monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 16:35

cieżko mu spać przez ten upał Zresztą w domu ciążko mu zasnąć, kiedyś sam zasypiał położony na łóżku, ale robił taki rejwach (aż kaszlał, chrypiał na 100% nic go nie bolało),
moj to samo ma problemy ze spanie w ciagu dnia. jak sie go we wozku nie ukolysze to nie spi mimo ze jest spiacy i ma czerwone oczy. czasem to nawet wlasnie placze bo nie moze zasnac albo tak marudzi kaszle czy wlasnie jakos charczy i to tez jest wtedy oznaka dla nas zeby go na rece wziasc bo tak sie nauczyl. jak sie go na poduszce polozy i ulula na niej na rekach to on by tak caly czas spal a jak sie odklada go na lozko albo do lozeczka to oczy jak 5-zlotowki sie robia i koniec spania. teraz jak sa te upaly to nawet na polu na spacerze nie chcetnie teraz mi spi. kiedys potrafil przez caly czas na spacerze spac a teraz pospi troche a potem patrzy i sie kreci we wozku i juz sioe gniecie bo cos mu nie pasuje.
Moni, dobrze wiedzieć ile dajesz małemu, bo ja niestety nie wiem ile mam i ile zjada, pewnie mój mniej zjada, bo je co 2h, czasem co 1,5h Niestety jedna pierś już tylko do ozdoby, denerwuje się przy niej zresztą po dotyku widać, ze mało, ale za to druga nadrabia.
no ja postanowilam ze bede odciagac tyle ile bedzie trzeba choc juz mi sie nie chce niekiedy mam dosc tego laktatora ale robie to dla dobra patryka bo chce zeby moje mleko jadl tym bardziej ze mam go bardzo duzo. ja mam prawa piers bardzo duza i to ona produkuje najwiecej mleka bo lewa to malutko i juz pewnie z niej niebawem nie wycisne tyle mleka ile bym chciala. jesli by mi sie prawa taka duza nie zrobila to watpie zebym miala taka wystarczajaca ilosc mleka zeby moj Patryk sie najadal.
Uwielbia kąpiele, pełna powaga, zero kwęku. Nie mamy kolek, jem wszystko tylko z umiarem.
nasz patryk tez uwielbia kapiele. na poczatku to pamietam raz plakal ale juz potem to taki spokuj podczas kapieli ze az sie dziwilismy. lubi sluchac jak woda szumi :-) ja tez jem juz prawie wszystko bo polozna powiedziala mi zebym juz wszystko wprowadzala zeby dziecko sie uczylo wszystko przyswajac z mlekiem matki zeby potem nie bylo problemu z jedzeniem. ja jestem taka ze nie potrafie sobie niczego odmowic nawet kawalka malego czekolady czy cukierka oblanego czekolada a juz nie wspomne o truskawkach :ico_wstydzioch:
Moniko, Twój synek bardzo się zmienił, fajny wesoły szkrab. .
dziekuje :-) Twoj synek tez bardzo fajniutki taki pulchniutki sie zrobil :ico_haha_01: widac ze mamusi mleko mu sprzyja :ico_haha_01:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 16:44

monika powiedz mi uzywasz jakiego rodzaju butli avent? ta natural czy zwykłą?
ja taka zwykla mam o taka

Obrazek
wczoraj seksik poszedł w ruch. M. zadowolony!!! :-D ja też nie powiem.
hehe pozazdroscic takich przyjemnosci :ico_oczko: ja to juz nie pamietam kiedy u nas bylo co nieco :-P
pokarm do posiewu oddałam z rana. zapociłam się wyciskając cyce. Żółciutka siara poszła. Oby zdrowa!!! czekam teraz jak na szpilkach na wyniki... oby już do nast. czwartku były bo wtedy mam wizytę u ginki i mogłaby mi ew. powiedziec czy jest ok.
trzymam kciuki zaby bylo wszystko OK!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 16:47

sosna zapomnialam jeszcze dodac ze super juz dzwiga twoj synek glowke. moj to jakos taki leniwy jest czasem do dzwigania. wczesniej to dzwigal a teraz mu sie nie chce. ciekawe czy tez bedzie tak dzwigac jak skonczy juz 2 miesiace bo jak na razie to juz mu sie nie chce moze te uplay zle na niego wplywaja.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 17:03

Maz wlasnie wybyl na spacer z Patrykiem wiec ja skorzystam i chyba sie poloze spac :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 17:10

a u mnie dziś ból wciąz jak na @. jak na dzień przed. mocno nie boli, ale czuc jakby tam miał nadejśc @ za chwie

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 17:23

Tibby, może zaczynasz rodzic? A w plecach Cię boli?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 17:43

Tibby oj Ty lepiej pakuj tą torbę do szpitala.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 18:13

mnie od początku ciąży bolą plecy. Poza tym teraz siedzę już dłuższą chwilę w jednej pozycji z kompem na kolanach, więc wszystko mam zdrętwiałe. nawet tyłek!!! :-D

ale poruszam się zaraz i zaś napiszę co i jak.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 19:17

witam
ja dziś byłam z Szymkiem u lekarza, bo kaszel nadal straszny, temperaturę miał wczoraj 39,1, dziś też mu co 6h nachodzi, no i okazało się, ze mu zeszło na oskrzela i dostał jeszcze antybiotyk, biedny męczy się z tą temp. , kaszlem i smarkami w takim upale, pani dr mówiła, że dużo dzieci jest teraz chorych,
ja ledwo funkcjonuje przez ten upał, leci ze mnie wszędzie, w domu mamy 30 st :ico_olaboga: , mam dość tej pogody,
z niecierpliwością czekam do poniedziałku, bo ma być podobno 20st.,
w ogóle nie wyobrażam sobie rodzić w tym upale , więc mam nadzieję, że mały jeszcze posiedzi w brzuszku,
babcia mi dziś poprasowała ciuszki,

jenny za 27tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
anza za 35 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sosna śliczny synuś :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

20 cze 2013, 19:18

Ten ból pleców jak się rodzi jest inny od tego co zwykle...
I jak?

Popieram Jenny, Ty laska się pakuj czym prędzej, bo to na dniach!

SOSNA, synek śliczny!

DONATKA, wiem co przezywasz, miałam ostrzela x 2 ostatnio u dzieci, więc wiem jak to jest. W domu też mamy bardzo ciepło bo na poddaszu mieszkamy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość