Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

Rozpoczynam program naprawczy!!!

13 maja 2013, 07:39

Wooooow, 100 lat nie byłam na tym forum, miło jest wrócić, chociaż tym razem nie staram się o bejbika, nie opisuję porodu ani nie chwalę się rozwojem swojego dziecka... (jestem sierpniówką 2008)

Pora na zmiany. Duszy, umysłu, ciała, stylu życia...
Zawsze byłam szczupła, więc fakt, że ważę teraz więcej, niż wtedy, kiedy 5 lat temu rodziłam swoją córkę :ico_szoking: - delikatnie mnie irytuje :ico_oczko:

MUSZĘ się ogarnąć i bardzo potrzebuję wsparcia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , bo podejść do odchudzania miałam już chyba miliony... Chętnie przygarnę tu jakieś staraczki o lepszy wygląd i samopoczucie.

Zapraszam gorąco do wspólnej walki, mam nadzieję, że taka grupa wsparcia bardzo nam pomoże i razem osiągniemy to, co sobie założymy...

Ponieważ ja ważę już 83 kg przy wzroście 170cm - moim celem jest -18 kg. Dużo, bardzo dużo... Wiem, że będzie to trudny i żmudny proces, ale nie chcę się poddać tym razem...


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

Re: Rozpoczynam program naprawczy!!!

13 maja 2013, 11:37

hej :-)

sporo czasu, :-D dobrze,że wróciłaś na stare śmieci :-D :ico_oczko:
mogę się dołączyć bo tez z kg.walczę od sierpnia,narazie -10kg mniej,ale gdzie tu jeszcze :ico_oczko:
Co u Ciebie? córa rośnie, widziałam fotki na Facebooku :ico_haha_02: :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

Re: Rozpoczynam program naprawczy!!!

14 maja 2013, 07:30

Hehe, mi też miło, że wróciłam :)

schudłaś już 10 kg?? wow, to mega wynik!!! gratuluję!!! :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

córcia rośnie i daje mi czadu ;)

ja dzisiaj rozpoczynam dopiero drugi dzień odchudzania, jeśli nie wytrwam przynajmniej do wyjazdu wakacyjnego (w pierwszej połowie lipca), to chyba się pochlastam ;)

trzymam kciuki za nas obie i miłego dzionka :*

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

Re: Rozpoczynam program naprawczy!!!

22 maja 2013, 07:19

Widzę, że nikt mnie nie wspomoże, ale ja się i tak nie poddaję - półtora tygodnia za mną i dzielnie się trzymam :)
Obym wytrwała chociaż do wakacyjnego wyjazdu na początku lipca...
Zresztą już czuję się lepiej i mam dużo więcej energii :)

Moniamka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:31

Re: Rozpoczynam program naprawczy!!!

28 maja 2013, 22:40

Ja dwa dni temu miałam identyczne postanowienie - tzn czas zrzucić parę kilogramów. Mam nadzieję że mi się uda :)

IwonaWaleczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:52

Re: Rozpoczynam program naprawczy!!!

29 maja 2013, 19:46

To ja Ci życzę wytrwałości, powodzenia i trzymam kciuki. Jak byś potrzebowała jakiejś pomocy lub porady to pisz. Znam temat więc w wielu kwestiach mogę pomóc :)

liniadobregosmaku
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2013, 09:58

Re: Rozpoczynam program naprawczy!!!

18 sie 2013, 10:02

Jak zadbać o linię, jeść zdrowo i smacznie oraz nie spędzać po dwie godziny dziennie na zakupach i w garach? Wydaje się to niewykonalne, tym bardziej, że najkorzystniej jest jadać pięć posiłków dziennie. Organizm przestaje obawiać się głodu i potrzeba odkładania tkanki tłuszczowej traci rację bytu.
Może zatrudnić prywatnego kucharza? Przyrządzałby posiłki w zdrowy sposób (bez smażenia i mikrofali) według indywidualnych upodobań (na przykład wegetariańskie) dbając zarazem o ich różnorodność. Marzenie?
Rośnie grono mieszkańcy Warszawy i okolic, do który codziennie rano dostarczanych jest pięć zdrowych i smacznych posiłków na cały dzień. Kucharz tak przygotowuje zestaw dań, żeby zachować jego odpowiednią kaloryczność. Posiłki są różnorodne, każdego dnia inspirowane inną kuchnią świata. Ale najciekawsze zostawiłem na deser. Chudniesz bez uczucia głodu.
Więcej informacji w artykule „Skuteczne odchudzanie – przestań się odchudzać” http://liniadobregosmaku.pl/?page_id=309 i na stronie www.liniadobregosmaku.pl.
Dla zainteresowanych mam 10% zniżkę na abonament. Więcej informacji na maila Radek@liniadobregosmaku.pl

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości