Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

13 cze 2013, 16:45

Gosia oj współczuję chorowitków oby szybko im przeszło! :ico_sorki:
wiesz my takie badania skórne i spirometrię i coś tam jeszcze to też mieliśmy w zeszłym roku w przychodni tak zwyczajnie...
ale teraz powiedział że trzeba do szpitala na badania, nawet się z tego szoku nie dopytałam co konkretnie będą jej robić, ogólnie zastanawiaja się nad odczulaniem, a ja to sama nie wiem, nie jestem do tego jakoś mocno przekonana hmmm kosztuje to wiele czasu i o zapaściach słyszałam... a ona tą alergię to ma taką że ma katar i migdały powiększone... nie wiem, może po tych badaniach coś się bardziej wyjaśni...
mówisz że nerwy mam na wodzy? heheh no oststnio mi już puściły i R lekko "szturchnęłam" żeby się streścił z tym remontem... ech
a komodę już mogę kupic więc dziś lub jutro jedziemy :) i pralka w ruch uff :P

Tibby :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 cze 2013, 16:51

nie róbcie apetytu na truskawki ! ja kupuję dopiero jutro.

Tom mi gmera gdzies w dole... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 cze 2013, 17:23

anza, ty pisałaś chyba o tym ze musisz kupić koszule do karmienia. Ja kupowałam ostatnio na allegro dwie i są świetne. Cieniutkie, bez wesołych misiów czy owieczek, ładnie rozpinana na guziczki z przodu. Jak chcesz później wyśle ci na pw link do sprzedawcy. Ja jestem zadowolona z zakupu. Mam nadzieję ze sie sprawdza. Wyglądają na porządne.

Jenny, jak tam mieszkanie? Jak samopoczucie? Swędzenie sie zmniejszyło po zmniejszeniu dawki tabl? Kiedy teraz wizyta/

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

13 cze 2013, 17:39

Tibby ja na priv też poproszę linka dot. koszul. Tibby ciężko powiedzieć, wysypka już lepiej wygląda, ale tak drapie się powstają takie mikro wylewy podskórne, takie czerwone kropki. Do lekarza idę w pn, bo kończy mi się zwolnienie, dobrze, że mi przypomniałaś, bo muszę tam do przychodni zadzwonić. A mieszkanie było dziś malowane to mąż zda mi relacje jak wygląda. Kuchnie i zabudowę mamy już zamówioną, penele i łazienka będzie w przyszłym tyg gotowe.
Donatka brzuszek śliczny, faktycznie masz go nisko, ale na ost chyba była podobnie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 cze 2013, 18:52

Jak tylko zasiade na kompa to kopiuje link i wklejam bo póki co pisze z komórki.

Jenny, to juz sporo macie w zasadzie. Mój maz zajmuje sie meblami do zabudowy. Właśnie w lipcu będziemy robić szafy w korytarzu bo juz za mało miejsca mamy. A podrzucisz nam zdj i sie później pochwalisz jak tam sobie gniazdko wijecie? Wasz Tomasz nadal pozostaje Tomaszem? Nie zmieniacie imienia?
Tak patrzę ze wy za 5 dni zaczynacie 7mc!!! Pędzisz. Twoja ciąża trwa błyskawicznie krótko.

link usunięty przez obsługę forum
Tu rozm xxl na mon ogromny biust i bębenek ale jest tabelka z wymiarami do danego rozm. Bardzo solidna pani sprzedawczyni. Jutro mogę wstawić foty w realu gdybyście chciały jak w nich wyglądam. :ico_wstydzioch:
Ostatnio zmieniony 13 cze 2013, 19:03 przez tibby, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

13 cze 2013, 19:02

Tibby to tylko inne ciąże pędzą, swoja zawsze wlecze się, czekam na to 7 okienko jak na zbawienie. Narazie jest Tomek chodź może coś zmieni się do terminu porodu. Już rozumię, jak bluzki robią się za krótkie, też tego czekałam się, a przytyłam tylko 4 kg.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

13 cze 2013, 19:43

Jenny, anza, wysłałam wam PW z linkiem, bo pewnie monik usunęła link.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

13 cze 2013, 21:04

Hey
ja juz po usg. Moj Antos wazy 2,2 kg. Ma duze usta jak moj maz I jest glowka do dolu. Wszystko w normie. Ciesze sje bardzo :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 cze 2013, 08:20

zioło, duży chłopak ci tam rośnie w brzuchu!!! Super :-)

U nas wizyta za 2tyg i lidze na usg bo minie juz 7tyg od kiedy miałam ostatnie.

Dzis muszę odwiedzić aptekę bo młody kaszel jakiś dostal. Chmurzy sie więc w deszczu do lekarza nie pojedziemy bo możemy zaś zniknąć i pogorszyć sprawę.
Tom aktywny od rana. Momentami boleśnie sie dość przesuwa. Chyba chce sobie znaleźć inna drogę wyjścia.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

14 cze 2013, 09:26

witam :)

u nas pochmurno, i właśnie zaczęło padać,
Szymek w przedszkolu, ja już kupiłam truskawki, zaraz zrobię biszkopt, galaretkę i placek na weekend gotowy :)

Małgorzatka
zdrówka dla dzieci :ico_sorki: , może coś słaby ten antybiotyk, albo nie działa na nich, nieraz tak jest
ziolo super, że wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tibby zdrówka dla Tobika :ico_sorki:
nam pielegniarka powiedziala ze na te szczepionki mozna szczepic od 6 tyg. do 5 roku zycia.
może i tak, jednak jak zamierzacie dziecko dać do przedszkola w wieku 3 czy 4 lat, to najlepiej szczepić wcześniej, a na rotawirusy, to mówią, ze lepiej podać tą szczepionkę w pierwszych miesiącach życia, bo właśnie w etapie noworodkowych i przedszkolnym dziecko często ,,łapie" biegunkę , ale pewnie co region, pediatra, pielęgniarka, każdy powie co innego,,
dużo par nie wykupuje tych szczepionek dla dzieci, bo wiadomo, że chodzi tu o pieniążki, i wszystko jest dobrze, także to już Wasza decyzja

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość