Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 16:00

ja tam uwielbiam patrzec na takie kruszynki, więc nie mam nic przeciwko ! :) A na twoją Milenkę patrzę z wielką radością w serduszku.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 16:35

Hejka wszystkim :-)

wczoraj na noc podalam Patrykowi moje mleko nie jakies modyfikowane i dzis jest lepiej. co prawda kupki od rana nie ma ale nie prezy sie tak jak wczoraj :ico_sorki: bylismy dzis a spacerze i hehe deszcz nas troche zlapal ale i tak bylo fajnie :-) maz poszedl dzis do lekarza bo cos go plecy bola i ma zwolnienie do niedzieli :-D nie bedziemy sami siedziec tylko razem :-D ale sie ciesze :-D

moni26 ja Patrykowi podawalam mleko Bebilon

Malgorzatka nie slyszalam nic o takim czyms zeby w aptece mozna bylo dostac probki mlek. ale warto chyba spytac i chyba tak zrobie.

wszystkiego najlepszego dla corci :ico_prezent:

misia ja tez dawalam Bebilon ale najwidoczniej moj Patryk zle reaguje na to mleko... tym bardziej ze ja caly czas go swoim mlekiem z piersi karmie a na noce tylko tym MM to pewnie mu nie odpowiada juz i przez to bardziej go brzuch moze boli i ma wiekszy problem z kupka.

sliczna ta Twoja Milenka az chce sie na nia patrzec :-)

tibby , donatka wspolczuje tych dolegliwosci :ico_sorki: ja juz sie ciesze ze mam je za soba ... tez mialam problemy z biodrami , plecami itd.

ziolo wszystkiego najlepszego dla synka :ico_prezent:

Matko ale te Wasze dzieciaczki juz duze sa :-)

u nas dzis pogoda w kratke raz slonko raz deszcz i bardzo wietrznie teraz a rano bylo tak parno ze nie bylo czym oddychac.

Ja dzis tez kupilam truskawki :-) tylko zastanawiam sie czy ja moge je jesc ?? ?? pomozcie dzieczyny bo ja mam taka ochote na truskawki ze az mnie sciska ja na nie patrze...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 17:09

Nasza położna mówiła ze nie ma co sie tak mocno wstrzymywać z dieta. I mówiła żeby jeść wszystko. Ale nie przesadzać z ilością. Mało można zjeść. I obserwować reakcje. Jak nawet będzie to odczekać kilka dni i zbiw spróbować. Nie mamy unikać alergenów a wręcz dziecko do nich przyzwyczajać. I co jakiś czas próbować czegoś nowego i obserwować reakcje.

Młody mi wypycha się po lewej stronie teraz. Ale u góry i w dole, w pachwinie. Chyba mega długi jest skoro na raz czuje go w obu miejscach :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 18:12

JA truskawki odradzam, tak jak odradzano je w szpitalu. Są bardzooo alergenne... Zwłaszcza jak karmisz spore prawdopodobieństwo że mały dostanie wysypki. Możesz zjeść ze 2 i zobaczyć reakcję.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 19:11

hej,
ja jeszcze w 2-paku się melduje! chciałabym się z Wami bardziej zintegrować niestety czasu mam mało i raz na jakiś czas tylko podczytuje.

gratuluje nowych niemowlaczków:) wszystkie słodkie.

pozdrawiam

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 20:25

Tibby ciesze się,że mnie rozumiesz i nie przeszkadza to,ze ciągle pokazuje wam niunie swą :ico_sorki: No zakochana jestem w niej po prostu :ico_oczko:

Monika dziekuję kochana :-) co do mleczka widzisz ja bebilon daje jej juz od ponad tygodnia i karmie nim 7 razy na dobę i od wczoraj dopiero są kupki jak tralala a dziś to juz były 3 :ico_szoking: co karmienie to kupa,ale miałam ubaw :ico_haha_01: także moze i mleczko by zadziałało,ale pewnie to dlatego nie działa bo i karmisz swoim,ale to wszystko minie z tymi kupkami jeszcze troszke :ico_sorki:

Mróweczka noo kochana jeszcze troszke i Ty bedziesz bobaska swego tulic :-)

Dziewczynki poradzcie mi prosze bo juz rece rozkładam :ico_noniewiem: od dwóch tygodni staram sie spalic pokarm,zwiazuje piersi,biore dzień w dzień bromergon a dziś przyciskam cyca i nadal krople lecą,co robić czy to sie kiedys skonczy? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 20:31

misiu, chyba to jeszcze potrwa trochę. Ale niestety nie powiem konkretów. A polozna wasza co mówi na ten temat?

Mróweczka, witamy i zapraszamy częściej. Jak sie czujesz juz na tak bliskiej końcówce? Ciężko?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 22:37

moni26 ja Patrykowi podawalam mleko Bebilon
u nas sprawdzało się bebiko...

a jak tam Jenny

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 22:42

Ja szybciutko:
Jest dobrze, hormony ciążowe zatrzymały troszkę stożek, ciśnienie w normie, mam zezwolenie na sn, no chyba, że coś się do tego czasu podzieje, jakaś nagła zmiana ale na chwilę obecną mogę rodzic

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

03 cze 2013, 23:31

na chwilę obecną mogę rodzic
dobra nowina :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość