Tomek leń straszny był :-)
Ja Marcinka na lozku nie klade odkąd będąc obok ledwo go złapałam bo w sekunde się przemiescil na skraj lozka ( 200x200 cm ;/)
no własnie i Maksio strasznie się szybko przemieszcza tylko mam problem bo on się budzi i ja go dokarmiam i dalej śpi. A jak z łóżeczka wyjmuje to się budzi. No ale samego go nie mogę zostawiać.
Gosia super fotki! Tomek to cały tata :-)
żebyś wiedziała.

zdrówka dla Marcinka :ico_sorki: oby to nic nie było :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

04 maja 2013, 23:24

muszę kupić ten niekapek TT. Widziałam właśnie w pepco taki zestaw butelka plus jakiś niekapek za 30zł ale nie wiedziałam czy dobra cena czy słaba poza tym butelka mi nie potrzebna. Muszę na allegro popatrzeć.
Cena rewelacyjna! Pamiętam że jak kupowałam Joli to za sam niekapek zapłaciłam coś około 30zł.
Jak byłam w ciąży z Tymkiem to właśnie w pepco były te zestawy i poprosiłam bratową żeby mi kupiła no i kupiła...tylko że z różoy bo innego nie było już :ico_zly: Leży nietknięty w szafie.

A my dziś się wybraliśmy na Stary Rynek do Poznania. Pogoda super, 20 st, słoneczko :ico_brawa_01:
Zjedliśmy obiad w ogródkach, pospacerowaliśmy i miło spędziliśmy dzień:)
Byłam też w deichmannie zobaczyć buciki letnie dla Tymka.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 maja 2013, 14:33

tylko że z różoy bo innego nie było już
no i u nas w pepco był różowy i niekapek dla 4-6 miesięcy więc odpada. Na allegro jeden znalazłam 7-12 miesięcy za 19zł +10zł koszty wysyłki więc za tą cenę to znajdę pewnie w sklepach normalnych.

No i u nas śliczna pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

05 maja 2013, 17:19

u nas tez dzis ladnie,ale ja od 6 rano porzadki robie,okna umylam bo po tych deszczach znowu brudne byly,lodowke,spizarnie...wszystko.Jeszcze mi prasowanie zostalo...
Maz byl na spacerze z Marcinem,a ja padam.
W środe finalizujemy kupno ogrodka i juz sie nie moge doczekac zeby tam sie "urządzic" :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 maja 2013, 19:20

halo jest tu ktoś ?

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 maja 2013, 20:39

wywiało wszystkich czy jak? Madzia mam pytanie a propo kubka lovi 360st- bo taki ma Marcinek? Z niego dziecko musi ssac jak z niekapka czy pije sobie poprostu? i teraz to chyba warto kupic 9+? kurde nie znam sie na tym a moje dziecko cos nie chce pic z tego niekapka lovi co mamy:/ 6+

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 maja 2013, 20:43

Mamusiu my nie mamy lovi360 . Zamierzqm kupić dopiero:-) Marcineo narazie pije wodę z butelki z dziubkiem i od wczoraj. Już nie kest obrażony na butelkę że smoczkiem:-) reszty niekapkow które probowapam to niestety nie zaakceptował.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 maja 2013, 22:44

rzeczywiście mało nas tu :ico_olaboga: ja taka zalatana ostatnio jestem. a to przez tą śliczną pogodę :ico_brawa_01: Dopiero wieczorem mam chwilę czasu i siadam do komputera. Rano Tomka do szkoły szykuję potem idę spać do MAksia wstajemy koło 9-10 :-D ćwiczę skalpel potem mel b brzuszki. Powiem wam że dumna jestem z siebie już prawie 2 miesiące ćwiczę 6 razy w tygodniu :ico_brawa_01: to tyle się na chwaliłam :-D potem na spacer i to z dwa razy dziennie. Dzisiaj byłam na zakupach i tak się schodzi.

Kupiłam Maksiowi niekapek tomme 7-12 . Ale Maksio nie chce jego znaczy do gryzienia fajny ale jest zły że mu nie leci nic :ico_zly: a babka powiedziała że dzieci cyckowe bez problemu piją. No nic poję go dalej w takim razie butelką nuk ze smoczkiem. Tylko on to ciągle wylewa i nie mogę mu dawać do picia więc dlatego chciałam niekapek.

A w ogóle teraz jest wszędzie, wszędzie łazi zaczyna stawać przy wszystkim. Nie można go spuścić na moment. Do tego jak nie Maksia to psa muszę pilnować. Bo wszystko i wszystkich gryzie. Taka zalatana jestem.

I jeszcze się pochwalę Maksio coraz lepiej je :ico_brawa_01: Co prawda słoiczki tylko ale i tak zadowolona jestem bo widzę jak mu się pućki robią na twarzy. Dzisiaj np zjadł 1,5 słoiczka dużego :ico_brawa_01: pół zupki i 1 obiadek. Muszę mu powoli gotować ale on nie chce gotowanych. Mama zrobiła mu rosół bo lubi ze słoiczka ale nie podszedł mu krzywił się bardzo. W ogóle to lubi pomidory. Ząbek drugi już jest :ico_brawa_01: i tyle u nas :ico_brawa_01:

A jakbyście się zastanawiały co na dzień dziecka dla dzieci to bardzo polecam stoliczek chicco. Tomka to była ulubiona zabawka i teraz widzę że Maksio ją uwielbia staje sobie przy nim i gra :-D O taki

Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 maja 2013, 22:50

O tak sobie stoi i gra :-D

Obrazek
W ogóle ostatnio jakiś skok musiał przejść :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 maja 2013, 22:54

halo jest tu ktoś ?
Halo halo:)
Mi kręgosłup całkiem wysiadł w niedziele :ico_olaboga: Myślałam że z bólu umrę :ico_zly:
W poniedziałek i dziś jest już lepiej ale boli nadal. Koleżanka która jest rehabilitantką przyjedzie do mnie w czwartek ze stołem i wymasuje :ico_sorki:
Najbardziej przeraża mnie fakt, że mąż w czwartek wyjeżdża na 4 dni i zostanę sama z dzieciakami :ico_olaboga: Teraz chociaż je wkładał i wyciągał z wanny no i Tymka mi w nocy podawał bo schylić się nie mogę :ico_noniewiem:

Madleine fajnie z tą działeczką :ico_brawa_01: Marcinek będzie miał gdzie hasać :ico_brawa_01:
Madzia mam pytanie a propo kubka lovi 360st- bo taki ma Marcinek? Z niego dziecko musi ssac jak z niekapka czy pije sobie poprostu? i teraz to chyba warto kupic 9+? kurde nie znam sie na tym a moje dziecko cos nie chce pic z tego niekapka lovi co mamy:/ 6+
Pytanie nie do mnie ale wtrącę się :ico_wstydzioch:
Mamusia u nas ten kubeczek zdaje egzamin już od dawna bo Tymek nie umie ssać butelki ani pić z niekapka. Z tego kubeczka pije się tak jak ze szklanki w sumie...troszkę trzeba zassać ale akurat to nie sprawiało mu problemu.
A kubeczek 9+ od 12+ różni się tylko pojemnością.

Gosia same dobre wiadomości :ico_brawa_01: Maksio śliczny :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość