minka44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2013, 16:38

Zespół na wesele

19 cze 2013, 16:43

Za 1,5 roku mam wesele i chciałam się was poradzić odnośnie wyboru zespołu. Ślub będzie w Warszawie, zatem interesują mnie zespoły, które tam właśnie grają. Jak do tej pory (biorąc pod uwagę repertuar) spodobał mi się najbardziej zespół "Fiesta" (tu do posłuchania: link usunięty przez moderatora ). Czy ktoś z was zna ten zespół? Doradźcie, bo czas niestety ucieka i w moim przypadku już działa na niekorzyść. :(

jakobska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 19 cze 2013, 20:31

Re: Zespół na wesele

19 cze 2013, 20:46

U mojej bratanicy grał właśnie zespół "Fiesta" (wesele w Warszawie). Zabawa była świetna, a najlepszą frajdę to miała chyba moja córka - szczególnie jak zagrali kaczuchy. :) Prawdę mówiąc gdybym nie miała zespołu i brała teraz ślub (a to już 3 latka po :)) to bym ich zamówiła. Osobiście bawiłam się świetnie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Zespół na wesele

19 cze 2013, 21:00

gratuluję pisania samej ze sobą :-D

jakobska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 19 cze 2013, 20:31

Re: Zespół na wesele

20 cze 2013, 13:15

Oooo widzę, że to pewnie moja siostra zadała pytanie ... Więc proszę nie osądzać, nie konsultując się wcześniej .... Wiem, że zastanawia się nad tym zespołem i zapewne chciała jeszcze popytać na forum, a ja widząc wątek odp. i tyle ;p Jeśli kilka osób pisze mając jedno źródło internetowe to chyba nie ma w tym nic złego?

Nie wytrzymałam i poszłam się jej zapytać ... i faktycznie to ona. :)

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Zespół na wesele

25 cze 2013, 09:07

mnie osobiście wydaje się, ze dobrą opcją na wesele jest też dj, wtedy piosenki puszczane są w wersjach oryginalnych i nie musimy narażać się na ewentualny fałsz ze strony wokalisty lub wokalistki :P

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość