Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 maja 2013, 11:23

Hejka :L)

Madleine ale Marcinek to "dorooślaczek" Kajka ładnie woła mama i strasznie się boi koleżanki córki :ico_szoking: jak sie odezwie to Kaja spazmów dostaje :ico_chory: :ico_olaboga: a najlepsze ze na wakacje razem jedziemy :-D

Qanchita wydaje mis ie ze masz właśnie początki rey kulszowej ja w ciazy miałam i dokłądnie tak samo bolało, później M miał pośladek i promieniowało aż do łydki....

wstawię zjdęcia Kajki wieczorkiem :-)

teraz moja gadzina spi :ico_sorki: wiec 2-3h luzu to idę manicure na stopach zrobić :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 maja 2013, 15:51

Qanchita wydaje mis ie ze masz właśnie początki rey kulszowej ja w ciazy miałam i dokłądnie tak samo bolało, później M miał pośladek i promieniowało aż do łydki....
Na szczęście po wczorajszym masażu jest o niebo lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja mam na dole parkiet już w strasznym stanie. Ma 15 lat od początku domu babcia robiła, my nic z nim nie robiliśmy no i chcę wymienić podłogę. Tylko że broniłam się rękami i nogami przed panelami bo mi się kojarzą jak u mamy się zdzierały strasznie. No ale może miała słabe. No i właśnie ten wzór mi się poodba co ma madleine a teraz w komforcie promocja że można wziąć na 20 raz bez oprocentowania i tak bardzo kuszące to jest. W ogóle w przedpokoju i kuchni chciałam płytki ale nie mam ogrzewania podłogowego i bardzo zimno będzie. A tak mam na części kuchni płytki na reszcie by były panele w przedpokoju i dwóch pokojach też. Myślicie że da radę?
Gosia bo kiedyś panele chyba były tylko w jednej klasie ścieralności i bardzo szybko się zużywały. Teraz są w różnych klasach...czym wyższa tym lepsze. My mamy w salonie 4 kl. i po 3 latach są nadal ładne, mimo że 12 godzin się po nich łazi bez przerwy, Jola śmiga na hulajnodze itp. Jak Tośka pisze że są 5 kl. to całkiem rewelacja :-)
My tam gdzie jest podłogówka mamy płytki położone, czyli kuchnia, korytarze i łazienka. W salonie i pokojach są właśnie panele ale za kilka lat jak uda się jakiś grosz uskubnąć to marzą mi się w salonie płytki :ico_noniewiem:

Ale jeśli masz parkiet to może lepiej go odnowić?Drewno to drewno! Kolega np cyklinuje parkiety, lakieruje i są jak nowiutkie:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 maja 2013, 19:53

Gosia są w super stanie nadal - wogole nie zniszczone :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 maja 2013, 11:36

dzięki dziewczyny za rady odnośnie paneli i opinie :ico_sorki: parkiet niestety jest do zdjęcia po pierwsze jest już mocno zniszczony. 15 lat temu był kładziony i nic nie robione z nim a po drugie jest już taki brzydki styl a jak się dowiadywałam to odnawianie by dużo kosztowało więc nie ma sensu.
Co do paneli to mi się bardzo podobają te madleine ale jednak nie kupię ich. Chce takie bardziej stonowane bardziej neutralne. Zastanawiam się teraz nad takimi panelami z fugą. Ma któraś może? Jak się zachowują brudzą się? Jak te rowki do umycia są? bo facet w sklepie mówił że lepsze jak są jakieś nierówności na podłodze. No a u nas pod parkietem beton i chyba trzeba kłaść beton :ico_noniewiem: już mam mętlik w głowie. Ale mogłybyście pochwalić się waszymi podłogami? :ico_sorki: :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 maja 2013, 13:45

mamy dwa ząbki!!!!!!!!! :):):)
Co do podłogi ja mam parkiet i wszystko ok do póki się nie rozeschnie albo nie wyleje coś i namoknie:/ później trzeszczy i trzeba podklejać ale ja tego nie potrafie robic.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 maja 2013, 17:36

Gratuluje zabkow! Widzisz,a tak sie ich doczekac nie moglas :-)
Z panelami jest podobna sprawa,jak cos sie wyleje i od razu nie zetrze to potem trzeszczy.
My dzis bylismy na mężowych zakupach po spodnie buty i bluzę.a ja sobie kupilam moja upatrzona sukienke z H&Mu na lato <3

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 maja 2013, 21:03

a ja sobie kupilam moja upatrzona sukienke z H&Mu na lato <3
Długą, miętową , taka bez ramiączek?
Bo taka właśnie ostatnio furorę robi wśród moich znajomych :-D

Gosia
te panele z fugą są piękne! I podobno łatwe w utrzymaniu. Nie wiem jak teraz wyglądają cenowo ale te 4 lata temu jak dom wykańczaliśmy to były za drogie dla nas.

Mamusia :ico_brawa_01: za ząbki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 maja 2013, 21:08

nie długą biało granatową w taki mazy na ramiączkach za 59 ,90 :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 maja 2013, 23:26

I podobno łatwe w utrzymaniu
no właśnie ja nawet na nie nie patrzyłam bo myślałam że trudne w sprzątaniu a facet w sklepie pokazywał nam ułożone panele różne. I pokazywał normalne na nierównym podłożu jak brzydko się robiły i na równym jak super no i te z fugą że żaden brud nie właził ani nic i mówił że u nich nikt nie dba o te podłogi tyle co osób wchodzi a super wyglądały. No i te z fugą lepsze są jak krzywe podłogi. Muszę jeszcze raz podjechać do innego sklepu i obejrzeć z tą fugą.

Mamusia gratuluje ząbków :ico_brawa_01: i od razu dwa :ico_brawa_01: u nas między ząbkami był miesiąc odstępu.
a ja sobie kupilam moja upatrzona sukienke z H&Mu na lato <3
:ico_brawa_01: jak ja żałuję że u nas nie ma hm :ico_zly: mają otworzyć przed Bożym Narodzeniem.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

12 maja 2013, 10:20

Hej, pierwszy raz od kilku dni włączyłam kompa :ico_olaboga:
jak ładna pogoda to wogle na górze nie siedze bo tu gorąc a na dole kompa nie mam. Agatka ma katar po raz setny już, zielony taki sie zrobił, zatoki pewnie :ico_chory: do dr sie w środe albo we wtorek wybierzemy.
brawa dla dzeiciaków za postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
agatka marudna ostatnio ale zęby męczą, ma już 6. tzn 6ty właśnie jest na etapie wykluwania się, czubek się przebił. ładnie bije brawo, papa i mówi da- szczególnie jak cyca chce :ico_oczko:
je ostatnio coraz więcej "niedozwolonych" rzeczy- a to miś lubiś, a to wafelek. ale jak jr je to i ona chce...

ja tego niekapka z tt nie polece, jr z niego nie chciał, jemu pasował avent i ten 360- ale ja tego drugiego nie lubiłam bo jak np. przewrócił sięna łóżku czy dywanie to plama była bo wyciekało.

Gosia, napisz dziewczynom że żyje, zajrze kiedyś w koncu ale na razie taksię wybiłam że muszę mieć trochę na doczytanie :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość