Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

19 cze 2013, 22:43

Ja też żyję i jutro napiszę co u mnie te upały są męczące.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 09:00

Leona , Kamilka to widzę, że obie wybieracie się do Polski w wakacje.
Kamilko, kiedy masz następne usg, bo jestem ciekawa, czy już określi lekarz płeć, bo narazie to jest dziewczynka?
Z przetworami nie pomogę, bo mam jedynie w zamrażalniku truskawki zamrożone.
Szkieletorku, ach te upały mnie też męczą, ciągle mi duszno, w nocy też źle śpię i wiatrak też mam w domu :-)
Spinka dobrze, że u Poli usg wyszło ok.
Betina a gdzie fotki z usg :ico_oczko: . Na moich fotkach z usg to w większości jest szyjka, więc nawet nie ma co oglądać.

To pisze co u mnie w pt i sb wieczorami miałam lekkie bóle jak przed okresem do tego mi w sb brzuch napiął się, ale przeszło. Wizytę u gina miałam w pn, więc okazało się, że szew trzyma, ale szyjka skróciła się. Lekarz zwiększył dawkę leku przeciwskurczowego i teraz wizyty będę miała co tydzień. Pobrał wymaz na posiew, mocz mam zrobić w pn, jeśli skurcze powtórzą się to dostanę skierowanie do szpitala, aby podali mi sterydy, jeśli macica wyciszy się to czekamy dalej. A synek już ładnie waży ok 1100 g :-) . Skutki nie smarowania brzucha już wychodzą, wczoraj w jednym miejscu mnie piekło i okazało się, że skóra mi schodzi, bo jest tak przesuszona, więc zrobiłam okład z balsamu na to miejsce, bo niestety mam zakaz dotykania brzucha.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 09:13

hej dziewczyny

kurcze od jakiś 3 tyg mam tak że jak chodzę dłużej (czyt.po 30 min nawet) strasznie boli mnie biodro kuśtykam nawet a wieczorem nie raz nie umię się nawet położyć i nie raz z bólu łezka mi poleci , zazwyczaj jest to prawa strona :ico_noniewiem:

kamilka też musiałabym sobie odrosty zrobić ale muszę umówić się ze znajomą bo ja pasemka mam
jak rozmowa męża?

szkieletorek ja tym razem robiłam z dzem fixem ze względu na upały
w zeszłym roku smażenie rozłożyłam na 3 dni po 2 godz i tyle wyszły pyszne cukru daje na oko
w zależności od truskawek i odmiany jakie kupię ,moja teściowa daje w gaze pestki z cytrym podobno przyspiesza to gęstnienie ale nie próbowałam jeszcze

leona u nas ponad 30 juz 3 dzień stos ubranek i koszule mężą czekają na prasowanie ale w taką pogodę to mi się nie chce

lala dobrze ze ok :ico_brawa_01: a ciśnienie to bynajmniej w ciąż tez i poprzedniej mam wymiary modelki 90/60 :ico_haha_01:


edulita jenny witajcie :-) w taką pogodę chyba każda z nas odczuwa dyskomfort ,choć ja osobiście wole upały

jenny a na moich zdjęciach z usg w większości jest krocze bo mój lekarz ambitnie podszedł to prośby ciotki i szukał dziewczynki :ico_oczko: 8 lipca będę miała wizytę i może wtedy już zdjęcie profilowe :-)

co do smarowania to ja też leń jestem i po kąpieli na mokre ciało daje oliwkę zwykłą bambino i na razie nic nie swędzi

a waga synka cudna :ico_brawa_01: trzymam mocno kciuki byś donosiła brzdąca jak najdłużej ,oszczędzaj się jak najwięcej kochana i dobrze ,że lekarz zalecił tak częste wizyty będziesz pod stałą kontrolą i co za tym idzie poczujesz się bezpieczniej pewnie

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 09:23

Betina nie zdążę stęsknić się za wizytą:-) , ale to raczej tak będzie wyglądać, że co 2 tyg małego będzie spr, a co tydzień moją szyjkę.
Ja z wyprawką jeszcze czekam jak przeprowadzę się to spiszę wyprawkę na kartce. Mam trochę gazet, więc pewnie problemu nie będzie. Mebelki dla synka już mamy wybrane, więc później tylko kupować.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 09:31

ja też juz na kartce zapisane mam ,ale nie kupione nic
tz dużo po Tomku wykorzystam
ubranka od znajomej bo dziecko tak szybko rośnie że nie zdąży nawet poniszczyć :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 10:01

od jakiś 3 tyg mam tak że jak chodzę dłużej (czyt.po 30 min nawet) strasznie boli mnie biodro
Ojjj nie miałam takiego czegoś ale współczuje bo widać nie jest to miłe.Oby przeszło szybko.

Ja jak długo stoję chodzę to boli mnie krocze jak by miało coś wypaść,ucisk jest mega bolesny.A jak siedzę to kość ogonowa daje mi popalić.Jak nie urok to......
stos ubranek i koszule mężą czekają na prasowanie ale w taką pogodę to mi się nie chce
Ja jeśli już muszę prasować w upały to robię to wcześnie rano gdy jest ciut chłodniej,robię przeciąg w domu i szybko sie uwijam .Za dnia to nawet bym nie tknęła żelazka.
też musiałabym sobie odrosty zrobić ale muszę umówić się ze znajomą bo ja pasemka mam
Ja za jakieś 2 tyg planuję się umówić do fryzjera .Też mam pasemka i do tego włosy długie ,jakoś za łopatkami się kończą.

Rano byłam na badaniach z krwi. Niestety robię prywatnie wszystko i dzień mam popsuty z tego powodu.Zapłaciłam 501 zł.
Kupiłam wielkiego arbuza .Teraz kończę kawę i w planach mam zamiar zabrać się za soki z truskawek oraz dżem. Ale upał taki że nawet nie mam siły wstać.
Popołudniu mąż przyniesie mi kolejne 10 koszyczków więc nie mogę się obijać bo będę mieć za duże zaległości.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 10:24

Hejka

Szkieletorek a czemu badania robisz prywatnie, jejku jaka kasa :ico_olaboga:


Betina wspolczuje bolu... Moje bole posladka na azie sie uspokoily na szczescie :ico_sorki:


Jenny ale piekna wage ma synus obytak dalej :ico_brawa_01:

Co do zakupow, to ja wczoraj w Lidlu kupilam dwie paczki chusteczek bo byly w promocji :ico_haha_01: :ico_oczko:


U nas z rana znowu mocno padalo a teraz slonko i cieplo
Robie sosik, pozniej musimy skoczyc na dzialke po salate :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 11:36

szkieletorek tak po odlaniu soku daje im odsapnac, a papka to tak pol na pol, niektore rozgotowane ale tez w calosci są

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 13:49

Szkieletorku a jakie Ty badania robiłaś, że 500 zł :ico_szoking: Ja tez prywatnie robię, ale tak 20-30 zł płacę. Wytrwałości przy truskawkach

Jenny super że synuś rośnie tak ładnie, wytrzymasz i te wizyty i to swędzenie, już bliżej niż dalej.

Leona sama nie wiem co lepsze, czy deszcz, czy upał.

Betina oj biedna jesteś z tym bólem. A może śpisz na prawym boku i masz ucisk na jakiś nerw i stąd te bóle?

Mi najbardziej zgaga dokucza i jak pochodzę trochę, wcale nie mówię o jakiejś długiej trasie, to brzuszek twardnieje i boli, ale jak siedzę lub leżę to jest ok. Wasze dzieci też takie ruchliwe, ja odnoszę wrażenie, że moja mała wcale nie śpi, normalnie szaleje prawie non stop.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

20 cze 2013, 13:57

Spinka u nas dzisiaj super, ten deszcz z rana, teraz slonce i ciepelko :ico_brawa_01:

Przynajmniej po deszczu latwo bylo powyrywac zielsko :ico_oczko:
Pojedlismy tez truskawek
Teraz odpoczywamy po obiedzie


Moja mala daje czadu zazwyczaj o okreslonych porach, zwlaszcza wieczorem
Wczoraj chyba Marcel za glosno sie zachowywal bo mala tak szalala ze szok :ico_olaboga: a moze chciala bratu towarzystwa dotrzymac :ico_haha_01: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość