Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 10:54

o to fajnie u nas K urlop bierze te 2 tyg zaraz po tym jak urodze bo aktywnie mi pomaga przy dziecku sam kapie przewija zabiera na spacer bym odpoczeła (tak było z Tomusiem) a teraz dodatkowo bedzie mial 4 latka i noworodka ale wierzę że da rade :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 11:01

No mezu tez wezmie urlop z okazji urodzenia dziecka, tutaj jest 10dni
Ostatnio zmieniony 15 cze 2013, 09:05 przez leona, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 14:23

hej
lala - miałam podobną sytuację tyle że musiałam udowodnić że w tym czasie kto inny był właścicielem auta i dałam namiary na poprzedniego właściciela - spróbuj wysłac pismo z prośbą o ponowne dokładne sprawdzenie
spinka - lecz przeziębienie i pij dużo wody
Fajnie że na Poli urodzinki imprezka coś wiem o kameralnych imprezach dla rodziny u mnie to ponad 20 osób :ico_haha_01:
Trzymam kciuki za USG oby wyniki były dobre :ico_sorki:
Super że chodzisz do szkoły rodzenia
leona - co do szyjki to ja mam zawsze badanie i usg dopochwowe tak jak jenny
betina - to już garderoba dla maleństwa skompletowana :ico_brawa_01: co do pomocy męża to u mnie podobnie kąpie, przewija jedyne czego nie jest w stanie zrobic to nakarmić piersią :ico_oczko: :ico_haha_01:
kamilka - jak się czujesz ? staraj sie nie denerwować choć wiem że łatwiej powiedzieć niż powstrzymać nerwy

Dziś moja Niki idzie po dyplom i nagrodę jak będą prace wystawione w galeri to M zrobi zdjęcie wstawie wam jak obiecałam
Ja dziś na 20 do gina ciekawe jak wyniki z mojego posiewu :ico_noniewiem: i jak szyjka bo mały to ostatnio przechodzi już sam siebie przedwczoraj tak wypychał się przez skórę że w pewnym momencie pojawiły sie cztery punkciki obok pępka chyba paluszki dłoni - mój M mówi że to normalnie jaieś archiwum X :ico_haha_01: :ico_haha_01: dziewczyny tez wariowały ale ten jest wybitny :-D
Mało mam ostatnio czasu i głowe zaprzatają mi rodzinne sprawy więc przepraszam że mało pisze i słabo zaglądam obiecuje że sie poprawie :ico_sorki:
pozatym pogoda dała mi też w kość dzis już lepiej nie jest 30 a 24 stopnie i w nocy popadało więc jest jak oddychać

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 14:51

Edulita to daj znać po wizycie, dobrze, że odezwałaś się. A Twoje córeczki to talent mają, ciągle coś wygrywają :-)
Kamilko co u Ciebie?
Szkieletorku dobrze, że macica sama wyprostowała się.
Spinko, Szkieletorku biedne jesteście, aby dostałyście wysokie odszkodowanie.
Kamilko u Was woda już uspokoiła się na dobre?
Leona, ale fajnie z tym tacierzyńskim macie.
Betina ja też planuje, aby mąż te 2 tyg wziął zaraz po porodzie, bo będzie wtedy potrzebna mi pomoc, przez to leżenie to już kondycyjnie wysiadam.
Widzę, że szalejecie z porządkami oj też posprzątałabym, może przed porodem uda mi się posprzątać. Spinka płytki, panele, farby już wybrane. Jesteśmy teraz na etapie wyboru sprzętu do kuchni i za 2 tyg już przeprowadzka taki plan. Później chwila spokoju chcemy jeszcze kupić pomnik dla Szymona i pewnie zacznę myśleć o wyprawce dla TOMIEGO.
Na skórze dalej mam wysypkę, która pojawia się i znika i cholernie swędzi. A ze standardowym nieudogodnień to już ciężko mi oddycha się, a myślałam, że to dopada pod koniec ciąży, więc ja cieszę się jak pogoda jest ponuro i wiaterek wieje.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 15:58

Edulita czekamy na wiesci po wizycie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Ja we wtorek mam wizyte u poloznej, jejku jak ten czas zlecial :ico_szoking: przeciez ja ostatnio u niej bylam 25 marca :ico_smiechbig: :ico_szoking:



Jenny przeprowadzka za dwa tygodnie??? Wow ale super :ico_brawa_01: :-) wkleisz nam pozniej fotki mieszkanka?? :ico_sorki:


U nas sie troche wypogodzilo to poszlismy z synusiem na dzialke, zjedlismy po dwie truskawki :ico_haha_01: ja troche popielilam i wrocilismy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 19:03

Hej, ja u lekarza byłam i mam antybiotyk, byłam u gina i pozwolił mi brać. Odezwę się jutro!

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 20:12

hej
lala - miałam podobną sytuację tyle że musiałam udowodnić że w tym czasie kto inny był właścicielem auta i dałam namiary na poprzedniego właściciela - spróbuj wysłac pismo z prośbą o ponowne dokładne sprawdzenie
Mój mąż był właścicielem tego auta wpłacając tą drugą ratę ubezpieczenia od marca do maja.Ubezpieczenie było ważne do sierpnia.M był w tej ubezpieczalni i oni twierdzą że nie mają odnotowane ze była wpłata .Dziwne że dopiero po roku niby się dopatrzyli :ico_placzek: ah brak słów.
Mój Mateusz w poniedziałek ma zakończenie roku , ale będzie chodził do przedszkola do końca czerwca.Póżniej pojedzie do babci .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 22:20

co do pomocy męża to u mnie podobnie kąpie, przewija jedyne czego nie jest w stanie zrobic to nakarmić piersią
To tak jak mój P.Hehhe no nie mogłam narzekać na pomoc kiedy tylko był w domu.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

14 cze 2013, 22:35

jenny - super że już niedługo w nowym domku super wszystko ogarniacie :ico_brawa_01:
lala - mam nadzieje że to sie jakoś wyjaśni :ico_pocieszyciel:
spinka - mam nadzieje że szybko minie choróbsko i antybiotyk pomoże - zdrówka zdrówka :ico_buziaczki_big:
leona - to już się chyba powoli pakujesz na wyjazd napewno się cieszysz

Ja po wizycie posiew czyściutki aż gin zdziwiony bo od 17 tc mam go i zazwyczaj infekcje sa nieuniknione przy pierwszej ciązy miałam non stop - ciesze się bo jaby coś było to musiałabym antybiotyk włączyć, szyjka dobrze tzn. bez zmian pesar trzyma się na miejscu i oby tak zostało do 36 tc :ico_sorki: dzidzi serducho pieknie bije za trzy tyg kolejna wizyta i usg - podejrzymy naszego wielkoluda :ico_haha_01:

Zdjęcia z rozdania nagród już jutro bo dziś padam na twarz dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

15 cze 2013, 06:31

Cześć dziewczynki.

Przepraszam, że wczoraj tylko się zameldowałam, ale nie byłam za bardzo w stanie - źle się czułam, jak wyszłam z domu 7.15 tak wróciłam około 18, gorąc był niesamowity a mnie cięło jak muchę.

Edulita bardzo dobre wieści :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: teraz czekamy na zdjęcia prac małej artystki :-) A coś się dzieje może, czy tak po prostu zwykłe zabieganie przed wakacjami?

Leonka teraz u nas upały a Ty masz pogodę do zmiany :ico_oczko: Czyli Twój mąż będzie brał tacierzyński na Marcela 2 miesiące :-D Ale warunki socjalne i opieka nad rodziną jest do pozazdroszczenia.

Betina zgrabniutka jesteś i brzusio taki dopasowany do figurki. Z ciuszkami super Ci się udało. Mnie lekarz postraszył zapaleniem oskrzeli, niby antybiotyk bezpieczny, ale zawsze wolałabym nie brać, tylko jak się pogorszy no to wtedy... A z domowych sposobów inhalacje robię z wody i soli fizjologicznej.

Jenny no to mnie zaskoczyłaś :ico_szoking: zaraz przeprowadzka :ico_brawa_01: Zaczyna się wszystko układać, a w nowym domku na spokojnie będziesz miała czas na kompletowanie wyprawki. Co do swędzenia rozmawiałam z położną ze SR i w następnym tygodniu zrobię dodatkowo ASPAT i ALAT i upewnię się czy to oby nie cholestaza, bo z Pola miała podejrzenie, ale nie pamiętam czy mi stwierdzili, chociaż pamiętam dietę wątrobową ze szpitala (chociaż ja miałam w ciąży ataki woreczka żółciowego, tylko na szczęście delikatne, więc mogłam mieć wyniki podwyższone z tego powodu).

Lala trudno kochana, teraz trzeba zapomnieć i się nie denerwować :ico_pocieszyciel: szkoda Ciebie i Dzidziulka.

Szkieletorek mój A. też pomagał i to bardzo, tylko on też karmił :ico_haha_01: bo my MM karmiliśmy :ico_oczko: No i później po operacji woreczka na nowo wszystko robił przy małej. Ogólnie mamy dobrych mężów, tylko czasami muszą podenerwować :ico_oczko:

Oj to się napisałam, ale ja i gadam dużo, więc z pisaniem podobnie :ico_oczko: Mam nadzieję, że leki szybko zadziałają i poczuję się lepiej, bo strasznie osłabiona jestem, ciekawe ile czasu zajmie mi dzisiaj sprzątanie domu. Strach się bać :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość