Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 19:30

My byliśmy na placu zabaw trochę. Ciut na spacerze. Ale pogoda nie bardzo fajna. Wieje trochę, czasem pokropi. Teraz młody wykąpany i pije kaszkę sobie.
Ja odpoczywam bo jakaś senna jestem. Ostatnio znów mi się chce częściej spac.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 20:43

WITAM wieczorowo :-)

Gotuje obiad na jutro.

DONATKA dla Szymka lepiej, niech przejdzie to teraz, byle Ty nic nie podłapałaś!

MISIA, dobrze, że masz skierowanie, teraz nic tylko się umawiać, no chyba, że wcześniej Cię złapie. Fajna waga małej!

MONIKA no to sie cieszę, że jest lepiej! Oby do przodu!

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 21:44

ANADE-WIELKIE GRATKI!

:ico_brawa_01: Brodzikowa! Córeczki, wspaniale!
Jak się czujesz? kopniaki i to podwójne czujesz pewnie silno?!
Fajnie się masz!
Dziekuje! tez sie ciesze;)( dobrze odsapnelam sobie bo bylismy na dlugim wekendzie poza miastem:) jak narazie srednio kopia.leci mi juz 24 tydzien:) :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Brodzikowa, tak, u nas jednak CHŁOP. Mam nadzieję, że nie okaże się niespodzianka na porodówce ;-) choc raczej nie ma w ogóle na to szans, bo pokazany mi w 22tc siurek i jajeczka były bardzo wyraźne i lekarz nie miał wątpliwości. ;-) Nie wyobrażamy sobie żeby miało byc inaczej niż Tomcio <3
Widzę, że u was wciąż rozmyślania nad imieniem dla drugiej malutkiej? A Miłka, to zdrobnienie od jakiego imienia, bo nie mogę sobie dopasowac :P wybacz.

uciekam kłaśc młodego spac. Dobranoc i do jutra!!!
to super Faceci sa fajni:) wiem cos o tym :-D :-D
Nio tak szukamy imienia bo M. kreci nosem jak zwylke.Miłeczka od Miłosławy:)

buziaki

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 21:46

:-D Brodzikowa!
Niby by sie wydawało, że powinny we dwójkę dawać czasu :-D mamusi!

My będziemy mieć synka.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

07 maja 2013, 22:54

Misia super wiadomości :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 maja 2013, 07:31

Brodzikowa, widzę, że ostro odliczasz do 36tc! Nie dziwię się. Lekarz mówił coś już o porodzie? że cc jak tylko skończycie 36tc? później może?

:ico_tort: za skończony nasz 31tc! W galerii wrzucam zdjęcie z brzucholem ;-) Jutro już 8 okienkoi leci 32tc! :-D super super! I upragniona wizyta u gina.
Ja zaraz uciekam do laboratorium oddac mocz mój i Tobika do przebadania, bo młodemu coś swego czasu wyszło na siusiaku (jakaś krostka na ujściu) i lekarka wolała zobaczyc jeszcze profilaktycznie wyniki.

spokojnego dnia.
u nas dziś popołudnie zakupowe - wskakuję do Rossmana po kosmetyki dla Tomka, zaś po trochę pożywki do Biedronki... i dzień ucieknie :D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 07:34

misia super wiadomosci. Tak myslalam, ze Milenka jeszcze urosnie. Widzisz przeskoczyla nawet Twoja wage urodzeniowa ;)
Monika Kochana z kazdym dniem bedzie coraz lepiej ;) Patryczek jest przesliczny. Az swojego Maluszka nie moge sie doczekac.
donatka odpoczywaj jak najwiecej.

Milego dnia

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 08:45

TIBBY za 31 tc! Coraz bliżej!

Ja skończyłam 24 tc :-) :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 09:52

Witam :-)
.
Na dworze słonko, a my musimy siedziec w domu,
Szymek w nocy miał temp., rano miałam co smarowac, pełno krostek,

Tibby z 31 tc :ico_brawa_01: ,
Małgorzatka z 24 tc :ico_brawa_01:
Ziolo, jenny jak sie czujecie?
Misia jak sie czujesz po odstawieniu leku?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 11:05

donatka, współczuję serdecznie Szymkowi. Na pewno nie jest to dla niego przyjemny czas.

My zaliczyliśmy wizytę w laboratorium - oddaliśmy mocz. Popołudniu idziemy po wyniki nasze. Zapisałam młodego na jutro do dentysty - takie pierwsze podejście w ogóle jego i spotkanie z tym typem lekarza. Nie widzę oznak do niepokoju, ale sprawdzic warto przez specjalistę. To typowy dentysta dziecięcy, więc mam nadzieję, że będzie lekarka miała podejście do dzieci i jakoś zainteresuje mi młodego.
Potem spacer na sąsiednie osiedle do sklepu - dziś na obiad spaghetti.
Zaś powoooolny spacer do domu, zrywanie kwiatków na łące i tak jesteśmy w domu.
Chwila odpoczynku, potem :ico_duzepranko: i :ico_pranko: na balkonie, co by przewiał wiaterek.

U nas jest tak cieplutko, fajnie :ico_brawa_01: Strasznie lubię jak nie trzeba martwic się o długi rękaw.

Dziewczyny, czy wy też się tak pocicie? Ja szłam dziś w spodniach dłuższych i bluzce z krótkiem rękawem i przyznam się, że jak wróciłam do domu, to myślałam, że się ugotuję i miałam mokre placki pod pachami :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Nie wiem czy to wina :ico_ciezarowka: czy co...

Jenny, jak brzuszek się ma z lalunią naszą?
misia, jakieś odczuwalne skutki odstawienia leku? Strasznie się cieszę, że już lada dzień będziesz tulic swoją ukochaną córeczkę :ico_brawa_01:
Gosia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 24tc!!!!

Pozamiatałam. Teraz czas na :ico_kawusia: i zaś jeszcze na mokro przelecę podłogi i wezmę się za obiadek. Dobrze, że makaron się szybko robi :ico_sorki:

Monika, jak tam Patryś? :ico_dziecko: Jak cycowanie? Idzie wam, czy jednak odstawiasz na rzecz butli?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość