Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 12:31

hej hej
anade no wkurzające serio zachowanie :ico_zly: też bym nie miała ochoty tam jeździć ...
Tibby :) no ciekawa jestem kiedy Ci się rozkręci na dobre :-) choć z drugiej strony dobrze że coś czujesz że sie dzieje bo to znaczy że się skraca czy rozwiera a nie zupełna cisza :)

ja też wolałabym jak w poprzedniej ciąży już wcześniej mieć kawałek rozwarcia za sobą :)
wtedy na porodówkę pojechałam z lekkimi bólami i 4cm juz było a 2 cm to chyba z miesiąc wcześniej...
no ale teraz jakoś lepiej mi tam wszystko trzyma

ja mam niby termin na 25 lipca więc Zioło będziemy się ścigać :-D
ale ja wiem że moje dziecko jest minimum 1 tydzień starsze (bo miałam wcześniej owulację wtedy) zresztą z usg też tak wychodzi, że dorodna dziewczyna jest i dlatego ja na tego 25 nie liczę tylko raczej wcześniej...
no ale na razie jeszcze nie wszystko gotowe więc niech tam sobie siedzi spokojnie i czeka aż sie rodzice ogarną :ico_oczko:
tzn jakby była już to damy radę ale wiadomo, wolałabym miec już wszystko dopięte na ostatni guziczek :)

mnie dziś dużo lepiej
wczoraj chyba faktycznie pogoda mnie dobiła bo ja mam skłonnosci do niskiego ciśnienia i jak jeszcze na zewnątrz spada to już masakra
no bez sił byłam kompletnie... aż się wystraszyłam że jakiś wirus mnie złapał...

Monika z tego co pamiętam to moja też potrafiła długo kupki nie robić, jak nie pręży się i nie płacze, brzuszek miekki to chyba nie ma się czym martwić, na piersi tak może być...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 13:34

anade, jejku, jakie przejścia! teściowe są straszne. Mój teśc też tak robił z Bobim. Wiecznie mu się sprzeciwiał jak spał...

znów miałam ból jak na @. pojawia się i znika. do tego kilka skurczy zaliczyłam. mało przyjemne były. ale ustało

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 14:11

Monika jeśli dalej nie zrobi możesz mu dać pół czopka glicerynowego,ale jesli nie boli go brzuszek i nie ma oznak zaparcia to ja bym poczekała,ew dla spokoju zadzwonila do pediatry zapytać. Takie maluszki wiekszosc mleka mamy wchłaniają i poprostu nie ma z czego robic kupki :-)
mam wlasnie czopki w domu i nie wiem czy ich uzyc czy nie bo w sumie Patryk nie prezy sie i nie widze zeby go brzuszek bolal jest miekki i co najlepsze on sobie ladnie baki puszcza i to kilka na raz wiec chyba nie jest zle.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 14:36

jak purta to jest ok. jelitka pracują. poczekaj jeszcze do jutra.


donatka, jak tam wizyta?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 17:16

jestem :)

a wiec, szyjka długa, trochę mi tam,, mieszał", że bolało, no ale to miało pomóc, zobaczymy, główka jeszcze wysoko, synek waży 3600g,jest spory, nogi długie, główka duża, ktg ok, skurcze są, ale to jeszcze nie to, choć dla mnie już te napięcia macicy są bolesne,
no i pogadaliśmy o porodzie, bo główka spora, więc dał mi pewnie wskazówki, jeśli mały by nie chciał wyjść, a w razie jak jeszcze nie urodzę to mam przyjechać 9 lipca i będziemy działać, ale wtedy też waga małego będzie większa :ico_olaboga: ,

a i przytyłam 11kg :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 18:53

Donatka, no to dośc pozytywne wieści z wizyty. Szkoda, ze się nic nie szykuje samo do porodu. Ale może jak tak pogmerał to coś w nocy ruszy.

U mnie dziś od 15-15:40 skurcze co 6min! ale poruszałam się po mieszkaniu i przeszło wszystko. Tylko brzuś jakby zmęczony.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 19:23

Ale może jak tak pogmerał to coś w nocy ruszy.
wątpię, pytałam, i mówił, że dziś nie urodzę, oby do terminu urodzić, no nic trzeba czekać aż natura zrobi swoje, tylko nie wiem jak dam radę takiego dużego szkraba urodzić :ico_puknij:
U mnie dziś od 15-15:40 skurcze co 6min! ale poruszałam się po mieszkaniu i przeszło wszystko. Tylko brzuś jakby zmęczony.
ja dziś często mam te napięcia, nieraz bolesne, ale pytał się jak długo trwają, to mówiłam, że po chwili puszczają, czyli to jeszcze nie to

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 19:40

U mnie trwały te skurcze bolesne ponad minutę.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 19:56

Sypiecie się :-) powoli!

Ja wymyłam łóżeczko, zmachałam się i zdycham.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

25 cze 2013, 20:27

Tibby to Ty następna szykujesz się do porodu?
A mnie coś z tyłu zaczęły plecy w lewym boku pobolewać na wysokości klatki piersiowej kurcze zawsze coś. Najpierw synek skopał mi żebra a teraz plecy mnie bolą.
Donatko mi synek z dużą główką też szykuje się.
O jednak to boli mnie kręgosłup po lewej stronie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość