szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

03 cze 2013, 21:23

A w którymś programie słyszałam że właśnie w ciąży nie powinno się zmieniać kosmetyków bo jest bardzo duże ryzyko że nas uczuli.
Mnie niedawno znajoma kupiła w prezencie antyperspirant nivea a ja używałam inny ,ale skończył się mój i wzięłam ten ,myślałam że się zadrapie na amen .Jak odstawiłam to jest ok. Nie wiem czy to to ale u mnie podziałało.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

03 cze 2013, 21:31

Ale moj brak weny raczej nie z powodu pogody, bo pogoda dzisiaj byla super :ico_haha_01: :ico_oczko: i tak ma byc caly tydzien :ico_sorki:


Jenny mnie na poczatku ciazy strasznie skora swedziala, na szczescie juz przeszlo, wspolczuje :ico_sorki:


Marcek zasnal, jejku jaki dzisiaj meczacy byl na wieczor :ico_olaboga: i za cholere nie chcialsam usnac(zostac w pokoju) :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 07:50

Hej mamuski u mnie poranek z deszczem :ico_zly: znowu
jenny - a próbowałaś lipicar to taki balsam barierowy i łagodzi swędzenie mojej Idzie odkąd dermatolog poleciła to świetnie działa i cały czas mam w zapasie. Mi z koleji strasznie wysusza się skóra a zwłaszcza na twarzy w drugiej ciązy tez tak miałam nic mi nie pomagało dopiero jak spróbowałam wichy z wodą termalną to pomogło i teraz też stosuje bo inaczej to by mi skóra z twarzy schodziła płatami.
Co do samopoczucia psychicznego to ostatnio kiepsko nerwy mnie cały czas szarpią i już chwilami nie daje rady zła jestem na wszystko i wszystkich o nic tak bez powodu, a jak już naprawde jest powód to czuje się jak etna :ico_wstydzioch: ale jeszcze 10 tygodni niby tylko a dla mnie aż :ico_noniewiem:
leona - to gdzie ta twoja wena się ulotniła ? podeślij mi troszke pogody ze słonkiem :-)
spinka - jak dziś samopoczucie ?
szkieletorek - jak Lilcia ?

Ja wczoraj wieczorem znowu miałam skurcz jeden ale taki porzadny dwie nospy i puściło spróbuje dziś umówić się do gina na pobranie posiewu i niech mnie może podłoczy do ktg - może coś przepisze. Teraz czuje się dobrze choć powiem wam że rano to budze się z potwornym bólem brzucha ale to od tego że przez sen trzymam siusiu i pęcherz napełniony jak balon mimo iż w nocy wędruje ciągle do toalety

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 09:53

Hejka

Edulita to ty nic poza no spa nie masz na skurcze??
Oby sie juz nie powtarzaly :ico_sorki:


Ja od rana robie pranie, za oknem w miare pogodnie

Stawiam za skonczony 22tc :ico_szoking: :-D :ico_brawa_01: :ico_tort:

A to brzuszek sprzed chwili :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 10:10

Ja stawiam za 18 tydz :ico_tort: :ico_tort: dziewczyny u nas zalewa woda :ico_sorki: :ico_sorki:

Boje sie czy maz z pracy wroci bo juz w jedna strone po wodzie jechał :ico_noniewiem:
Ogloszony mamy juz stan kleski zywiolowej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 10:32

leona - śliczny brzusio :ico_brawa_01:
nie nic poza nospa narazie nie mam właśnie dzwoniłam i dopiero na jutro mogłam się umówić wtedy coś dodatkowo mi gin wypisze narazie no- spa dała radę :ico_noniewiem:
kamilka to nieciekawie oby sie uspokoiła ta pogoda :ico_sorki: pisz co z wami na bierząco

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 10:32

:ico_brawa_01: dziewczyny za kolejne tygodnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 10:39

Brava za kolejne tygodnie :ico_brawa_01:
Leona super brzusio.
Edulita oj wiem ja już nawet nie liczę do 38 tc tylko wyznaczam sobie szybsze tyg, aby szybciej zleciało, bo wiadomo każdy tydzień na wagę złota. Marze o bezpiecznym już czasie kiedy będę wiedziała, że mogę jakby co rodzić i wtedy mogę spokojnie czekać dalej:-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 10:44

ja bym chciała chociaż do 36 wytrzymać ale jak to będzie zobaczymy :ico_noniewiem: teraz czekam na 30 tydzień i wmawiam sobie że później mi jaoś zleci :ico_noniewiem: choć z tygodnia na tydzień coraz gorzej mi sie liczy i coraz bardziej sie dłuży zwłaszcza jak przychodzą takie niepewne chwile :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 11:00

Edulita, ale im dalej tym lepiej dla naszych maluchów. Ty jeszcze możesz dostać lek przeciwskurczowy i skurcze powinny przejść. No spa jest słabym lekiem są silniejsze, więc spokojnie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość