Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 08:39

Aleksandrowicz - to,że się garnie nie znaczy,że umie się zająć ;-)

Quanchita - sorki ,nie chciałam :-) My dziś mielismy kiepską noc,chyba za dużo wrazen bo mały sie przebudzał,popłakiwał,jakiś taki niespokojny był...;/
Ostatnio zmieniony 27 maja 2013, 10:06 przez Madleine, łącznie zmieniany 1 raz.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 09:20

to,że się garnie nie znaczy,że umie się zająć
wiem o czym mówisz, bo ja też mam teściową, ale babcie i dziadkowie nie muszą być idealni, warto dać szanse i sie nie uprzedzać, bo jeśli ona "garnie" do Marcinka tzn że jej zależy, nie mam na celu Cie pouczać broń boże! jak coś to sorki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 09:35

to,że się garnie nie znaczy,że umie się zająć
wiem o czym mówisz, bo ja też mam teściową, ale babcie i dziadkowie nie muszą być idealni, warto dać szanse i sie nie uprzedzać, bo jeśli ona "garnie" do Marcinka tzn że jej zależy, nie mam na celu Cie pouczać broń boże! jak coś to sorki :ico_sorki:
Ale ja nie jestem uprzedzona poprostu nie jestesmy blisko :-) ,a jesli chodzi o Marcinka to wiem ze jej bardzo zalezy i bardzo mnie to cieszy.Poprostu wkurzyło mnie wczoraj to,że Marcinek popłakiwał,mowil mama mama,wdrapywal sie na mnie bo duzo obcych osob było i byl zmeczony ,a jak tylko go wziełam to ona bez słowa wyrywała mi go z rąk mowiac,ze ona napewno woli do babci.
Nie lubie takiego zachowania nie tylko u niej,ale u kazdego.Moja mama jakis czas tez tak robila,ale juz przestala na szczescie :-)

Z moja tesciową to jest dluga historia,dlatego moj maz zazwyczaj jezdzi do niej sam z Marcinkiem,ja wole sobie oszczedzic nerwow :-)

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 10:01

,wdrapywal sie na mnie bo duzo obcych osob było i byl zmeczony ,a jak tylko go wziełam to ona bez słowa wyrywała mi go z rąk mowiac,ze ona napewno woli do babci.
to fakt wkurzające byłoby
ja sie tak pewnie wypowiedziałam bo sama siebie wspominam jak ja z kolei zawsze miałam uprzedzenia do mojej t., pewnie dlatego tak Ci tutaj "truje" :ico_oczko: za co sorki :ico_sorki: moja z kolei bardzo rzadko bierze dzieci na ręce, a jak weźmie to mam wrażenie że zaraz sie przewróci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 10:06

,wdrapywal sie na mnie bo duzo obcych osob było i byl zmeczony ,a jak tylko go wziełam to ona bez słowa wyrywała mi go z rąk mowiac,ze ona napewno woli do babci.
to fakt wkurzające byłoby
ja sie tak pewnie wypowiedziałam bo sama siebie wspominam jak ja z kolei zawsze miałam uprzedzenia do mojej t., pewnie dlatego tak Ci tutaj "truje" :ico_oczko: za co sorki :ico_sorki: moja z kolei bardzo rzadko bierze dzieci na ręce, a jak weźmie to mam wrażenie że zaraz sie przewróci :ico_olaboga:
No moja sobie srednio radzi z opieką i nawet moj maz powiedzial,ze Marcinka samego by z nią nie zostawił nigdy - więc to nie tylko moje zdanie :-) Ona jest specyficzna bardzo.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 10:57

wiem o co chodzi Madleine :-) niektóre babcie wnoszą wiele dobrego dla rodziców też, bo pomagają z czystego serca i umiejętnie, nie popadają w żadne skrajności, zdroworozsądkowo podchodzą nie mając na uwadze udawadniania niczego, tylko własnie dobro dziecko, to zeby sie rozwijało itp, inne babcie sa po prostu babciami mniej idealnymi :ico_oczko: nie maja podejścia do dzieci, nieumiejętnie sie zajmują, nie mają takiego "drygu" (moja t. do tego się wpisuje) i mimo że na przykład moja t. juz nie pracuje, emerytowana nauczycielka, stara jakaś nie jest, to nie opiekowała się ani starszym ani teraz małą..z różnych powodów :ico_oczko: ale miejsce musze Jej zrobić dla dzieci :ico_oczko: bo maluchy ją lubią, ona się do nich słodko uśmiecha, chwali, czestuje ekocisteczkami :ico_oczko: bo sledzi wszystkie nowości, probuje doradzać mimo że sie jej nie prosi:ico_olaboga: :ico_oczko: ale takiej zwykłej życiowej pomocy od niej raczej nie uświadcze, tzn starszym sie zajmie, ale wiem że potem bede musiała znów pracować cięzko żeby do pionu przywołać młodego :ico_oczko:
więc kochana ja wiem co to teściowa i wiem chyba o czym mówisz, ale mimo wszystko po tych latach i bolączkach uważam że maluchy babcie potrzebują, a my sie z nią kochać nie musimy i nie moge mieć pretensji że ona mi nie pomaga wychowywać a jedynie rozpieszcza - a wywlokę się Wam że własnie miałam ten problem, że ciażyło mi to bardzo, ale teraz jakoś to przerobiłam i troche lepiej :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 11:01

dziewczyny przeglądałyście zalando.pl?
ja już sobie sandały tam kupiłam, jeszcze w nich nie chodziłam, ale super są i nie moge tam wchodzić bo tyle bym chciała :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 21:46

Witam:)
Dziś dzień bez cyckowania :ico_sorki: Oby nocka też się taka udała :ico_sorki:
a jakie mleczko dajesz?
Miałam saszetki bebilon i bebiko i dawałam na zmianę. Widzę, że i jedno i drugie mu podeszło :ico_oczko: Dziś kupiłam duże opakowanie bebilonu w rossmanie...niestety już się skończyła ta promocja o której Wam pisałam i zapłaciłam trochę ponad 42zł :ico_noniewiem:
pewnie dlatego że nie planuje więcej dzieci,
Oj...ja też nie :ico_nienie:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 maja 2013, 23:39

Gosia na pewno się uda :-) a jak piersi ściągasz pokarm czy nie?

Co do teściowych moja taka roztrzepana jest ma dobre chęci ale do siedzenia z dziećmi się nie nadaje :ico_olaboga: i mimo że siedzi na emeryturze i by mogła posiedzieć z dzieckiem to w życiu bym jej nie dała. Ona ma takie zagrywki :ico_chory: chociaż jak starsze są dzieci to już inaczej. Wtedy fajnie pójdzie na plac zabaw pozwiedzają pobawi się wtedy super babcia. Po prostu do małych dzieci się nie nadaje :-)

Pokaże wam mojego akrobatę. Krzesełko nie służy do siedzenia tylko do stania i tak non stop
Obrazek


Obrazek


tutaj nie mógł się doczekać kąpieli :-D
Obrazek


a tutaj ulubione chrupki
Obrazek


a w ogóle to wychodzi mu druga jedynka górna i tak go boli :ico_olaboga: taki marudny jęczący że aż dalam mu ibum dopiero odżył :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 09:21

hej, widzę że moja panna przoduje w byciu rozkapryszonym bobasem wiszącym na cycu mały wiekszość nocy.... ale to moja wina, sama przestałam ją odkładaćdo łóżeczka, daję cyca na spaniu więc tak często jak sobie paniusia życzy :ico_nienie: mea culpa ....
ale jak już sie wyzabkuje -idzie jej 8my ząbek- to ograniczam cyca a w wakacje chce odstawic. tylko że ona tak to kocha..... :ico_noniewiem: :ico_oczko:

zazdroszcze przespanych nocek :ico_brawa_01:
Maksio cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja musze zdjecia na kompa zrzucic

dad4 uzywam wdzien, papków 4+ w nocy- one lepiej chłona i przewiewne ale cena dad wynagradza ciut gorsza jakosc :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość