zuzka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 gru 2012, 12:01

Kobieta w sex shopie...?

24 maja 2013, 08:32

Czy Waszym zdaniem Dziewczyny wizyta w sex shopie może pozytywie wpłynąć na związek? Czy raczej jest dowodem na to, że w związku czegoś brakuje....?

http://kobiecosc.info/kobiece-sprawy/ja ... tam-wpadac

Jestem ciekawa Waszych opinii Dziewczyny... Chodzicie?

kosmetyczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 lis 2012, 14:47

Re: Kobieta w sex shopie...?

27 maja 2013, 09:02

ja nie byłam nigdy - zawsze wydawalo mi się, że to nie ejst dla "zwyczajnych" kobiet czy par. Ale w tym tekście prezentują to z zupełnie innej strony... Sama nie wiem

ludmila22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2013, 18:37

Re: Kobieta w sex shopie...?

02 cze 2013, 14:52

Moim zdaniem to całkiem normalne. Wiele par lubi różne urozmaicenia w sprawach łóżkowych. Nie ukrywam, że odwiedziłam kilka razy sklep erotyczny z moim facetem. Kupiliśmy parę rzeczy, które zwiększyły nasze doznania podczas seksu.

Awatar użytkownika
Metylda
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2013, 23:21

Re: Kobieta w sex shopie...?

17 paź 2013, 19:20

Nie musi to być wcale takie dziwne. Ostatnio narzeczona kolegi kupiła na ich rocznicę strój pokojówki w sexshopie:) Nie tylko facet może mieć ochotę na podkręcenie związku:)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Kobieta w sex shopie...?

04 gru 2013, 11:08

Sklep jak każdy inny, a jego zawartość może znacznie urozmaicić nasze życie seksualne i dostarczyć nowych doznań w związku, więc dlaczego by go nie odwiedzić :)?

lilaba
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2013, 15:44

Re: Kobieta w sex shopie...?

04 gru 2013, 15:56

Absolutnie nie jest to oznaka niczego co miałoby być złe...Wiadomo nie od dziś, że po pewnym stażu lekkie znudzenie wchodzi do łóżka i Twoja w tym głowa, aby to nie zamieniło się w cos gorszego. Urozmaicanie sobie zycia seksualnego nie jest niczym dziwnym, wrecz jest wymagane. Zbliza ludzi do siebie, kazdy moze spelnic swoje najskrytsze pragnienia. Ja z moim partnerem kupijemy regularnie jakies gadzety, mniej lub bardziej odwazne stroje i jest rewelacyjnie :)

monia00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2014, 14:17

Re: Kobieta w sex shopie...?

18 lut 2014, 12:38

Nie widzę w tym absolutnie nic złego ;) wręcz przeciwnie, fajnie, że kobieta dba o to żeby urozmaicić życie erotyczne!

Awatar użytkownika
MarysiaStaskiewicz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2014, 15:43

Re: Kobieta w sex shopie...?

20 mar 2014, 15:36

Ja chodzę regularnie, sama albo z chłopakiem. Nie ma w tym żadnej krępacji czy zakłopotania. Wszystko jest dla ludzi

agata921
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2014, 14:38

Re: Kobieta w sex shopie...?

11 kwie 2014, 15:39

Owszem, wszystko jest dla ludzi, ale ja pomimo dorosłego wieku trochę się krępuję i raczej nie wchodzę do sex shopów u mnie w mieście. Za to chętnie przeglądam oferty internetowych sklepów internetowych i coraz bardziej kusi mnie żeby coś zamówić! :D Na www.fonita.pl są gadżety bardzo dobrej jakości i na dodatek wyglądają jak małe dzieła sztuki :)

BlackStrawberry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2014, 19:28

Re: Kobieta w sex shopie...?

08 cze 2014, 21:41

Ja byłam raz i strasznie się skrępowałam :P ale moze zabiorę chlopaka:D poki co kupowałam tylko w internecie :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość