Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 10:46

heheh wstawiam zdjecia

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 10:51

...

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 15:39

Hej!
Edulita zawsze lepiej mieć coś mocniejszego na wszelki wypadek. Fajnie, że siostra dobrze zaliczyła egzamin

Jenny jak się czujesz i kiedy wyniki będziesz miała nowe?

Kamilka zaszalałaś :ico_haha_01:

Leona wczoraj pracowałaś dzisiaj odpoczywasz - tak powinno być.

Szkieletorku jak tam dzień mija?

Ja nie śpię od 1 w nocy, komar mnie zbudził, potem Pola mi zachorowała, wymiotowała i miała biegunkę, mój tato z nią został a ja co chwila dzwoniła, od razu po pracy do lekarza. Dostała zastrzyk od wymiotów i teraz mi śpiewa, a była lejąca się :ico_szoking:
Szef jednak dziś nie przyjechał ale zapowiedział zebranie na poniedziałek, więc czekamy do pon. To tyle u mnie, dodam jeszcze, że burza i zlewa na całego, akurat od lekarza wracałyśmy, całe podwórko pływa...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 15:51

Spinka jaki odpoczynek?? Ponad dwie godziny chodzilismy z synusiem po miescie i ogladalismy super amerykanskie auta :ico_brawa_01: zaliczylismy tez lody, hot dogi :ico_oczko:

Teraz chwile odpoczelismy i idziemy zaraz na dzialke :ico_oczko:

Zdrowka dla Poli :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 18:06

Spinka zdrówka dla Poli.
Mam już wyniki badań i tak glukozy i białka nie ma hurra, ale jest ślad erytrocytów, gdzie w badaniu we wt tego nie było.eh.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 18:13

Jenny super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 19:48

Jenny grunt że nie ma białka i cukru :ico_sorki: Ja u mojej Poli walczę z leukocytami w moczu już prawie miesiąc :ico_zly: ale w końcu jest poprawa, tylko teraz te wirus :ico_olaboga:
Mała śpi ciągle od 17 ale lekarka i pielęgniarka mówiły, że będzie spała po zastrzyku. Ciekawe tylko jak w nocy będzie?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

06 cze 2013, 19:52

Szkieletorku jak tam dzień mija?
Ojj padam na twarz.
Lilcia ogląda teraz bajkę na dobranoc,,Miś kudłatek,, uwielbia ją. Kolacje już zjadła tak że zaraz wskoczy do łóżeczka i lulu.
Ja muszę jeszcze wstawić pranie ,wykapać sie i jakąś kolacje zjeść. Mąż oczywiście w truskawkach .Ale widzę po nim że jest bardzo niewyspany.Wyjechał o 2 w nocy na giełdę.Spał ledwie 3 godz i cały dzień na nogach.Do tego wiadome w domu go nie ma ,Lila już troszku odwykła od niego,przedtem było tylko tata i tata a teraz już nie ma tego i mąż smutny jest że przez głupie pieniądze traci ją ale na szczęście to chwilowe.Potrwa max 3 tyg i potem znów będzie mieć więcej czasu dla niej.
Gdyby było miejsce w aucie to byśmy za dnia jeździli z nim na giełdę ale truskawek mąż ma tyle że po sufit auto wyłożone jest .
ile bedziecie tych kurek bili i kto to zrobi jak nie maż ?
Dokładnie 35 sztuk poszło. Mąż był w pracy więc nie pomógł.Bił tata ,my z mamą skubały i takie tam.No ręce mnie bolą bardzo i kręgosłup od schylania. Ale teraz mamy fuulll zamrażarkę mięska.

Kamilka poszalałaś na zakupach .Ojj ja bardzo dawno nic sobie nie kupowałam i teraz raczej nie kupie bo szkoda wydawać a takich ciążowych mam troszkę ,zresztą modne jest teraz takie luźne bluzki i takich mam dużo .

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

07 cze 2013, 07:46

Witam się z rana :-) u mnie słoneczko za oknem przygrzewa :-)
kamilko do końca ciazy już jesteś obkupiona :ico_brawa_01: życze aby auto sie szybko sprzedało i udało się zdobyc pieniążki na łóżeczko
jenny - ja dlatego dostałam do tego leku w pakiecie staweran .
Dobrze że wyniki z moczu nie pokazały białka ani cukru :ico_sorki:
leona - szóste okienko ale czas zasówa :ico_brawa_01: Marcel napewno zadowolony z aut :-)
spinka jak Pola mam nadzieje że już lepiej i że dzisiejsza nocka przespana :ico_sorki: zdrówka dla księzniczki
szkieletorek - 35 sztuk :ico_szoking: to się naskubałaś a ty też biłaś ???

Pochwale wam sie moja Nikola znowu wygrała ogólnopolski konkurs plastyczny tym razem malowała rodzine i znowu zajeła pierwsze miejsce :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

07 cze 2013, 10:03

moja Nikola znowu wygrała ogólnopolski konkurs plastyczny
Brawo .Zdolniacha
szkieletorek - 35 sztuk :ico_szoking: to się naskubałaś a ty też biłaś ???
Nie ja nie bije.Nawet patrzec na to nie mogę

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość