Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 09:21

Hej dziewczyny

U nas sie robi juz cieplo bardzo cieplo dzisiaj to chyba juz w koszulce na ramiaczkach bede smigac :-D ale minus taki ze im cieplej toi mnie glowa pobolewa :ico_sorki: miejmy nadzieje ze zaraz przejdzie wzielam juz witaminki i sobie troche poodpoczywam :ico_noniewiem:

Co do spania to ja zawsze sie klade z Adasiem na minute i on w chwili zasypia :-) mam nadzieje ze jakos sie z tym spaniem pouklada jak sie dziecko pojawi :ico_oczko: zreszta juz mu tlumacze i jest coraz lepiej...
a wczoraj siedzialam kolo niego chwilke a on sie wiercil i tak warknelam na niego przez zamknieta buze i wtedy zlapal takiego smieszka ze chichral sie chyba z pol godziny az go brzuch bolal :ico_haha_01: az wkoncu mnie tak rozsmieszyl ze smialismy sie jak dwa wariaty.. ale jak juz mu przeszlo to szybciutko zasnal :ico_brawa_01:

Wczoraj zlozylismy adaskowi lozko od kapletu i kupilismy stelaz i moze dzis albo jutro materac mu kupimy ... i juz mi sie podoba jego pokoik .. tylko ja chce wywalic ta kanape rozsuwana od niego bo jest ciaskno a maz nie chce ... noszz u niego 2 lozka w salonie jedno i w sypialni nasze chyba ciut za duzo :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 11:29

leona - moje ostatnio tylko dobranocke w tygodniu oglądają na wekend ciut więcej - ale mi chodzi o słuchowisko nie bajke na dvd, ale piszesz że się wybudza przy czytaniu ... hm nie wiem a może spróbuj z nim pogadać że jest już dużym chłopcem i mama będzie dumna jak sam uśnie
Ja jakbym swoim nie czytała i nie puszczała bajek do słuchania z płyty też by same usneły ale wiem że lubią pozatym kiedy codziennie czytałam wiedziałam że to jest czas poświęcony tylko im :-) a w ciągu dnia nie zawsze było kiedy usiąść i poczytać :-)
szkieletorek - moje wogóle bez smoczków wychowane więc miałam problem z odstawianiem z głowy ale same od urodzenia przesypiały całe noce tzn. Nikola od razu a Ida po trzech miesiącach spędzonych w domu bo było jej za cicho w nocy w szpitalu pikała nad nią aparatura i monitory no i co trzy godziny pobierali jej krew na badania. Ciężko nam było ale po trzech miesiącach się unormowała i przyzwyczaiła.
kamilka skoro Adaś tak łądnie usypia to ja nie widze problemu bo ta chwila zwłaszcza gdy przyjdzie maleństwo da mu poczucie że mama jest z nim i o nim pamięta. Fajnie że łóżko mu kupiliście moje dziewczyny spały na takim dużym piętrowym które można było rozdzielić na dwa i teraz każda ma swoje w swoim pokoju - porządny materac to podstawa dla wygody dziecka i nie tylko :-) ja od 7 lat odkąd z mężem kupiliśmy porządny materac sypialniany jak śpie gdzieś na wersalce i czy innym cudzie to czuje się połamana :-D

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 12:23

Edulita no jak my juz mamy lozko z materacem to nie umiem gdzie indziej spac bo mnie wszystko boli a ze mam problem z kregosłupem to unikam jak ognia innych lozek a mam w domu 3

wstawiam zdjecie jak u Adaska jest teraz chwilowo bo jak kupimy materac to bedzie zgrabne lozeczko.. i to lozko brazowe co stoi obok noweggo to chce wyniesc :ico_haha_02:

My smoczka oduczalismy tez jakos kolo 1,5 roku.. odcinalam mu po kawaleczku smoczka i dal sobie z nim spokoj :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 12:36

Edulita ale wiesz, wczoraj w miare szybko usnal, dwa razy przyszedl, dwa razy mnie wolal, ale wsumie po 20min juz spal :ico_sorki: takze nie jest zle :ico_oczko:

Kamilka ja probowalam z odcinaniem smoczka ale u nas nie dzialalo, wogole bylo tak ze w przedszkolu byl bez smoczka a jak tylko do domu przychodzil to chwytal i juz go nie oddawal, az pewnego razu stwierdzilam ze juz dosyc... Zabralismy mu na dzien, mezu myslam ze mu na noc oddam, a ja sie uparlam ze nie... Oj jaki byl placz jak do snu nie dostal smoczka :ico_olaboga: :ico_placzek: pouzalam sie tak z godzine i jakos zasnal, jeszcze kolejna nocka byla ciezka, a pozniej juz coraz lepiej tyle ze jak sie w nocy przebudzil to musialam go brac do nas bo inaczej nie zasnal(wczesniej pomagal mu w tym smoczek) no i wyszlo ze jakis czas spal z nami...


Wrocilismy z przedszkola, po drodze plac zabaw zaliczylismy ale tak wieje ze masakra :ico_olaboga:
Ja musze odkurzyc i za obiad sie brac

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 12:38

Kmilka fajny pokoik :ico_brawa_01: na czym wczesniej spal Adas?? A tamto stare lozko masz racje, wynies :ico_haha_01: tzn nie ty sama ;-)
Marcel gdzies od poltora roczkuma swoje dorosle lozko
Jak maluch wyrosnie z lozeczka to odziedziczy lozko po Marcelu
A jemu chcialabym cos takiego kupic

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 12:50

Leona tez chcialam cos takiego do Adasia ale ma za maly pokoik a to jest dosc szerokie i nie byloby szans na ustawienie tej scianki..

Ja jeszcze do niego chce zaslonki jakies fajne kupic i tak myslalam o tych z ikei ale nie wiem czy nie za pstrokate... telewizorek u niego teraz stoi ale nie wiem po co jak DVD nie dziala wiec musze wyniesc i bedzie mial cale biurko wolne :-D a to lozko wlasnie co stoi obok to maz wyniesie i tylko komoda za drzwiami zostanie :ico_sorki:

Nic mi sie nie chce koncze obiad potem po Adaska.. ale tak jest goraco ze ufff :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 12:53

a wlasnie Leona on spal na tym brazowym bo po rozsunieciu jest 2 osobowe lozko .. kupilam to 1,5 roku temu bo zlikwidowalam lozeczko i chcialam takie cos bo jakby plakal zebym mogla sie z nim polozyc :-) a teraz dam ogloszenie moze ktos tu kupi bo jest prawie nowe :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 13:06

No mi tylko firanek brakuje po remontach i chyba u Marcela beda pluszowe makarony a u nas zwykle makarony

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 14:01

kamilka - super pokoik :ico_brawa_01:
pewnie to którego chcesz się pozbyć wstaw na tablice zawsze zwróci ci się częsc pieniążków i będziesz mogła je na coś fajnego przeznaczyć np. na zasłonki :-)
leona to łóżko które wstawiłaś też fajniusie
U mnie też wieje okropnie chciałam poczytać w ogródku na tarasie ale nie dałam rady wysiedzieć - oby ten wiatr przyniósł już na dobre piękną aurę :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

15 maja 2013, 15:57

Hej, ja coś dzisiaj weny do pisania nie mam. Dzieciaki w p-kolu dały mi dziś w kość :ico_zly: w takich dniach jak dzisiaj mam ochotę uciec na zwolnienie :ico_zly: W domku ok, już po obiadku - dziś spagetti na specjalne życzenie Poli - chociaż ja nie przepadam.

Kamilka pokój rewelacja, a ja ni jak nie mogę ruszyć z pokoikiem Poli :ico_placzek:

Leona też chciałam coś takiego Poli, ale u nas z racji wielu skosów raczej odpada.

Edulita jak siostra zareagowała na tort?

Co do usypiania, Pola początkowo z nami w nocy spała, potem kładłam ją samą do łóżeczka i zasypiała, ale A. nie wytrzymywał i szedł do niej głaskać, całować i dziecko szybko się nauczyło domagać obecności przy zasypianiu i tak jest do dziś - zasypia ze mną, potem A. ją przenosi, trudno będzie ja przestawić, ale liczę że jak będzie miała oddzielny pokój to przyjdzie naturalnie, tak jak wszystko u nas czyli odrzucenie smoczka (przed 2 urodzinami) i nocnikowanie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość