cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

17 paź 2011, 22:20

po co ci zaświadczenie o alergii???
jest potrzebne dla lekarza pediatry do wypisywania recept na mleko moja piła nutramigen.
Muszą mieć tzw "podkładkę wrazie kontroli z NFZ.

Ani_rutka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2012, 20:59

30 kwie 2012, 21:03

hej dziewczyny! Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale ja niedawno trafiłam na świetną alergolog dziecięca - dr Chmielewską. Chodzę do niej z moją małą od pół roku i jestem zadowolona. Ma pewną ręką i podejście do dzieci. Przyjmuje w Falcku.

ela27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2013, 11:06

Re: dobry godny polecenia alergolog dziecięcy - warszawa

13 maja 2013, 13:12

Ze szczerego serca polecam dra Wojciecha Janowicza, przyjmuje w klinice Krajmed przy ul. Wałbrzyskiej. Jest świetnym alergologiem i jednocześnie pediatrą, a dość rzadko udaje się znaleźć specjalistę dobrego w obu dziedzinach. Poza tym ma cudowne podejście do dzieci, dlatego gorąco polecam tego lekarza :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

Re: dobry godny polecenia alergolog dziecięcy - warszawa

19 maja 2013, 12:10

ja jeżdżę do dr karbownickiem do CZD i polecam. wszystko dokładnie wypytuje, bada dziecko i mówi co i jak. wizyta trwa około 15-30 minuit zależy kto z czym idzie. my na 1 wizyte czekalismy 3 miesiące. na testy czekamy 8 miesięcy (w styczniu zapis - testy mamy w sierpniu)
polecam

mania55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2015, 19:43

Re: dobry godny polecenia alergolog dziecięcy - warszawa

03 wrz 2015, 19:45

Ja z moją małą chodzę do TOMMED (www.tommed.waw.pl), tam przyjmuje lek. med. Barbara Kulpa - według mnie jest świetna :) Nie zawiodła mnie jeszcze na żadnej wizycie.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: dobry godny polecenia alergolog dziecięcy - warszawa

02 kwie 2017, 16:22

hej, ja mogę polecić alergologa prywatnie- w szpitalu Medicover, nie wiem czy słyszałaś o tej placówce? Mi bardzo odpowiada opieka lekarska tam świadczona. I pediatrę mamy świetnego i alergologa- wizyty przebiegają bardzo przyjemnie, widać że lekarzom zależy na tym, by pomóc małym pacjentom. :-)

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: dobry godny polecenia alergolog dziecięcy - warszawa

25 cze 2017, 14:31

Ja z córką chodzę do radzymińskiego Centrum Medycznego Panorama do dr Kościuch. Blisko mamy, jakieś 15 minut jazdy samochodem z Warszawy. Wybrałam to miejsce, z tego względu że przyjaciółka leczy tam już od dawna swojego syna i jest naprawdę zadowolona z przebiegu kuracji. Ja go pamiętam jak nie mógł wiosną wychodzić, bo od razu był cały czerwony i spuchnięty od pyłków. W tym momencie wygląda na zdrowego dzieciaka :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość