Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 10:40

Witajcie
Stawiam :ico_tort: za ostatnie okienko :ico_brawa_01: Jeszcze trochę i mogę rodzic :ico_oczko:
Już jestem po wizycie. Ktg ok, kilka skurczy, nieregularne. Był dziś mój lekarz prowadzący, więc od razu umówiliśmy się na zdjęcie pessara. Równo za 10 dni. Mały ładnie rośnie, choć zaczynam się martwić, dziś wazy już 2890, czyli przez tydzień przybrał prawie 400 gr. Jak tak dalej pójdzie to jak ja go urodze :ico_noniewiem: No oczywiście jeśli wcześniej nie wyskoczy :-D
Znowu jestem obolala i padnieta. Jak dojdę do siebie odezwę się :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 10:45

Shiva, cieszę się z wieści jakie niesiesz :-) No to jeszcze chwila i będzie dzidziuś z nami po tej stronie brzucha! ;-) 2890g to nieźle jak na 36tc.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 12:46

Hej dziewczyny...

ja sie zamelduje ze zyjemy z Patrykiem... dzis jest ciezko bo Patryk jakis nie spokojny jest placzliwy a to wszystko przez to ze podalam mu dzis wit.K ostatnio przez 4 dni mu nie dawalam i bylo OK. a dzis dalam i juz jest powtorka z rozrywki placz prezenie i bolacy brzuszek :ico_noniewiem: juz 5 dzien siedzimy w domu bo na polu zimno i deszczowo :ico_zly:

Patryk zjada mi mojego mleka po 100 ml co 3 godziny a nawet czasem co 2 godziny. na noc daje mu MM i przesypia mi tak z 6 godzin ale i tak musze wstac w nocy zeby odciagnac mleko ehh... jakos mi tez brakuje snu w dzien tez ciezko jest choc na chwile polozyc sie i kimnac sobie bo Patryk sobie kimki urzadza jakos ma problemy z zasnieciem :ico_sorki: co zasnie to tak max pol godziny pospi a potem oczy jak piecio zlotowki i koniec spania i tak bez przerwy :ico_noniewiem:
przepraszam ze napisalam tylko tak o sobie i nie odpisze zadnej z Was ale czasu brak na doczytanie wszystkiego... pomyslalam ze na chwilke wskocze na forum bo na wiecej czasu nie pozwala mi Patryk.

Pozdrawiam Was serdecznie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 13:10

Monika, masz co robić z tym twoim synem. Ciężko z tego jak sie czyta. A co pediatra na jego reakcje na Wit.K? Bo jako dziecko karmione mlekiem z cyca powinien ja dostawać codziennie. Wit D też mu dajesz?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 13:17

tibby ja lekarzowi nic nie mowilam o odstawieniu wit.K ani poloznej sama sie zdecydowalam na taki krok zeby sprawdzic jaka bedzie reakcja Patryka. ponoc jak sie karmi MM to sie nie daje tej witaminy bo ona jest na tyle w MM ze nie trzeba a ja Patryka karmie MM na noc wiec mi sie wydaje ze jak mimo to w ciagu dnia daje mu moje mleko to nie musze tej wit.K dawac. przynajmniej wiem jak on sie zachowuje jak mu ja podaje a jak nie. jak przyjdzie do mnie polozna teraz nastepnym razem to jej powiem o tym a na razie na wlasna reke odtawilam ta witamine wiem ze moze zle robie ale ja to robie dla dobra Patryka bo wiem ze on cierpi wtedy i meczy sie bardzo a ja nie raz nie wiem jak mu pomoc :ico_noniewiem:

tak witamine D podaje mu caly czas.

oj zebys wiedziala ze mam zajecie przy Patryku. sadzilam ze bedzie dzieckiem ktore bedzie mi spalo i jadlo tylko a tu jest inaczej... to ja juz wole nie myslec jak on bedzie wiekszy to juz w ogole sie po d... nie podrapie choc teraz tez ciezko jest bo jak juz nawet na pol godziny zasnie to ja w biegu wszystko robie jem, myje sie i ogarniam cokolwiek mieszkanie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 13:18

anade ja bym odwolala grilla. Ja mialam takich gosci jak sie Oli urodzil. Tyle, ze goscili u mnie trzy tygodnie. Prawie sie depresji nabawilam. Teraz juz taka glupia nie bede. Otwarcie powiem, ze jeszcze nie jestesmy gotowi ns gosci I tyle. Jak sie obraza to trudno. Priorytetem beda dzieci, maz I ja. Wspolczuje Ci takich przezyc.

Tibby ale gonisz z tygodniami. Brzuszek super.

misia Twojemu mezowi nalezy sie tacierzynski I nie powinni go zwolnic. Na pewno jest chroniony przez prawo.

ja jestem po kolejnej nieprzespanej nocy. Mecza mnie wymioty. Wszystko mi sie odbija.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 13:34

Monika, żeby nie było,nie neguje twojej decyzji. Ale ja bym się jednak skonsultowala z lekarzem. Zawsze może ci powiedzie ze robisz dobrze/zle a ty będziesz spokojniejsza. Na logikę też uważam, ze jak mu dajesz MM to Wit K aż tyle nie potrzebuje.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 13:39

sorki ze sie wtrące ale Monika wystarcze ze raz podasz dziecku mm to nie powinnas dawac wit K, moja corka miala wlasnie mieszane mleko i tej wit nie moglam jej podawac aby nie przedawkować, zamiast położną o takie rzeczy zapytaj lekarza, nawet przez tel powinien Ci powiedzieć

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 14:13

Monika, żeby nie było,nie neguje twojej decyzji. Ale ja bym się jednak skonsultowala z lekarzem. Zawsze może ci powiedzie ze robisz dobrze/zle a ty będziesz spokojniejsza. Na logikę też uważam, ze jak mu dajesz MM to Wit K aż tyle nie potrzebuje.
sorki ze sie wtrące ale Monika wystarcze ze raz podasz dziecku mm to nie powinnas dawac wit K, moja corka miala wlasnie mieszane mleko i tej wit nie moglam jej podawac aby nie przedawkować, zamiast położną o takie rzeczy zapytaj lekarza, nawet przez tel powinien Ci powiedzieć
dzieki dziewczyny. wiec bede musiala jednak sie skonsultowac z lekarzem dla swietego spokoju...

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

Re: wiosna-lato 2013

28 maja 2013, 14:47

monikaA88 u mnie było dokładnie tak samo z ta wit.K zreszta pisałam Ci o tym, ja też podawałam mleko MM na noc jak Olek skończył miesiąc bo się nie najadał on był duży jak się urodził miał 4600 i mimo że miałam dużo pokarmu to po miesiącu na noc popłakiwał i tak kilka dni aż dalam cyca a potem dokarmiłam troche MM i spał pięknie całą noc. I z tym prężeniem i bólami brzuszka też się omęczyliśmy nawet skiersowała nas lekarka na usg, po badaniu wszytko ok, aż w końcu spróbowałm tą wit K odstawić za radą koleżanki, jak to poskutkowało to podeszłam sama do lekarki bez małego i opowiedziałam jej jaka jest sytuacja i powiedziała mi żebym nie podawała skoro tak dziecko reaguje na nią

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość