Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 18:38

Edulita i co tam było, pewnie nic takiego, strach ma wielkie oczy, no i Ty z tą Twoją bujną wyobraźnią. Wianki śliczne, tak jak Twoje Panny :ico_brawa_01:

Kamilka malutki, zgrabniutki - jeszcze będziesz się cieszyła, że jest mały :-)

Leona ja poproszę porcyjkę botwinki :ico_sorki: :ico_sorki:

Jenny czyli dzisiaj zdecydowanie lepszy dzień - oby takich więcej :ico_sorki:

Ja byłam u Babci, Pola została u moich rodziców, więc obie zaliczyłyśmy wizyty u Babć :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 21:42

ja tak strasznie się boje myszy
Ojjj aż dreszcze mnie przeszły jak to czytałam.Ja panicznie boje się myszy i tego typu zwierzątek .
Napisz co to w końcu było.
Ja teraz owoce moge kilogramami:D
Też sie dołączam.
W pierwszej ciąży też uwielbiałam owoce i tym razem tak samo.
Zaraz jak dokończę jeśc kolacje to wezmę kilka truskawek ,jogurt naturalny i będzie pyszny deserek.
ostatnio sie martwilam czy wszystko ok skoro mam tak maly brzuch?
Ja też mam malusi brzuszek . U mnie wygląda jak bym sobie pojadła więcej a nie że tam maluszek mieszka.
Ile przytyłaś?
Pokaze wam moj dzisiejszy brzuchol, koniec 25tc :ico_oczko:
Śliczna mała piłeczka.
ja juz mam ponad 10kg na plusie, moze i 12
No to zupełnie tego nie widać z zdjęcia.
Nie mogę przestac myśleć o betinie
Pewno dlatego że macie ten sam problem z ciążami i że ty już raz to przeszłaś.
Świetojanki
Piękne zdjęcia.A kto robił takie śliczne wianki ?
Moj brzuszek jest tu:)
Malusi ;)
Szkieletorku kiedy masz wizytę u gina?
Jakoś za tydzień .Też mam nadzieje że coś mi doradzi na te bóle oraz że na te pękające małe żyłki na nogach .
Dodatkowo ASPAT i ALAT zrobiłam, żeby sprawdzić to swędzenie rąk, tak dla pewności
To jest ta cholestelaza tak ??
Bo mnie nogi swędzą okropnie.Drapie się codziennie do krwi .I nadal mnie swędzi ale juz krew mam dosłownie za paznokciami więc próbuję na siłę przestać.
Ile kosztuje te badanie bo chyba tez zrobię.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 22:12

Teraz szkieletorku Ciebie nogi swędzą. Mi pomogły okłady z rumianku i alatan plus żółty, nie jest idealnie, ale dziś mam chwilę spokoju.

Betina też o Tobie myślę. Madleine jak tylko będziesz coś wiedziała daj nam znać.

Kamilko brzuszek faktycznie masz malutki.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 23:14

tak jak pisałaś spinko strach ma wielkie oczy okazało sie że wiatr hulał z wentylacji i poruszał folią :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: ale strachu się najadłam :ico_wstydzioch:
szkieletorku - ja i dziewczynki plotłyśmy wianuszki :-) co do myszy to ich i szczurów się boje a tak pozatym to nic mnie nie rusza
kamilka - brzuszek nie musi być duży ważne aby dzidzia miała w nim bezpiecznie :-) jeszcze zdąży urosnąć
spinka - takie odsapnięcie od siebie pomaga napewno i tobie i Poli dobrze zrobi

dziewczyny mnie brzuch i piersi swędzą ale tak znośnie jak posmaruje to przechodzi - dzięki bogu :ico_sorki:
spokojnej nocki deszczyk dzwoni w szyby więc fajnie się będzie spało :ico_spanko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

25 cze 2013, 23:15

tak jak pisałaś spinko strach ma wielkie oczy okazało sie że wiatr hulał z wentylacji i poruszał folią :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: ale strachu się najadłam :ico_wstydzioch:
szkieletorku - ja i dziewczynki plotłyśmy wianuszki :-) co do myszy to ich i szczurów się boje a tak pozatym to nic mnie nie rusza
kamilka - brzuszek nie musi być duży ważne aby dzidzia miała w nim bezpiecznie :-) jeszcze zdąży urosnąć
spinka - takie odsapnięcie od siebie pomaga napewno i tobie i Poli dobrze zrobi

dziewczyny mnie brzuch i piersi swędzą ale tak znośnie jak posmaruje to przechodzi - dzięki bogu :ico_sorki:
spokojnej nocki deszczyk dzwoni w szyby więc fajnie się będzie spało :ico_spanko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 06:07

Szkieletorku ja za te badania płaciłam po 4 żł - więc 8 - malutko, a lepiej wiedzieć. Może zrób i sobie, chociaż pewnie gin CI zleci, ale jak robisz prywatnie to nie ma różnicy czy powie Ci czy tez sama zrobisz.

Edulita dobrze, że nie był to żaden nieproszony gość. Ja panicznie boję się węży, myszy i szczury z racji ogonów są mało atrakcyjne(ogony mają jak robale fuj).

Dzisiaj w nocy nie budziłam się no ale deszcz padał i temperatura przyzwoita była. Ja już z kawką siedzę, bo A. miał na wcześniej do pracy i ja nie śpię. Miłego dnia życzę.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 06:39

Hejka

Ja tez juz nie spie, sniadanie zjedzone i czekam na "kuriera" za jakies 30min powinien byc :ico_oczko: :ico_brawa_01:


Dzisiaj caly dzien ma byc zimno i deszczowo takze pewnie w domu przesiedzimy, ale w dostawie jest masa nowych puzzli od babci takze bedziemy mieli co robic :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 09:27

witam
u mnie nadal pochmurno choc nie pada - ale czuje się super i znowu udało mi sie wyspać :-) co ostatnio się bardzo rzadko zdarza
Dziś musze powolutku myśleć w co i co spakowac Nikoli na kolonie bo 1 moja córcia pierwszy raz sama jedzie nad morze :ico_olaboga: ale ten czas leci a pamiętam jak ją w brzuszku nosiłam a dziś to już taka duża panienka :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 10:13

Myślałam ze beda jakies wieści o betince a tu cisza. Nic to, dalej trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 10:16

Napisałam do niej,czekam na odpowiedz.Mialam dziś do niej jechać,ale młody coś smarka,a zimno na dworze wiec chyba dzis odpuszcze i w inny dzien podjade.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość