Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 15:35

kasiala tez Najlepszego z okazji Dnia Dziecka!!!

Wszystkim Naszym Dzieciaczkom życzę co Najlepsze!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja od jutra zaczynam wprowadzać MM. Do tej pory nie szło mi za dobrze, ale ma 4 dni żeby Tosia załapała z tym mlekiem :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że się przekona :ico_sorki: :ico_sorki:

My tez juz od miesiąca mamy fotelik 9+18 z Coneco. Jest ok.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 20:44

Madleine ja chcę tak zrobić zeby z tego jabłkowego przeszła na czyste MM bo moim skromnym planem jest podać przez 2 tyg jabłkowe potem jedną miarkę do jabłkowego czystego MM i tak znowu dwa tyg i tak do skutku aż dojdę do samego MM mam nadzieję ze się uda :ico_sorki:

ok idę kąpać :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 20:52

Madleine ja chcę tak zrobić zeby z tego jabłkowego przeszła na czyste MM bo moim skromnym planem jest podać przez 2 tyg jabłkowe potem jedną miarkę do jabłkowego czystego MM i tak znowu dwa tyg i tak do skutku aż dojdę do samego MM mam nadzieję ze się uda :ico_sorki:

ok idę kąpać :-)
To trzymam kciuki zeby sie udało :-) :-)
U nas Marcin mimo,ze padniety za chiny nie chce zasnac.Woli sie bawic,a oczy się kleją ehhh juz godzine walczymy... :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 21:15

Wszystkiego najlepszego dla dzieci i nas starych dzieci :-D :-D no i Madleine dla Twojego męża :ico_tort: :ico_tort:
U nas Marcin mimo,ze padniety za chiny nie chce zasnac.Woli sie bawic,a oczy się kleją ehhh juz godzine walczymy...
bo czasem jak za bardzo padnięte dziecko to ciężko się zasypia. A właśnie jak zasypiają wam dzieciaki?
Polecam gorąco Maxi Cosi Priori XP. Cenowo bardzo korzystnie, a sam fotelik rewelacja :)
a powiedz jak tam spanie w nim? Wygodnie?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 21:19

witam wszystkiego naj dla waszych maluszkow :ico_buziaczki_big:
madleina najlepszego dla meza :ico_oczko:

gosiu u nas zasypianie wyglada tak ze o godz 19 lub czasem 19.30 kladziemy Polcie z butla mleczka do lozeczka i ona pije i zasypia a my siedzimy na dole pozniej wchodze tylko ja poprawic i przykryc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 21:23

U nas zasypianie kiepsko,ale to nasza wina bo nauczylismy go "lulania" i teraz jest problem.Jeszcze w marcu zasypial sam,ale potem sie rozchorowal i wszystko diabli wzieli...Teraz albo zasypia przy mleku wieczornym,albo trzeba go nosić niestety...
Probowalismy go oduczyc,ale taka histerie robi,ze sie dławi,krztusi,dusi i koniec...wiec czekamy ,aż sam dojrzeje do samodzielnego zasypiania.Moja mama z moim bratem miala to samo i po roku samo mu przeszło...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 21:31

gosia, do spania się rozkłada na półleżąco i jest wygodnie. Martynka jak zaśnie to jak suseł ;) o tu foto: http://martynkowe-chwile.blogspot.com/2 ... -czym.html Naprawdę jest solidny :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 23:06

mad czytałam bloga ale na tym zdjęciu Martynka nie wygląda by jej było wygodnie :ico_haha_01: no ale chyba bardziej wygodnego nie będzie. Fajny fotelik z tego co oglądałam.

Aniula ale super Ci zasypia Polcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Rewelacja. U nas na noc kładę się z Maksiem i albo od razu cycka i zasypia albo jak mniej senny to łazi po łóżku ja go do siebie biorę przytulam a on dalej łazi ale tak z 15 minut i w końcu kładzie się koło mnie i cycka dostaje i zasypia. W dzień podobnie albo na spacerze. Jak cycka nie ma to moja mama go nosi.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 cze 2013, 23:11

Zdjęcie nie oddaje tego, że leży ;)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

02 cze 2013, 22:28

i o 10 zasneła do rano :) a dzisiaj przeszła samą siebie bo obudziłą się koło ale tu pustki dzisiaj :ico_szoking:

była mowa o usypianiu wiec Kajcia dostaje jedzonko nastęnie wkładam ją do łóżeczka przykrywam kołderką (ona się odkopuje :-D ), przewraca się na brzuszek z kolanami podkulonyumi pod brzuchem ja odchodzę od łóżeczka i spiewam kołysanki np oglądając tv albo przegladajać internet i po około 3-5 minut Kaja zasypia :-) i tak już od około 2-3 tyg ją usypiam no i śpi tak do 9 :-)

a co do fotelika.... to chyba kupimy ROMERA KING PLUS... mamy zwrot ze skarbówki więc akurat przeznaczymy na fotelik.... jeszcze myślę Nad MAXI COSI TOBI... ale zobaczymy co Nam sprzedawca jutro powie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość