Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

06 cze 2013, 22:16

Małgosiu super wieści, imię też podoba mi się.
My też wybraliśmy imię, będzie Tomek. Wiem Tibby, że Ty byłaś pierwsza, ale mężowi inne imię nie podoba się. A Tomasz znaczy bliźniak, więc na forum 2 Tomki szykują się.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 08:55

Jenny, kochanie nawet przez głowę mi nie przeszło, że mogłabym się pogniewac, bo wybraliście takie imię. Super, że i wam się podoba :-) Ale będzie fajnie, dwóch Tomaszków. Świetnie!!!

U mnie dziś nocka spokojna. Zajrzałam sobie na dole jak wygląda po zapodaniu tego żelu i jest ok. Wejście do pipki czyste, ale przemywanie tantum rosa dalej w drodze. Jedno z rana zaliczone, teraz jedno popołudniu :-)

M. dziś wysyłam do fryzjera, bo zarósł mi strasznie. Małego muszę też zabrac, może da się namówic choc na wejście do salonu, bo nawet tego czasem nie chce. :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 09:06

Hej!

Coś mi się z suwakami zrobiło :ico_noniewiem:

Idę kawkę zaparzyć i jajko dla Martulki ukręcić na to gardło.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 09:17

hejka...
Już pierwsze szczepienie??? jejku, a dopiero co się dzeiciaczki rodzily, a tu już temat pierwszych szczepień... jak to uciekło? kiedy?
ja sama sie zastanawiam na tym caly czas kiedy to wszystko tak szybko zlecialo... codziennie mysle ze z dnia na dzien moj Patryk jest coraz wiekszy i lada dzien bedzie juz siedzial potem raczkowal itd. czas tak szybko pedzi ze :ico_szoking:

Malgorzatka super ze na wizycie wszystko OK.
szymon super imie ! :ico_brawa_01:

u nas wystapil kolejny problem bo Patryk bardzo moje mleko ulewa :ico_noniewiem: ja to juz zachodze w glowe z tym karmieniem i tym wszystkim :ico_noniewiem: jejjj nawet nie wiedzialam ze karmienie moze przysparzac tyle watpliwosci i w ogole problemow.
czasem mam wrazenie ze moje mleko jest nie taki jak powinno i mam takie mysli zeby calkiem przejsc na MM ale jak mu podawalam MM Bebilon to tez mi sie wydawalo ze mu nie pasuje... i ja juz sama nie wiem co mam robic :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 09:25

witam :)

stawiam za 36 tc :-D :ico_tort: :ico_tort:

u nas też nocka ok, słonko od rana świecki :-) ,
upiekłam już biszkopt, galaretki się studzą,
za 20min jadę z Szymkiem do lekarza, potem na małe zakupy, muszę kupić truskawki do placka,
a jak mąż wstanie po 12 to też wybieramy się do fryzjera, bo Szymek już ma za długie i mąż też, nie mówiąc o mnie jakie mam strasznie odrosty :ico_olaboga: , ale mi się nie chce siedzieć 3h u fryzjera ,

miłego weekendu :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 10:05

:ico_tort: :ico_brawa: DONATKA, już teraz z górki na pazurki!
Daj znać co lekarz powiedział.

MONIKA niestety, czas pędzi nieubłaganie, ani się nie obejrzysz a będziesz składała podania do przedszkola.
Wiesz, tak to już jest z tym karmieniem i ogólnie jedzeniem dzieci. Zawsze mama będzie się zastanawiać czy dobrze robi podając take mleczko albo taki słoiczek, czy lepiej było być na cycu czy jednak na butelce.. i najgorsze jest to, że ile mam i ile dzieci tyle odpowiedzi i nigdy nie będzie nic jasne do końca. Trzeba zawsze się z tym mierzyć, stale dumać i stale się zastanawiacczy dobrze robimy.
Jedyne co jest pewno na tym świecie to miłość do dzieci i to, że kiedyś wszyscy umrzemy. Wiem jak to brzmi, ale tak to już jest.

Imię Tomek- pięknie, mój mężuś ma tak na imię :-D szykowny chłopak.

TIBBY
no tak, i tym razem wizyta wspólna.
A co do wagi..ja nie wiem czy chcę ponad 3 kg dzieciaka, nie narzekałam na poród, całkiem milo mi poszło z takim maluszkiem okruszkiem... mam nadzieję, że max 3 kg będzie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 10:34

28tc i niecałe 1200g to niezła waga. Moim zdaniem ok, bo Tom miał w 31+1 1830g. Na pewno będzie większy od Szymka. Ciekawa jestem ile teraz ma. Obstawiam, że spokojnie 2,5kg przekroczył. wnioskuję po sile wypychania się...

donatka, jejku, już 36tc! Od jutra leci 37 i za moment już będziemy świętować twoja donoszoną ciążę :-) SUPER! Powodzenia u lekarza!

zazdroszczę truskawek, bo u nas nie ma na osiedlu :( A specjalnie nie chce mi się jechać autobusem na ryneczek.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 11:12

zobaczcie jakie fajne
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 9Ko7U1pLlg

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 15:16

hej

Byłyśmy dziś u pediatry i Milenka wazy już 3400gr :ico_brawa_01: rośnie nam nasza maleńka tak się ciesze,że jest zdrowiutka i rośnie :ico_brawa_01:
A tak u nas po staremu biedna dziś jest,bardzo ją boli brzuszek i jak mąż ją ululał o 12 tak do teraz śpi,ale na brzuszku bo przynajmniej mniej boli :ico_noniewiem:

Monika A którymi szczepionkami szczepisz? tymi na NFZ czy te odpłatnie 5w1?
Małgosia ładnie dziecię Ci przybiera na wadze :-D Szymonek ładne imię :ico_haha_02:
Donatka za 36tc :ico_brawa_01: ale leciiii :-D
Tibby Tobie kochana tez zaraz stuknie 36tc :ico_brawa_01: jeszcze troszke i Tom bedzie z Tobą :-D
sosna świetny filmik :-)
Jenny Tomasz to równiez bardzo ładne imie :-)

i bedzie dwóch Tomaszów :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 17:20

Misia, ślicznie wam rośnie córeczka :) Trzymam kciuki za dalszy tak ładny jej rozwój.

Można powiedzieć ze dwóch Szymonow też będzie bo starszak Donatki ma przecież na imię Szymek.
Jenny, cieszę sie ze wasz syndk będzie miał tak samo na imię.

Ja juz poprane mam pieluchy, ręczniki i pościel dla małego. Teraz niech to sobie spokojnie schnie i w pon chyba wstawie kocyki i wypełnienie pościeli. Poczekam na dostawę zamówionego kocyka i moich koszul i wrzucę to za jednym praniem.
Jeszcze 11 dni i ciąża donoszona :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość