Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 09:32

Ale Maksio słodki!!!!

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 10:37

:ico_kawa: ja zkawą dopiero do Was zasiadłam dziś

Maksio cudny, śliczny chłopaczek zniego, i fajnie już ćwiczy oj fajnie, pewnie będzie spryciarz z niego!
to ograniczam cyca a w wakacje chce odstawic. tylko że ona tak to kocha.....
czuje że też Tobie żal i tak ja u mnie, może mała by szybciej to zniosła niż my mauśki!! :ico_oczko:
brawa za ząbki dla Agatki!
my mamy tylko 4 jedyneczki ale kiedys wyjda

no własnie u nas Malutka dziś w nocy biedna gorączki dostała, nie wiem skąd toto, nad ranem miała 36,9, jak wychodziłam do pracy już 38 :ico_chory: dałam paracetamol w czopku i aż zal było wychodzić, ale wyjścia nie miałam bo dzis od rana miałam dużo w pracy poplanowane :ico_zly:
powiedzcie czym mierzycie temperature takim maluszkom?ja mam zwykły elektroniczny i w pupci wkładam, ale mała tak płacze przy tym, zresztą co sie dziwić :ico_placzek:
przy starszym miałam taki na czoło termometr ale kompletnie sie nie sprawdził, był niewiarygodny, ale może teraz sa jakieś lepsze????polecicie coś?

czywiście zachodze na głowe co jest małej, ma lekkie flutki chyba w nosku, ale odciagałam i jakoś nieszczególnie, apetyt tez ma, wizja długiego week zachęca mnie jednak by podjechac do lekarza dziśiaj..

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 10:39

i dziewczyny jeszcze pytanko - chce pobrać mocz małej do badania, rano wyparzyłam nocnik, umyłam ją i myślałam że zbierzemy siku, ale najpierw kupka poszła, więc nie wyszło, tak czy inaczej myslicie że jak wyparze ten nocnik to materiał do badania będzie ok? kto robił juz mocz u takiego maucha?chłopcu można jakoś złapać bezpośrednio do pojemnika a dziewczynce?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 10:52

i dziewczyny jeszcze pytanko - chce pobrać mocz małej do badania, rano wyparzyłam nocnik, umyłam ją i myślałam że zbierzemy siku, ale najpierw kupka poszła, więc nie wyszło, tak czy inaczej myslicie że jak wyparze ten nocnik to materiał do badania będzie ok? kto robił juz mocz u takiego maucha?chłopcu można jakoś złapać bezpośrednio do pojemnika a dziewczynce?
nawet wyparzony nocnik nie może być. W aptece trzeba kupić takie spejalne woreczki są dla dziewczynek i dla chlopcow i nad ranem sie zaklada i rano odkleja i mozna zaniesc mocz do labo. Pojemnik na mocz musi byc jałowy.
My zanosilismy i w aptece grosze kosztują takie woreczki dla niemowląt.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 10:56

Madleine - te woreczki znam, pamietam akcje jak młodemu zakładałam i serio wołaąłm własnie ich uniknąć, bo matko jakie to musi być niewygodne dla dziecka, mój starszak jakoś współpracował i jak trzeba było udawało się sikać do pojemnika jałowego, no zobaczymy, jeśli bede u lekarza dziś jeszcze to zapytam, a jak nie to jedynie te woreczki

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 11:01

Marcinkowi ten woreczek nie przeszkadzał wogole :-)
Wiesz moim zdaniem lepiej zeby sie dziecko chwile pomęczyło,ale zeby były wiarygodne wyniki bo to jednak wazne!Ale lepiej zapytaj lekarza,moze on podpowie jakies inne rozwiazanie :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 11:23

Hejka kobity!!!

ale zimno!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zamarazm!!!

Aleksandrowicz moja kolezanka łapała do pojemniczka u córki i zawoziła :-) kolezanki syne 3 dni gorączkował i lekarka mówi ze to 3 niówka ale ona nie wierzyła i poszła do szpitala z małym i całe szczęście okazała się tak silna infekcja przeowdu moczowego że mały miał wysoki wskaźnik ze mogła być to sepsa się już wdać... na szczęście się udało ale przewód moczowy prawdopodobnie do przeszczepu i nie wiadomo co z nerkami :ico_placzek: a do tego od wczoraj jeszcze rota w szpitalu złapał koszmar :ico_placzek: a synek ma tyle co Kajka jest z 9 lipca...

a co do DAD to ja jeszcze nie używałam ale jak skonczy się Nam zapas pampersów to chcę wypróbować te dady :-) i zobaczymy na razie do pływania mam majteczki z dady :-)

Byłam w weekend na wsi z Kajką i super wyjazd mała taka zadowolona tak się jej podobało no super każdy mówił ze ja to mam dziecko aniołka takie grzeczne bezobsługowe ze spi łądnie no rewela :-) kuzynka 3 dzieci i ciągle potrzebowału uwagi a Kajka na podłodze i się bawi sama :-)
a wczorsaj spała do 10:30 całą noc a dziś do 10 :-) a na kolację dostaje kaszkę i na sniadanie też nie karmię cycem już... Kajka się nie domaga tzn jeszcze dziś chcę jejj dać zeby pamiątkowe zdjecie sobie zrobić ale tak to od 3 dni nie karmię Kajka w ogóle tego nie odczuła za to mi jest strasznie przykro czuję się jak bym jej coś zabrała karmiąc byłam "niezastąpiona" a teraz.... ehhh no cóż kiedyś kurek trzeba zakręcić...

Gosia jaki Maksio rewelacja!!! Kombinator niezły!!!!

Qanchita i jak tam nocka?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 11:25

Dziewczyny zaproponowałam mamusiom jesiennym dołączenie do naszego wątku bo tam tylko 2 mamusie się udzielają. Chyba nie jesteście złe? :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 11:55

Chyba nie jesteście złe? :-)
wiesz ja uważam że nawet roczne powinnyśmy zrobić :-) jak zaczęłam pisać na tym forum Tomek miał 8 miesięcy i był właśnie wątek dzieci 2005. Do tej pory piszemy razem ale już na zamkniętym wątku.
ale jak skonczy się Nam zapas pampersów to chcę wypróbować te dady
ja też zapas pampersów mam :-D samych "4" mam 132 sztuki :-D już stwierdziłam że jak Maksio będzie ważył 11kg to będę w dzień też pampersy używała by nie zostać z nimi.
ale przewód moczowy prawdopodobnie do przeszczepu i nie wiadomo co z nerkami
biedaczek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a to taka wrodzona wada? czy ta infekcja tak zniszczyła?
ale tak to od 3 dni nie karmię Kajka w ogóle tego nie odczuła
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja nie wiem jak to u nas będzie. Teraz strasznie go zęby męczą i cały czas cycek. W ogóle jak tak to taki grzeczny a teraz tylko jęczy płacze marudzi jak mu daję ibum to odżywa. Ale nie chce też za dużo dawać. Z drugiej strony nie chcę by tak się męczył.
był niewiarygodny, ale może teraz sa jakieś lepsze????polecicie coś?
ja z Tomkiem miałam do ucha termometr porażka za każdym razem inną temperaturę wskazywał :ico_zly: kupiłam do czoła i bardzo zadowolona jestem do tej pory używam :ico_sorki: to firma microlife zaraz poszukam który to bo widzę że już chyba nie ma tego modelu 120zł płaciłam.

Mam już wózek ten espiro magic i jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak zadowolona jestem że go kupiłam za 200zł mam fajny wóżek do samochodu nie zniszczony :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 maja 2013, 12:01

co do termometru to ja uzywam elektronicznego pod paszkę bo na zoło do nonono jest ;/


Kasiala - biedne dziecko :-( Dlatego jak Marcinek mial gorączke to od razu kazala badanie moczu zrobić,ale na szczescie to tylko trzydniowka była...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości