Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

22 maja 2013, 19:14

gratuluje wszystkim "rozpakowanym" mamusiom:)



my stawiamy :ico_tort: za 36tc


pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 maja 2013, 19:17

Ja podkładów w ogóle nie mam w planie kupować. Za pierwszym razem dostałam co trzeba w szpitalu i teraz też na to licze. nawet mam majtki jednorazowe z poprzedniej ciąży wiec tylko dokupię paczkę podpasek w razie czego. Choc po pierwszym porodzie te podpaski dawali kazdej z nas w dowolnej ilosci. Teraz jednak będę rodzic w innym szpitalu więc chociaż w podpaski sie zaopatrze. Na wyjście i tak sie przydadzą.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

22 maja 2013, 19:26

no u mnie to w szpitalu już jak rodzisz to wołają o podkłady... więc trzeba miec bo inaczej na brudnym prześcieradle leżysz i jesteś zdana na salową czy uzna za stosowne Ci poślel zmienić... wszystko dla dziecka też trzeba mieć, no może oprócz ubranek ale te szpitalne są...
jak leżałam w lutym na patologii i jedna dziewczyna poroniła to chyba ze dwa dni leżała na takim zakrwawionym prześcieradle :ico_szoking: bo podobno nie było pościeli na oddziale na zmianę! szok normalnie! :ico_zly: jak w końcu żeśmy powiedzieli w sali (z mężami) że sanepid wezwiemy to jakoś się znalazło prześcieradło...
ale wiem że w niektórych szpitalach praktycznie nic ze sobą nie trzeba mieć...

Shiva ja z oddychaniem nie ma problemu bo brzuch mam nisko, pod biustem spokojnie dłoń prawie mi się mieści :/ dlatego też mam się oszczędzać bo do tego taki kamor z brzucha mi się robi uch... coraz ciężej... na szczęście na razie szyjka trzyma :ico_sorki:
współczuję że nawet pospać nie możesz, choć mnie to spanie też już bokiem wychodzi, czytanie też mi nie idzie a przy komputerze jednak brzuch trochę się ugniata... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: wiosna-lato 2013

22 maja 2013, 19:44

witajcie znow mnie dlugo nie bylo...

U nas szpital Chlopcy maja Szkarlatyne jeden od drugie sie zaraz...:( wiec jest boskoo.ja sie ciesze ze chlodno za oknem wiec jakos daje rade nie wiem co bylo by jak by plus 30 mial byc

a u mnie Rosne i Rosne :ico_ciezarowka: :ico_szoking: :-D Dziewczynki miewaja sie dobrze na dole jest foto brzusia i sukienki:)

z M.cos nie za bardzo ostatnio juz sama nie wiem o co mu chodzi...czasem mowi ze ma dosc Dzieci-i niechce juz wieciej-ze dziewczynek :ico_zly: a czasem mowi super beda Cory wreszcie. :ico_noniewiem: i czasem mam glopie mysli...ze moze kogos miec;( a boku

A no i o Imionka tez sie klocimy...bo jednak chyba ta Wandzia mi sie bardzo podoba i jeszcze Irenka<Treska>Florentynka i Bozenka hehe duzo tego

jak zwykle was mocno caluje

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

22 maja 2013, 20:15

Brodzikowa, wiesz co... ja to nie bardzo wiem jak na ten twój brzuch patrzec.
I nie miej takich myśli o małżu. też ci hormony szaleją?

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

22 maja 2013, 21:51

Anza, ja brzuch też mam nisko i na pewno mi nie uciska za bardzo, tyle ze jak leżę na boku, nie ważne prawym czy lewym mam wrażenie że brak mi tchu i serce szaleje, na plecach jest ok, ale zaraz brzuch twardy jak kamień i skurcze częstsze :ico_noniewiem:

BrodzikowaMama, super sukienusie, a z brzuszkiem to podobnie jak Tibby mam problem :ico_oczko: Dużo zdrówka dla synów :ico_sorki:

Mroweczka, :ico_brawa_01: za 36 tc :-D

Tibby, ja też teraz będę rodziła w innym szpitalu niż przy Justynce, więc wolę mieć wszystko swoje. Tak na wszelki wypadek :ico_haha_01: Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Na ginekologii znam już wszystkich, ale po porodzie będę na innym oddziale, z innymi ludźmi.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

22 maja 2013, 22:30

Brodzikowamama ojj hormony ci szaleja.skad takie mysli o mezu?? A nawet jak tak powiedzial o dzieciach to zaloze sie ze w.klotni albo w zlosci troche na przekor a na pewno tak nie mysli :) my jak z mezem sue klocimy to tez jak glupki gadamy rozne rzeczy aby siebie zranic a wcale nie myyslimy tak

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

23 maja 2013, 00:05

Hej
lozeczkien sie pochwale jak przyjdzie przesylka.
Ja dzisiaj troszke leniwy dzien. Chyba korzystam poki moge.
Przy dzidziusiu to bedzie malutko spania czy tez odpoczynku.
13go czerwca mam usg. Ciekawe jak moj Maluszek rosnie.

Dobrej nocy

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

23 maja 2013, 01:04

Ojjj tak malo spania :) moja wlasnie sie zbudzila i szybko jesc bo inaczej by rabanu narobila.spila cale 20 ml i poszla dalej spac.pewnie obudzi sie za pol godz i spije kkolejne 20 hihi

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

23 maja 2013, 07:33

Witam z rana z nie za dobrym nastawieniem...

..noc ciężką, tym razem czuwałam przy córci, wysoka gorączka ponad 39,5, osłabiona. Okłady, zbijanie gorączki lekami, pojenie...damy radę.
Dziś do pracy nie idę, siedzę w domu z małą, zobaczymy co sie wykluje.

Mężuś pojechał odwieść synka do przedszkola bo ma druga zmianę i będzie opal zwieźć do garażu bo nam dziś przywieźli. Po drodze do biedronki po pampery wstąpi.

ANZA za za 31 tc MRÓWECZKA za 36 tc!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość