donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 11:42

jenny super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , cieszę się bardzo :ico_brawa_01: , będzie dobrze :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 12:02

hej

jenny bardzo sie ciesze,że maluch tak rosnie i coraz jesteś wyżej i wyżej,bedzie dobrze :ico_brawa_01:
Tibby za skończony 35tc :ico_brawa_01: widzisz jak leci :ico_brawa_01: Ja mam czasem jeszcze wrażenie jak inaczej usiąde,ze tam gdzie mała mi dupke wypychała,że nadal to robi i łapie reką w to miejsce :-)
Małgosia za 28tc :ico_brawa_01:

jeszcze troszke i przejdziemy na inny wątek i wszystkie porozmawiamy o kupkach,mleczkach itd :ico_brawa_01:

Donatka na zdrówko kochana :-D
zaparz sobie szałwię i ją popijaj ona zatrzymuje laktacje
pije,pije kochana :-) Ale dzis ucisnełam sutki i chyba juz końcówka :ico_sorki: bromergon zmniejszam już do pół tabletki i zobaczymy,bo mnie po nim głowa boli non stop :ico_noniewiem:
Aga216 ja miałam guzki nawet jak sie obwizywałam,ale przychodziła moja kochana sąsiadka i rozmasowywała mi te piersi ..

A ja standardowo niewyspana,Milena w nocy dała taki popis,ze myslałam,że wysiade w pewnym momencie, chyba z 4 kupy zrobiła ryk niemiłosierny no koszmar,co sie połozyłam to ryk bo dydus wypadł ehh a co najgorsze mój mąż ma tak silny sen,ze nawet jakby chiał małą usłyszeć to nic z tego poprostu super! :ico_noniewiem:

A noi dziewczynki dzis mamy z mężem 3-cią rocznice slubu więc takiego malutkiego :ico_tort: postawie :ico_haha_02:
Noi w sumie Milenka jutro kończy 3 tygodnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 13:49

Macie fajny prezencik, misiu ;-) Nam wczoraj poszło 2 lata 9mcy ;-)

Jenny, super wieści! maluch coraz większy. jeszcze chwila i przekroczy 1kg ! ! ! ! Czekmy w takim razie spokojnie do dnia kiedy dostanisz sterydy. No i na wyniki. Ciekawa jestem tej twojej skóry swędzącej.

U nas już na koncie wypłata, więc jestesmy zadowoleni strasznie :-) Zapłaciłam za koszule do szpitala i czekam teraz spokojnie aż przyjdą. Zaś w weekend namówię męża na zakupy proszkowo-vanishowe i będzie można zacząc prac w końcu. Choc nie ukrywam, że przydałaby się ładniejsza pogoda.

a u nas na osiedlu nie ma truskawek... :(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 16:28

A mały waży 819 g. :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 20:52

My zaliczyliśmy zakupy dzis z M.i takim sposobem mamy juz proszki i vanish i jak tylko poprawi sie pogoda to mogę prać. Kupiłam jeszcze jeden 6pack chustek Pampers i w zasadzie brakuje mi tylko juz pieluch rozm.1 ale te juz dokupię na spokojnie w lipcu.
Koszule do porodu zamówione zaplacone i czekam na przesyłkę. Widać juz koniec przygotowań coraz bardziej.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 21:50

Jenny dobre wieści, mały już nie taki mały jak się wydaje! Widzę, że jesteś pod dobrą opieką skoro takie plany już robi lekarz!
Rozumiem, że szyjka się nie skróciła :-) super!
My zaliczyliśmy zakupy dzis z M.i takim sposobem mamy juz proszki i vanish i jak tylko poprawi sie pogoda to mogę prać. Kupiłam jeszcze jeden 6pack chustek Pampers i w zasadzie brakuje mi tylko juz pieluch rozm.1 ale te juz dokupię na spokojnie w lipcu.
Koszule do porodu zamówione zaplacone i czekam na przesyłkę. Widać juz koniec przygotowań coraz bardziej.
A :-) ja też dziś kupiłam proszek, bo promocja viziru sensitiv była i vanisha :-) za dwa tygodnie chyba coś zacznę prac powoli.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 22:40

Tibby oby sloneczko szybko sie pojawilo I mozesz juz prac.

Misia Twoja coreczka jest przesliczna. Juz sie nie moge doczekac kiedy zaczne sie chwalic moim Antosiem.

Monika Alez Twoj Patryczek sie zmienia. Przecudny jest maly przystojniaczek.

Jenny leca Ci tygodnie bardzo szybko ;)

Ja dzisiaj wypralam pieluchy tetrowe po Olwierku jeszcze. No i posciel do lozeczka I na przewijak.
Troszke posprzatalam. Bylam tez w sklepie ekologicznym. Kupilam podpaski I wkladki z organicznej bawelny. Nie zawieraja ani plastiku, nie sa chlorowane itd. Niestety wszystkie zwykle podpaski I wkladki mnie uczulaja. Kiedys nic mi sie nie dzialo, a teraz jakas skora wrazliwsza sie zrobila.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 22:41

a ja dziś miałam starszy atak bólu głowy :ico_olaboga: , zamiast głupia wziąć tabletkę to się męczyłam, dopiero wzięłam po ponad 2h :ico_puknij:

a po co Wam ten vanish?

ja dziś byłam w Rossmannie po płyn Nivea Baby 2w1, bo do teraz Szymka w nim kąpię i widziałam, że są właśnie chusteczki pampers 6pack w promocji po 25.99, także zamierzam kupić za tydzień jak mąż będzie po wypłacie :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 22:47

Do wywabiania plam- ja mam już leciwe ciuszki i trzeba je potraktować, by się prezentowały.

A Ty donatko masz migreny?

Na kiedy masz termin ziolo, na sierpień?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

05 cze 2013, 22:59

A Ty donatko masz migreny?
tak niestety mam :(

zmykam spać, dobranoc :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość