Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

05 mar 2012, 13:00

nie rozumiem takich osób, jak mogą się wpakować w dziecko w tak młodym wieku..
- nie ma antykoncepcji doskonalej,a w czystosci do slubu to malo kto potrafi doczekac :ico_noniewiem:
Problem w tym, że w przypadku wczesnych ciąż, często nie było żadnej antykoncepcji. A poza tym naście lat to dla mnie jednak za mało na seks, rozumiem osiemnaście, ale piętnaście czy szesnaście to już przesada. Do tego trzeba też być dojrzałym psychicznie. I odpowiedzialnym. Bo potem jest właśnie szybki ślub i nieszczęście do końca życia. Bo nawet nie ma jak odejść bez edukacji, czy doświadczenia w pracy, kiedy nikt nie chce do pracy przyjąć i nie ma gdzie mieszkać. Ja wiem, że są wyjątki, ale też miałam koleżanki w takiej sytuacji i wiem, że nie mają fajnie w życiu.

Awatar użytkownika
WeselneZaplecze
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:04

Re: prosze o szybkie odp

06 mar 2012, 12:19

Mam 17 lat w grudniu bede miec 18 jestem w ciazy, wyprowadzilam sie z domu do chlopaka ktory ma 20 lat. Chcemy wziasc slub ale moi rodzice sa przeciwni czy da sie cos z tym zrobic?
Jesteś jeszcze bardzo młodzi, więc przemyślcie to dobrze. I tak czeka Was teraz dużo obowiązków. Ale jeśli się kochacie to poradzicie sobie ze wszystkim czego Wam z całego serca życzę.

lajlab
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2013, 20:49

Re: prosze o szybkie odp

20 lut 2013, 21:07

Jak sie kochacie to nie przejmujcie sie rodzicami a jak nie to nie bierzcie zadnych ślubów

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: prosze o szybkie odp

25 cze 2013, 09:16

moim zdaniem warto byłoby poczekac z tym ślubem 4 lata, jak będziecie bardziej świadomi tego czynu

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość