agnsol94
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2013, 13:57

Wakacje dzieciaków :)

22 maja 2013, 14:10

Witajcie kochane:)
Gdzie wyjeżdżacie na wakacje ze swoimi pociechami? Macie jakieś ulubione miejsca, a może wasze skarby już same podróżują?:)
Ja osobiście polecam obozy i kolonie organizowane przez Centrum wypoczynku Odys w Tresnej. Wspaniała atmosfera, cudowni ludzie, mnóstwo rozrywki i przepyszne jedzenie :)

Serdecznie Polecam :)

ludmila22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 maja 2013, 18:37

Re: Wakacje dzieciaków :)

28 maja 2013, 20:59

Ulubionego miejsca nie mam, gdyż wyjeżdżamy w różne miejsca. Dwa lata temu byliśmy nad morzem, rok temu w górach. Tak więc w tym roku jedziemy nad Mazury i zamieszkamy nad jakimś jeziorkiem. Nocleg nad jeziorem pewnie dla dzieciaków będzie sporą atrakcją i od rana będą się taplać w wodzie. Cieszy mnie gdy dobrze się bawią, a jak dotąd udawało nam się zorganizować odpowiednią zabawę podczas wczasów.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Wakacje dzieciaków :)

28 maja 2013, 21:33

Tak. Mam kilka swoich ulubionych miejsc które często odwiedzam z dziećmi :D Ostatnio często wybieramy się nad Zalew Zegrzyński gdzie odpoczywamy w centrum rekreacyjnym Promenadzie - zdarza się, że wynajmujemy noclegi bo ceny mają moim zdaniem dobre: http://www.promenadacountry.pl/ps Ogólnie bardzo fajne miejsce : ładnie, zielono i co najważniejsze dzieci uwielbiają tam jeździć ponieważ jest tam dla nich cała masa atrakcji: dmuchany zamek, mini jeepy, ścianka wspinaczkowa.

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: Wakacje dzieciaków :)

29 maja 2013, 08:29

ja w zeszłym roku byłam z rodziną w Zalesiu na Mazurach i było fantastycznie! Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dla nas też ;) dzieci zadowolone - nie miały chwili żeby się nudzić i marudzić jak to nieraz bywało - Na terenie ośrodka są między innymi place zabaw pod dachem i pod chmurką, małe zoo, zjeżdżalnie i co szczególnie przypadło mi do gustu: to możliwość zostawienia dzieciaków z animatorkami (a my w tym czasie udaliśmy się do spa na masaże i jacuzzi) ;D Jedzenie też było dobre więc w 100% mogę polecić Zalesie Mazury Active SPA

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Wakacje dzieciaków :)

13 sie 2013, 16:00

My co roku na długi weekend jeździmy do stolicy. Znalazłam tani hotel w Warszawie. Jest przyjazny dzieciom, pokoje są bardzo ładne a jedzenie smaczne. Gdyby nie mąż w życiu bym nie pojechała do Warszawy ale on uwielbia stary rynek i zaraził mnie miłością do tego miasta;)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Wakacje dzieciaków :)

09 wrz 2013, 15:25

W tym roku spędziliśmy tydzień w Białowieży i tydzień w słowackich górach. Na jakieś inne wakacje z prawdziwego zdarzenia się niestety nie załapaliśmy, ale dobre i to. Od lat marzą mi się wakacje w Turcji. Chciałabym zobaczyć tamtejsze niesamowite cuda natury typu Pamukkale. Może kiedyś się uda :)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Wakacje dzieciaków :)

17 lip 2014, 10:18

My bardzo dobrze bawiliśmy się w ostatnim czasie w Poznaniu. Świetne miasto, gdzie znajduje się bardzo wiele atrakcji dla maluchów tak więc nie ma szans na nudę ;) Fajne parki, zoo, kolejka.
Noclegi radzę wynająć w centrum ponieważ będzie tam najbliżej do wszystkich atrakcji a jednak najwięcej jest w śródmieściu.Dobrą ofertę posiadają hotele grupy Accor:
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... poznan.htm
Różne ceny ale zawsze duża jakość obsługi (kiedy my wyjeżdżamy na wakacje zawsze zatrzymujemy się w jednym z nich).
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Wakacje dzieciaków :)

06 sie 2014, 09:01

Ja staram się zabierać dzieci to takich miejsc , w których nie powinny się nudzić, Lubimy co roku odwiedzić morze. Od jakiegoś czasu wybieramy głównie Swinoujście ponieważ właśnie tam znaleźliśmy swoje ulubione miejsca. Miasto spokojne, czysta i szeroka plaża oraz wygodne noclegi w dobrych cenach.
Na przykład na początku lipca tego roku mąż wynalazł w sieci osobne mieszkanie o bardzo dobrym standardzie. Jeszcze nigdy nie wynajmowaliśmy z netu jednak w sieci można znaleźć naprawdę dobre miejscówki.
2 pokoje, niby niewielka przestrzeń ale tak dobrze urządzone,że zmieściliśmy się tam z powodzeniem ja, mąż i dwoje naszych dzieci. Tutaj są zdjęcia miejsca: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apa ... is/141_516
Łazienka bardzo ładna - fota poniżej:
Miejsce parkingowe mogłoby być wprawdzie tańsze ale odżałowaliśmy trochę kasy na nie.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 sie 2014, 15:48 przez Manila, łącznie zmieniany 1 raz.

KarlBrand
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2014, 10:22

Re: Wakacje dzieciaków :)

07 sie 2014, 10:28

Na wakacje z dziećmi pod namiot się wybrać wydaje sie fajną opcją.

Adrian102
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2014, 10:57

Re: Wakacje dzieciaków :)

07 sie 2014, 11:01

Ja moje dzieciaki wysyłam na kolonie a potem robię im taką wycieczkę polegającą na zwiedzaniu ciekawych miast; np. Krakow , Wrocław, Gdańsk itp.
-------------------
Nowoczesny ośrodek konferencyjny łódzkie

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość