Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 maja 2013, 18:39

Cześć dziewczyny prosze nie strzelać :ico_sorki: ale jakoś czasu, weny, chęci i wszystkiego mi brak było...

jeszcze Was nie poczytałam ale nadrobię wiadomosci... jedynie widziałam że Maksiu już stoi... u Nas Kajka jeszcze nie stoi i ledwo ledwo raczkuje :-) zajada się ciasteczkami z czekoladą :-) i przeszłysmy rota... ogólnie wszystko wporządku :) wieczorem moze mi się uda choć nie obiecuje bo M wraca z Czech po 3 dniach delegacji...

Pozdrawiam i całuje wszysktie Nasze maluchy!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 maja 2013, 22:46

Kasiala :592: :592: :592: :592: :-D :-D
Daj nowe zdjęcia Kajki :ico_sorki: no i zaglądaj częściej. Właśnie dzisiaj o Tobie myślałam. Maksio stoi od tygodnia. Znaczy stanie to za dużo powiedziane bo przy czymś stoi. Raczkuje po całym domu lata wszędzie muszę na niego patrzeć. Wszystko zbiera co się da. Staje i się przewraca i tyle u nas :ico_haha_01:

Gosia a Ty byłaś u jakiegoś dobrego lekarza z tym kręgosłupem? Ty masz przepuklinę przesunięte dyski czy co? Jejku jak Ty funkcjonujesz z dwójką małych dzieci z takim kręgosłupem :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 maja 2013, 08:26

:ico_kawa: witajcie kobietki!

ja też wpadam żeby poczytać a tutaj ostatnio ciicho :ico_olaboga: pewnie ładna pogoda zadziałała
ja owszem w pracy zagladam na obcasy ale pisać nie mam także weny, musiałabym ciągle narzekać, a tego robić nie będę Wam :ico_oczko: :ico_nienie:

miałam pochwalić Maksia :ico_brawa_01: ślicznie stoi, oczywiście przy czymś, ale tak ma właśnie być, moja dopiero od jakichś 3 tygodni się puszcza ale tylko na chwilkę i zaraz leci, tez jeszcze nie stoi porządnie, chyba Wam nie pisałam, jak ona próbuje pierwszych kroczków, stara się ale jeszcze nie czuje tego czegoś, a ostatnio stała przy zabawkach, obróciła się do mnie, zamknęła oczy i dawaj do przodu, oczywiście musiałam łapać, ale jej mina na te pierwsze próby jest boska, chyba czuje że przed nią coś przełomowego :ico_haha_01:
któraś pisała/pytała o samodzielnym jedzeniu - moja mała najstarsza w tym gronie a jeszcze tak szybko sama nie bedzie jesc, chociaz różnie to u dzieci bywa, póki co cieszy mnie to że wie do czego służy łyżeczka, czasem, jak sie nie speiszymy, dam jej łyżeczke i na talerzyku swoją małą porcyjkę, pociapcia tam, a ostatecznie łapkami zawsze wieńczy dzieło, i conieco trafia do buziaczka co też cieszy, więc moim zdaniem można powolutku przyuczać nie oczekując że szybko nastąpi, wszystko potrwa troche, ale warto przyuczać,
zajada się ciasteczkami z czekoladą
moja wczoraj podjadała petitka lubisia, wiem że bedziecie krzyczeć, ale jak młody je a ona widzi to krzyczy i się daje, tak samo w niedziele, jak siadamy do podwieczorka, wystawione ciasto, aż jej slinka leciała, swoich biszkopcików nie chciała na ta okoliczność, dostała troche z pączka od środeczka :ico_wstydzioch:

Quanchita -sory, ale ja podpytam za Gosią o ten kregosłup - konsultowałaś to z kimś dobrym, kto nie bagatelizuje rozmaitych dolegliwości?

a mnie gardło boli od kilku dni, niby nic wielkiego, ale dawno akurat takiego rodzaju bólu nie miałam :ico_oczko: drapie jak nie wiem co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 maja 2013, 20:11

Brawo dla Maksia za stanie :-)

Marcinek ostatnio ćwiczy puszczanie się,stoi kilka sek i leci na pupe :-)
My dziś pierwszy dzień na ogrodku.Mały bawił się i szalał na kocyku - troche bał się trawy wiec wolał z koca nie schodzić :-) Dopiero jak babcie zobaczył to pomaszerował przez trawę na chodnik :-)
Ostatnio na hasło tańczymy przy muzyce tancuje na siedząco - komicznie to wygląda :-) No i dzięki bogu od 5 dni przesypia znowu całę noce - tylko wstaje wczesnie bo 5-6 :-)
Jutro też na ogródek więc się cieszę :-)
Co do ciastek to Marcinek je tylko chrupki kukurydziane,raz sprobowal ciasteczka owsianego,ale za twarde było.Innych mu nie daje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 maja 2013, 22:29

Gosia a Ty byłaś u jakiegoś dobrego lekarza z tym kręgosłupem? Ty masz przepuklinę przesunięte dyski czy co? Jejku jak Ty funkcjonujesz z dwójką małych dzieci z takim kręgosłupem :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Gosia ja nigdy żadnych problemów z kręgosłupem nie miałam :ico_szoking: No może po pierwszej ciąży przez 3 mieś. bolało mnie na wysokości łopatek ale to od pozycji do karmienia i pewnie większość początkujących mam tak ma. Potem było już ok. A teraz masakra. Ale od niedzieli kiedy ból osiągnął swoje apogeum jest już coraz lepiej :ico_sorki: Dziś wleciała do mnie popołudniu koleżanka która jest rehabilitantką w szpitalu, przywiozła stół i wymasowała mnie porządnie :ico_sorki: Chwilami bolało ale przyniosło wielką ulgę! Krzyże nie bolą mnie już wcale...jeszcze tylko pośladek boli ale już jest o wiele lepiej Ona oceniła to jako początki rwy kulszowej po .przeciążeniu kręgosłupa.
Quanchita -sory, ale ja podpytam za Gosią o ten kregosłup - konsultowałaś to z kimś dobrym, kto nie bagatelizuje rozmaitych dolegliwości?
U lekarza jeszcze nie byłam ale ta koleżanka wie co robi :ico_sorki:
a mnie gardło boli od kilku dni, niby nic wielkiego, ale dawno akurat takiego rodzaju bólu nie miałam :ico_oczko: drapie jak nie wiem co :ico_noniewiem:
Chyba ta pogoda tak wpływa...wahania temperatur. Mnie też drapie od kilku dni.
Kasiala pisze:zajada się ciasteczkami z czekoladą


moja wczoraj podjadała petitka lubisia, wiem że bedziecie krzyczeć, ale jak młody je a ona widzi to krzyczy i się daje, tak samo w niedziele, jak siadamy do podwieczorka, wystawione ciasto, aż jej slinka leciała, swoich biszkopcików nie chciała na ta okoliczność, dostała troche z pączka od środeczka :ico_wstydzioch:
Z czekoladą bym nie ryzykowała ale biszkopt z lubisia mały też już jadł, pączka też troszkę :ico_oczko:

Madleine piękne zdjęcia :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 maja 2013, 23:06

madleine ale super stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to już zaraz będzie chodził. Śliczny chłopak :ico_brawa_01:
a teraz parę pytań. Te panele co masz na podłodze to jaka firma jaki wzór ile za metr zapłaciłaś i czy długo już je masz i czy się bardzo niszczą?
Ja mam na dole parkiet już w strasznym stanie. Ma 15 lat od początku domu babcia robiła, my nic z nim nie robiliśmy no i chcę wymienić podłogę. Tylko że broniłam się rękami i nogami przed panelami bo mi się kojarzą jak u mamy się zdzierały strasznie. No ale może miała słabe. No i właśnie ten wzór mi się poodba co ma madleine a teraz w komforcie promocja że można wziąć na 20 raz bez oprocentowania i tak bardzo kuszące to jest. W ogóle w przedpokoju i kuchni chciałam płytki ale nie mam ogrzewania podłogowego i bardzo zimno będzie. A tak mam na części kuchni płytki na reszcie by były panele w przedpokoju i dwóch pokojach też. Myślicie że da radę?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 maja 2013, 23:26

tak zaoferowałam się podłogą że zapomniałam odpisać :ico_wstydzioch:

Gosia wiesz ja przy żadnym dziecku nie miałam problemów z kręgosłupem :ico_sorki: a mam dużą skoliozę. Pamiętam jak miałam 19 lat jeden znachor jakis specjalista obejrzał mnie i stwierdził że ja nie dam rady żadnego dziecka urodzić z takim kręgosłupem. No ale może to dlatego że ja zawsze się oszczędzam. Maksia mało noszę na zasadzie przenoszę z miejsca w miejsce.

Co do ciastek kupiłam hippa takie pierwsze ciasteczka po 7 miesiącu jadł ładnie. Ale i tak nabardziej mu pasują ryżowe takie długie grube.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 maja 2013, 07:21

Gosiu z podłogą nie pomoge bo już była jak sie wprowadzilismy :( . Maż z 7 lat temu "budowal" to mieszkanie pod wynajem to pamieta jedynie ze w Castoramie je kupili.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 maja 2013, 09:53

madleine to powiedz jak się sprawuje po 7 latach? Jak wygląda?

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 maja 2013, 10:42

Gosiu ja mam takie same panele jak Madleine, kupiłam z firmy Kronopolu, klasy ścieralności ac5 i są super, mam je 3 lata prawie i nic się z nimi nie dzieje

dzieciaczki super:)
moja Kluska też już stoi przy czymś, wieczorem postaram się zapodać fotkę.
a ja zalatana jestem, popołudnia na dworze z dzieciakami więc czasu na no mało.

pozdrawiam Was :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość