leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 19:52

Jenny ale ladnie synek juz wazy :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
No i trzymam kciuki zeby wyniki jednak nie byly zle :ico_sorki: :ico_sorki:


Kamilka, fajne lozeczko, drogie??
Ja tutaj wczesniej szukalam czegos takiego malego, ale w sklepach ceny kosmiczne, uzywane tez nie wiele tansze, takze stanelo na tym koszu wiklinowym :ico_oczko:


Ja juz wykapana, teraz synus siedzi w wannie

Jutro swieto narodowe, ale mezu musi do pracy :ico_noniewiem:
Tak wiec sami z Marcelem wybierzemy sie na festyn, bedzie to co moj synus lubi najbardziej, czyli auta :ico_brawa_01: wystawa amerykanskich wozow :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 20:50

szkieletorek - taka jak mi się podoba GLUCKA to od 180 do 250
Ojj jak byłam z Lila w ciąży to też polowałam na łóżeczko z Glucka i mebelki ale nie udało mi sie tanio kupić bo to droga firma lecz porządną.Pościel maja rewelacyjna i gatunkowo super.
a ja siedze i czeka na wieści od siostry ma dzis przedostatni egzamin na studiach :ico_noniewiem: oby jej dobrze poszło bo mam wyrzuty sumienia poświęciła się dla nas
Ojj to masz siostrę skarb naprawdę.Moja pisze aktualnie prace dyplomową ,siedzi w domu nic nie robi ale jak ją kiedyś poprosiłam by pobawiła Lili a ja skoczyłam do miasta,były wielkie kolejki i zeszło i długo to nie byla zadowolona i podrzuciła mała mamie .
Moja by w życiu tak się nie poświęciła.

U nas pogoda nadal brzydka.Jedynie koło 17 wyszło na chwilę słonko. Byłam sprawdzić mocz Lili i wyszło coś ale lekarka mówiła że to pewno przez to że wtedy miała biegunkę. Mam powtórzyć niedługo.
Jutro będziemy bić kurki.Mamy 30 szt i nie wiem jak sie z tym uporamy.Mąż nam nie pomoże bo pracuje a po pracy od razu jedzie z truskawkami na giełdę.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 23:00

Ieona ono w pl kosztuje 369zl z chicco ... A tu 82euro:) ale moze bym znalazla uzywane na ebuy

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 cze 2013, 23:06

wróciłam od gina po 21 i dopiero znalazłam czas aby wpaść do was naskrobać - wymaz pobrany za 7 dni jakby było coś nie tak to gin zadzwoni i przepisze mi antybiotyk mam nadzieję że nic sie tam nie rozwija i sie obędzie. Na skurcze dostałam Fenoterol i staveran 40 jak znowu będa skurcze mam zacząc brac po 3x na dobę
spinka - i dobrze niech szef robi porzadek nie wolno cięzarnej wyprowadzac z równowagi :-)
siostra zdała egzamin na 4 :-)
jenny - :ico_brawa_01: dzidziunia juz duża. Mam nadzieje że wyniki będa dobre. Dobrze że podadzą ci sterydy bo ja przy Idzie miałam na gwałt przy porodzie podawane.
kamilka ładniutkie i zgrabniutkie to łóżeczko, pochwal sie co tam nakupowałaś
leona - fajny dzionek sie jutro wam zapowiada
szkieletorek - oj za siostre dziękuje Bogu ona jest niezastąpiona :ico_sorki:
a ile bedziecie tych kurek bili i kto to zrobi jak nie maż ?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 07:50

Edulita feneterol powinien poradzić sobie z skurczami. Nie wiem, czy brałaś go wcześniej, ale po nim możesz dziwnie czuć się to chwilowe i przejdzie po kilku dniach.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 08:16

jenny - nie nie brałam ale narazie i tak mam nie brac dopiero jak dostane znowu skurczy to mam zacząc stosować - tabletki kupione i w razie czego mam juz zabespieczenie. A ty go brałas, jak sie czułas ?

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 09:18

hej dziewczyny

Pochwale Wam sie co kupiłam jak podladuje baterie w aparacie bo normalnie wszystko mi padlo i kamera i 2 aparaty szok :ico_sorki: jakby trzeba bylo cos szybko uchwycic to nic nie dziala hahahah ehhh

U nas Fajnie slonce juz 2 dzien woda pomalu opada :ico_sorki: takze az milej za okno spojrzec :-)

A to lozeczko sobbie kupie jak sprzedam auto ... dlatego chce je sprzedac o 500 drozej niz chce maz nawet by nie wiedzial :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 09:26

Edulita ja ten lek już biorę kilka tyg. Mi na początku trzęsły się ręce i nogi, ale po kilku dniach przeszło. Moja dawka to 6 razy dziennie pół tab.
Kamilko uff dobrze, że woda zaczyna opadać.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 10:14

Hejka

My niedawno wstalismy :ico_szoking: :ico_brawa_01: dawno tak nie pospalismy :ico_oczko: ale co tam, swieto to swieto :ico_oczko:
Za oknem piekne slonce :ico_brawa_01: wspaniala pogoda na festyn :ico_brawa_01:

Kamilka to sporo to lozeczko kosztuje, no ale moze znajdziesz cos uzywanego :ico_oczko: oby samochod sie sprzedal :ico_haha_01: :ico_oczko:

Edulita no to w razie skurczy juz cos mocniejszeo masz, dobrze, no ale lepiej zeby skurczy nie bylo bo po co :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 10:34

No i wskonczylam dzisiaj w 6 okienko :-D :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_tort:
Jejku ale ten czas leci :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość