Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

24 cze 2013, 21:04

Witam!

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

24 cze 2013, 23:34

Hejka. dlugo mnie nie bylo bo zgubilam karte do interrnetu.znalazla sie wiec oto jestem :) myslalam ze moze sa juz kolejne malenstwa nasze wiosenno-letnie ale widze ze spokojnie poki co :) u nas nic ciekawego. jutro idziemy na szczepienie, w srode ortpeda a w piatek badanie sluchu. To u mojej coreczki a u mnie - dziewczyny otoz dzis dostakam chyba okres.najpierw plamienie teraz mocniej i nawwet lekkie pobolewanie brrzucha czuje... ale czy to mozliwe? w sumie nie karmie ptylko scciagam pokarm.jest go tez niestety mniej ;( ale to moja wina bo sciagam zadko.nie co 3 godziny tylko tak z 5 razy na dobe.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 08:30

witam.

anza, dobrze, że szyjka trzyma. jeszcze nie czas na wasze rodzenie.
anade, możliwe, że to okres. Ja też po Bobim dostałam bardzo szybko. Ja nie karmiłam cycem i ściągałam niewiele, bo musiałam pozbyc się mleka z cycorków.

Ja miałam jechac na fitness od rana, ale ulewa wielka i wiatr, więc nie jadę. szkoda moknąc i się meczyc po drodze.
Na badania idę jutro z rana, bo apteka wieczorem była zamknięta i M. nie zdążył kupic mi pojemniczka na mocz a dwa razy chodzic nie bede.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 08:35

Hej dziewczyny...

przeczytalam wszystkie posty ale nie jestem w stanie odpisac tak kazdej z Was bo troche tego jest wiec napisze tak w skrocie ze gratuluje kolejnych kwiatkow, kolejnych skonczonych tyg., i udanych wizyt :-)

wspolczuje jakichkolwiek boli ale pocieszam ze juz niebawem one znikna wraz z pojawieniem sie malenstwa :ico_oczko: wiec wytrzymacie dziewczyny to juz ostatnia prosta u Was wiec zacisnijcie zeby i czekajcie do terminu porodu
a ja czekam z niecierpliwoscia juz na pojawienie sie kolejnego dzieciaczka teraz juz letniego :-D

Teraz w skrocie co u nas otoz Patryk dalej nie zrobil kupki od srody jutro juz minie tydzien i ja zaczynam juz panikowac troche dlaczego on nie robi tej kupki :ico_noniewiem: co jesli dzis i nawet jutro dalej nie zrobi??? co ja mam wtedy zrobic ??? POMOZCIE :ico_sorki:

poza tym ladnie mi Patryk je i przybiera na wadze bo klocek sie z niego robi ze hoho... ostatnio to nawet mi sypia w ciagu dnia po kazdym karmieniu i to troche dluzej juz niz tylko kimki.

spacery sa codziennie po kilka razy na dzien :-)

w weekend zauwazylam tez jedna rzecz u Patryka a mianowicie ze stasznie mi sie slini :ico_szoking: wczoraj to nawet robil takie banki z sliny... czyzby szly mu wczesniej zeby??? czy to mozliwe dziewczyny???
dziewczyny otoz dzis dostakam chyba okres.najpierw plamienie teraz mocniej i nawwet lekkie pobolewanie brrzucha czuje... ale czy to mozliwe? w sumie nie karmie ptylko scciagam pokarm.jest go tez niestety mniej ;( ale to moja wina bo sciagam zadko.nie co 3 godziny tylko tak z 5 razy na dobe.
moze i to byc okres bo u kazdej kobiety przychodzi roznie. ja sie jeszcze ciesze ze poki co okresu dalej nie mam i mam nadzieje ze jeszcze dlugo nie bede miec :ico_oczko:
co do odciagania mleka to widzisz Tobie juz sie robi go mniej a ja mam nawal... i chyba to nie zalezy od ilosci ile razy go na dobe odciagasz i co ile godzin bo ja odciagam co 4 godziny w ciagu dnia w wieczorem i w nocy to nawet co 5-6 godzin... a potrafie po mimo tylu odstepach czasowych odciagnac nawet 230 ml :-) ja tak jak obliczylam ile razy na dobe odciagne mleko to tak 6-7 razy

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 08:41

Dzień Dobry u nas dziś pochmurnie i ochłodziło się, więc zaraz odżyłam :-D
Donatko czuje się dobrze. Wczoraj byłam u lekarza i tak szyjka zamknięta, a od środka dalej lejek powiększa się, czyli w skrócie moja szyjka dalej otwiera się od wewnątrz, część zamknięta to 1,1 cm. Zalecenia te same, lekarz rozmawiał z lekarzem z oddziału neonatologii i w końcu jest decyzja dostanę sterydy, ale ok 30 tc. Kolejna kontrola za tydzień.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 08:45

ciekawa jestem czy mój umarzony termin na 26.06 się sprawdzi z porodem :-D choc czuję ze nie i będę się kulac dalej. w zasadzie dośc sporo mam do zrobienia w tym tyg bo codziennie coś. A w pon mam wizyte umówioną na pazurki u stop, wiec w zasadzie nie obraziłabym się gdyby Tom pozwolił mi sobie je zrobic :p no i mamy od rana tego 01.07 iśc w końcu na basen na Termy Maltańskie całą rodziną. więc też fajnie by było to jeszcze zaliczyc. Potem nie prędko pójdziemy wszyscy :-P

Jenny, 30.tc na szczęście już za chwilę :ico_brawa_01: i dobrze, że dostaniecie te sterydy! na pewno nie zaszkodzą. :ico_buziaczki_big:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 08:52

Mroweczka nic sie nie odzywa :ico_noniewiem: wie ktos cos czy juz urodzila czy dalej jest 2w1? bo to juz 6 dni po terminie a zadnych wiesci nie ma od niej...

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 08:57

Tibby wczoraj mi nawet miło zrobiło się, jak lekarz powiedział, że konsultował się z oddziałem od wcześniaków. Lepiej coś zrobić na wszelki wypadek niż nie zrobić. Smutno mi trochę, że nadal lekarz zakłada, że wcześniej urodzę, ale liczę, że najwyżej synek nas miło zaskoczy jak poczeka do września, więc na oddziale już wiedzą o moim synku, to zaplecze jest przygotowane i dla niego, więc teraz ma siedzieć w brzuchu do terminu.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 09:08

witam :)

u nas też się ochłodziło i tak jak zaczęło lać nad ranem tak ciągle leje,
zaraz zjemy śniadanko i muszę skoczyć po wyniki morfologi, potem zawieźć papiery do US,

no i na 12.30 jedziemy do gina, jestem ciekawa jak tam Mikuś się ma i ile przybrał i czy szykuje się poród :ico_noniewiem: ,

jenny to fajnie, ze sie dobrze czujesz i szyjka trzyma :ico_oczko: :ico_sorki:
anza ta pogoda do du.., pewnie dlatego się tak wczoraj czułaś, bo ciśnienie leciało w dół, a i dobrze, że szyjka jeszcze trzyma :ico_sorki:
anade, Monika super,m że u Was wszystko :ico_brawa_01: ,
co do kupek to nie pomogę, bo Szymek jak był mniejszy to robił normalnie,

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 09:43

donatka, kochana czekam na wieści o Mikusiu!!! Trzymam kciuki by coś się zaczęło dziac. Wiem jak już by było miło móc uslyszec, że chociaż szyjka się skraca :-)

U nas też beznadziejnie. Nawet przez to na fitness nie idę. nie będę mokła. Poza tym coś stopa mnie boli. Jakbym źle stanęła. Przy chodzeniu dośc nieprzyjemne uczucie.

Idę rozwiesic pranie.

Jenny, zawsze miło wiedziec, że lekarz się nami interesuje :-) Ja wiem, że spokojnie dotrzymacie ponad 30tc! stawiam 36max choc po głowie mi chodzi jakieś 32-33tc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość