Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

24 maja 2013, 13:56

wstawiamy? :-D w sumie czemu nie :-D :-D tylko wtedy chyba lepiej dzieci w domu zostawić :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

24 maja 2013, 14:50

nostromo ja tez na takie spotkanie z checia bym poszla :ico_zdrowko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

24 maja 2013, 18:13

Hej, widze, ze pogoda krzyzuje plany forumowych mam, niestety lato nie chce rozgoscic sie na calego:(
Czy Wasze dzieci tez sa takie mega marudne jak moja Ola, doslownie nie da sie z nia wytrzymac, ciagle wrzeszczy, wszystko chce, wszedzie wchodzi itp. Koszmar!
Tez sie zastanawiam co kupic Oli na dzien dziecka, zastanawialam sie na zamkiem z biedronki, czy ktorej z Was udalo sie kupic promocyjna pake pieluch, u nas po poludniu juz nic nie bylo.
Zakupilam w poniedzialek fotelik na rower, a tu nonono pogoda sie skiepscila. W niedziele mamy chrzciny, nie bardzo mi sie chce na nie jechac, bo mi koliduja ze zjazdem, zreszta wkurzylam sie z lekka, bo zaprosili nas na nie dopiero w ten wtorek, bylam pewna, ze zrezygnowali z tego terminu. Zostaly mi jeszcze 3 zjazdy i moze wreszcie uwolnie sie od tych studiow. Postawie chyba z tej okazji wielka butle szampana:-)
Pozdrowionka dla Was i dzieciaczkow! Nie wiem kiedy woadne napisac, bo mnie terminy gonia, papappa

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

24 maja 2013, 19:50

Trafiłam na pakę pieluch ale za jaką walką... skubane na sklep wystawiły kilka wszystko poszło w mig, a na magazynie leżało całe mnóstwo ! Akurat przechodziłam koło magazynu, otwarte mieli i patrze są pieluchy !!! a chwilę temu pytałam babki ze sklepu czy są to że nie ma :/ ale nie omieszkałam przy kasie zapytać... najpierw powiedziała, że jak na sklepie już nie ma to nie ma... powiedziałam o magazynie to zrobiła się czerwona jak burak, że kierowniczka zobaczyć musi... i przyniosła...
Tak się nie robi !!! Poodkładały dla znajomych pewnie !
Jakiego rozmiaru używacie tych pieluch ? My 4 już rok hehehe ale myślę czy by 5 nie spróbować.

Gabi, we figloraju ok ale to mało czasu na nagadanie się :P a na ogrodzie swobodniej. A z racji ze my gaduły jesteśmy to tak mnie się wydaje korzystniej :)))
Zawsze mozna chlopow wziac w eskorcie :D my pijemy oni pilnuja :D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

24 maja 2013, 20:26

agasio , Mad wpadajcie do mnie po pieluchy ja własnie wróciłam z biedrony i u nas sterty pudeł stoją
Ja wpadłam zobaczyć co ze spotkaniem i aż kamień z serca mi spadł że przełożone, bo jednak nie dałabym rady się spotkać, wymiana wszystkich drzwi w mieszkaniu to nie byl dobry pomysl , jeszcze zeby pogoda byla to mozna by wiecej czasu na podworku spedzic a tak siedzimy w tym kurzu. i na okrągło wycieram podłogi ,
No coż chciałam to mam.
Jesli chodzi o bawialnie to wg mnie dla takich maluchów jak nasze najlepsza jest Nibylandia w katowicach
tam oprócz mega wielkiej sali dla starszaków jest mmniejsza salka dla dzieci od 1-3 lat , są zabawki , wspinaczki na miarę dwulatka, mega wielkie klocki z których można dziecku zrobić tor przeszkód, jeździki i inne. Więc w przypadku brzydkiej pogody wymarzone miejsce na spotkanie bo siedząc w jednym miejscu wzrokiem można objac całą salke więc dziecko ma się na oku
Pozdrawiam :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

24 maja 2013, 21:58

agasio moj mały też maruda wstretna :-/ :ico_olaboga: Mama mowi ze czasem jest nie do wytrzymania... :ico_olaboga:

mad my już od dawna na 5-tkach...ale ostatnio kupiłam heppy 5-tki i sa dla małego wygodniejsze...bo przy dadach już czesto pokazywał ze go cisnął.

gabi zapomniałam napisac ze Lila niesamowicie sie zmieniła, to już nie dzidzia lecz mała śliczna dziewczynka...mowie o tym zdjęciu nad morzem...szkoda tylko ze tak mało zdjec wstawiłas.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

26 maja 2013, 12:06

praca praca i praca
na nic nie ma czasu ;/
z nowosci to Melka juz tydzien czasu jest odcycowana i wczoraj wynieslismy jej lozeczko do pokoju Igora
pierwsza noc w nowym pokoju przespana w calosci :)) oby tak juz bylo zawsze

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

26 maja 2013, 13:07

Margolcia gratulacje :-) Melcia coraz bardziej samodzielna

Ja dzis sniadanie do lozka dostalam a teraz siedze i czekam na obiad

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

27 maja 2013, 12:09

Witajcie Mamusie :)
Co u Was, jak zdrówko ?
Dzisiaj 16 miesięcy kończą Filipek i Martyśka. A 17 miesięcy Lila :) aleee czas gna :)
Myślę nad prezentem na dzień dziecka nadal i wiszę w miejscu...

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

27 maja 2013, 21:52

hej
Gabi, a jakie lego kupiłaś? mówisz o duplo dla Lili? bo my się zastanawiamy właśnie czy nie zacząć kupować Filipowi lego duplo, tak żeby przy każdej okazji (urodziny, dzień dziecka, gwiazdka) dostawał po jakimś małym zestawie i stopniowo kolekcjonował. drogie toto, sama nie wiem... :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość