Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

04 cze 2013, 20:59

Wróciłam po angielskim do domu, emocje opadły, na szczęście szefa mam normalnego i chyba będzie ok.

Jenny trzymam kciuki za wizytę jutro, ale lekarz na pewno cos poradzi na swędzenie. Daj znać od razu po wizycie :ico_sorki:

Lala no to handel wymienny :ico_oczko: :ico_haha_01:

Leona oddaj jedną szafę wnękową :ico_sorki: :ico_sorki: My mamy pokoje na poddaszu i raczej nic z tych rzeczy nie uda się nam zrobić, a bardzo bym chciała.

Edulitahandel ciuszkami - dobra sprawa, jak wrócisz do interesu na pewno nie omieszkam zrobić u Ciebie zakupów :-)

Kamilkajak sytuacja? Mąż wrócił?

Szkieletorek ja dzisiaj tez truskawki jem - kupiłam cały kilogram :-D ale zjadłam tylko kilka ze śmietaną.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 07:45

Hej u mnie dziś słoneczny dzionek się zapowiada piękne słoneczko od rana :-D
szkieletorek - taka jak mi się podoba GLUCKA to od 180 do 250 ale jeszcze do tego materacyk oczywiście nowy bo uważam że to podstawa. Mam nadzieje że i u was się wypogodzi i truskaweczki pieknie dojrzeją :-)
leona - ja tez dorobiłam półkę u siebie w szafie a po porodzie pożycze od Idy z pokoju wąska komodę z czterema szufladami na ciuszki młodego. Dziewczyny z koleji miały w szafie jedno wieszanie i dorobiliśmy pod spodem drugie bo ich sukienki krótkie a jest ich sporo i teraz podwójnie wiszą :-)
lala - :ico_brawa_01: za chłopczyka my tez imię dla dziewczynki mieliśmy wybrane a teraz już wybrała imie ale mój M musi się jeszcze troszke oswoić :-)
spinka - zapraszam jak tylko wróce po ciązy do interesu :-)

Nocka spokojna ranek też bez skurczy i nawet mi dzis lżej było wtać do czesania dziewczynek - chyba słoneczko daje mi pozytywniejszej energi :-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 09:26

Hej dziewczyny

Ja dzisiaj juz spokojniej maluszek juz fajnie kopie :-D jak siedze czy leze to juz ostro daje :-D :ico_brawa_01:

Maz wczoraj wrocil a za godzine zamkneli droge... rzeka wylala cala autostrada pod woda :ico_sorki: cala noc lataly helikoptery i potrolowaly :ico_noniewiem: i straze ciagle bylo slychac... teraz powinno sie uspakajac :ico_sorki:

Ja w poniedzialek mam wizyte jeju strasznie nie moge sie doczekac :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 09:40

kamilka - :ico_brawa_01: za kopniaczki :-)
oj to dobrze że mąż do domu zdążył :ico_sorki: oby ta pogoda się juz unormowała :ico_sorki:

a ja siedze i czeka na wieści od siostry ma dzis przedostatni egzamin na studiach :ico_noniewiem: oby jej dobrze poszło bo mam wyrzuty sumienia poświęciła się dla nas pomaga nam przy dzieciach i zamiast teraz się bronic to biedna nie ogarneła wszystkiego i przeniosła obrone na wrzesień :ico_noniewiem: mam nadzieje że w przyszłości ja będe mogła jej pomóc przy dzieciach i sie odwdzięczyć

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 10:20

Hejka

Edulita na pewno siostra zda :ico_sorki:


Kamilka oby pogoda sie poprawila :ico_sorki:


U nas od rana slonce


A ja odrazu po powrocie z przedszkola wzielam sie za mycie okien :ico_szoking: :ico_haha_01: no i mam umyte wszystkie okna poza tymi w salonie(za nie i za balkon wezme sie w piatek)
Zupa sie gotuje, a teraz zjadlam drugie sniadanie
Jeszcze tylko firanki w kuchni musze zawiesic

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 10:49

leona - ty to masz przyśpieszenie :ico_haha_01: u mnie okna brudne że aż wstyd :ico_wstydzioch: siostra obiecała że po sesji umyje mi wszystkie a troche ich jest :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 11:33

:ico_haha_01: bo mam ostatnie luzne dni bez Marcela w domu, za tydzien zaczyna wakacje :ico_oczko:
No i okna mimo ze mylam po remoncie, tak byly upackane od deszczu ze masakra :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Teraz dluuuuo juz ich nie umyje, moze na nast wiosne :ico_haha_01: :ico_oczko:


Odkurzylam jeszcze, zaraz ide po synusia

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 17:48

Hej!
U mojej Poli do tej pory była koleżanka z przedszkola i nie bardzo miałam jak pisać. U nas dzisiaj co chwila padało ale już od jakichś 3godzin jest w miarę spokojnie. Jutro przyjeżdża szef do nas i będzie robił porządek z tą "koleżanka" - wredna jestem, ale nie mogę się doczekać.

Jenny jak wizyta? Co lekarz powiedziała?

Edulita siostra się odezwała?

Kamilka dobrze, że mąż wrócił przed zamknięciem dróg :ico_sorki: Brawo za kopniaczki :ico_brawa_01:

Leona ależ z Ciebie pracuś :-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 19:12

Spinka narazie lekarz kazał wszystkie badania pilnie powtórzyć w innym laboratorium. Morfologie już dziś zrobiłam, a mocz jutro. Tak jak pisałaś lekarz podejrzewa, że moje nerki źle pracują, ale zobaczymy co jutrzejsze wyniki pokażą. Następną wizytę mam 15.06, ale wyniki mam wysłać na maila, gdyby jednak dalej mocz był zły. Maluszek waży 816 g i w 28 tc mam iść na kilka dni do szpitala, aby podali sterydy jak u Edulity i zrobią dodatkowe badania. Skierowanie też dostałam na glukozę, więc zrobię ją w sobotę. A co swędzącej skóry jest pod obserwacją, bo może to być świerzbiączka ciężarnej, albo cholestaza.
Kamilko i jak sytuacja u Was z tą powodzią?
Edulitka z tą kołyską dobry patent na przyszłość jak będziemy myśleć o kolejnym dziecku, chodź nie wiem, czy na jednym nie skończy się.
Lala to jednak będzie synek u Ciebie :-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 19:39

Bylam dzisiaj w sklepie kupilam sobie sporo rzeczy ale jestem zadowolona :-D

jenny trzymam kciuki zeby wyniki byly dobre :ico_sorki: niech maluszek zostaje w brzuszku jak najdalej :ico_sorki:


Bylam dzisiaj tez w sklepie z dzieciecymi rzeczami i upatrzylam jeszcze takie lozeczko i mi sie bardzo spodobalo :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość