Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 17:56

Dziewczyny, czy u Was w moczu też był cukier i białko, bo u mnie właśnie takie coś wyszło :ico_zly: Pewnie będę miała badania do powtórki. Dobrze, że jutro mam wizytę.
A na jaki czas wystarcza taka kołyska, propozycja bujania dziecka jest kusząca. Te kołyski same huśtają, czy tak dobrze już nie ma?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 18:22

jenny - może przez to białko i cukier w moczu odczuwasz swędzenie skóry lekarz zobaczy wyniki to coś poradzi. Ja wyniki z moczu miałam ksiązkowe.

Kołyskę chcę drewniana ale nie ze względu na bujanie tylko na wielkość bo mniejsza od łóżeczka i zmieści się w sypialni. Są takie co same bujaja ale kosztuja :ico_olaboga: ma mi starczyc tak do 4-5 miesąca a później już rozłoże łózeczko u Idy w pokoju. Najlepsza byłaby używana narazie szukam w rozsądnej cenie bo na kilka miesięcy wydac 500 zł to dla mnie zadużo.

Co do uzywanej odzieży to ja zanim zaszłam w ciąze handlowałamangielską uzywaną odzieżą na allegro i całkiem dobrze na tym wychodziłam teraz ze względu na to że jestem uziemiona nie zamawiam towaru i nie mam słodkich ubranek. Siostra i mama lataja za mnie po lumpkach i mi zybierają ale wiadomo to nie zwykły sklep i na raz wszystkiego kupic się nie da. Po dziewczynkach mam dosłownie kilka sztuk te w których przywoziłam je ze szpitala - kupione do wypisu.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 18:37

A używane kołyski w jakich znalazłaś cenach ?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 18:44

Jenny a kiedy z wynikami do lekarza idziesz??

Ja chyba nic takiego nie mialam, zreszta ja wynikow nie widze, polozna robi, sprawdza i juz

Co do kolyski/kosza to ja tez kupilam nie ze wzgledu na bujanie a na mozliwosc postawienia kolo lozka
Za swoja dalam 100zl, a tak jak przez moment obserwowalam allegro to srednio ceny takich kolysek, koszow dochodzilydo 180-200zl :ico_noniewiem:
Ja musze tylko rozowe przescieradlo dokupic i juz ;-)


Aaaa mam juz szafe dla niunki :ico_brawa_01: tzn szafa jest od zawsze ale byla bez polek(jedynie z wieszakami) no i dzisiaj mezu przywiozl mi polki(cos tam wysztukowal w pracy) no i wlasnie je zamontowalam :ico_brawa_01: :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 18:50

Aaaa mam juz szafe dla niunki :ico_brawa_01:
Ja dokładnie tak samo przerobiłam szafę z wieszakami na szafę z wieszakami i 4 polkami. Aktualnie ma ja Lila w pokoju ale jak będzie się miała urodzić druga córcia to wywalę ją bo pokoik jest malusi i gdy wstawię łóżko dla Lili to nie pomieści się to wszystko. Będę trzymać rzeczy dzieci w sypialni naszej.
Kurka jak to brzmi ,, dzieci,, heheh

Mała poszła właśnie z babcia na spacer na pole.Założyłam jej kurtkę przeciwdeszczową bo kropi i kalosze .Będzie się jej lepiej spało.
Ja pomalowałam właśnie paznokcie i zostało mi troszku owoców pokrojonych to stopie czekoladę i będę tak maczać sobie.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 18:56

Tutaj w kazdym pokoju sa wbudowane szafy, w naszej sypialni jedna, u Marcela trzy, no ale w zadnej nie bylo polek i tak czesc szaf przerobilam w ciazy z Marcelem, no i czesc teraz :ico_oczko:


Moje chlopaki pojechali do sklepu
Ja odpoczywam

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 20:02

Witam
leonaśliczny brzuszek
edulita oby skurcze się nie powtarzały
spinka współczuje nie miłek koleżanki
My dzień dziecka spędziliśmy na zakupach w ikei Tam też pomalowali Matiemu buzie na spaidermena, a póżniej poszliśmy z małym pod centrum na impreze organizowaną przez miasto.Mały troche poszalał na pompowanych zjeżdżalniach.Prezent zamówiony na allegro przyszedł na czas .Tak że mały szczęsliwy.
U nas dziś pogoda w kratkę.Wczesniej było słońce ,deszcz i znawu słońce.Póżniej była okropna burza , aż ulice zalało.Naszczęście strażacy nie prużnowali i zaraz wypompowali.
Byłam dziś na połówkowym usg.Gin powiedział że będzie chłopak w pierwszym momęcie byłam troszkę zawiedziona ,ale z drugiej strony ważne że wszystko jest ok.Tylko teraz mamy dylemat co do imienia bo dla dziewczynki mieliśmy wymyślone
spinka jeśli aktualne to możemy robić zamiankę :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 20:03

Jenny a kiedy z wynikami do lekarza idziesz??
Jutro, więc spokojnie

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 20:26

Lala a wczesniej mowil ci lekarz cos o dziewczynce?? W ktorym tygodniu to bylo??

Jenny to daj znac co tam lekarz powiedzial :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 20:52

Gin powiedział że będzie chłopak
No to gratulacje .
No to takie rozczarowanie jak u mnie tylko ze ja synka chciałam,ale teraz juz sie ciesze że będą 2 laleczki w domu do strojenia.

Mąż wraca z giełdy niestety nie sprzedał nic.Wiezie z powrotem 120 koszyczków.Jutro o 2 w nocy pojedzie i ma nadzieje ze się uda bo na 6 do pracy musi zdążyć.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość