Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 10:27

Madleine jak Betina odpisze daj nam znać.
Edulita to szykuje się u Ciebie ważne wydarzenie pierwsze kolonie córeczki.
U mnie też dziś pochmurno.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 10:32

U Betinki ok,mozliwe,ze do piątku wyjdzie. Cały czas ma leki na podtrzymanie,ale skurcze ustały.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 10:36

Hej dziewczyny

Edulita - zycze sily i pozegnania z corcia bez lez :ico_sorki: :-) ja jezdzilam na zielone szkoly i kolonie od 1 klasy podstawowki i uwielbialam pozegnanie bylo zawsze trudne ale potem juz super :-D Corcia da rade :ico_brawa_01:

szkieletorku ja schudlam 6 kg od poczatku i na ostatniej wizycie mialam tylko 30 dkg wiecej.. wiec nadal mam na minusie :-)

my na nogach mlody dzis dostal krwotoku z nosa jeju kiedy sie to skonczy bo ja walne ... wlaczyl dzis taka syrene rano jak krew zobacvzyl panikarz maly :ico_sorki: obudzil chyba caly bloczek :ico_noniewiem:

ja juz spakowana jeszcze 2 dni i wyjazd .. tylko nie mamy nawet jak sie bzyknac z mezem bo albo lozko skrzypi albo maz zasypia bo o 4 wstaje albo ja przez chorobe mlodego musialam z nim spac :-/ Dzis musze cos wymyslec

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 11:35

Madleine, dobrze, że niesiesz pozytywne wieści! pozdrow betinę i życz szybkiego powrotu do domku z brzuszkiem!!!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 11:37

to super wieści oby betince skurcze oduściły na dobre :ico_sorki: trzymam kciuki
kamilka - napewno ja popłacze ale nie przy niej ja to taka ostatnio wzruszająca sie jestem że szok :ico_szoking: mam nadzieje że pogoda od 1 sie poprawi :ico_noniewiem:
Musisz coś wymysleć hm... my od początku ciąży zero przyjemności mamy zakaz więc wyposzczeni jesteśmy :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 11:57

Edulita ten steryd to dostałaś zastrzyk w tyłek, czy dożylnie?
Madleine to dobrze, że skurcze przeszły u Betiny i niedługo wraca do domu.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 12:17

Betina dobrze ze skurcze ustaly :ico_sorki: aby sie nie pojawily przez najblizsze 10tygodni :ico_sorki: :ico_sorki:


Ufff wszystko rozpakowane :-D wozek zlozony :ico_oczko:

Tak moje dziecko zaczelo dzisiaj dzien :ico_haha_01: od polskiej kielbasy i innych rarytasow :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 12:19

A tu nasza nowa fura :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 12:30

Leona bardzo ładny wózek. :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

26 cze 2013, 12:35

deszczyk dzwoni w szyby więc fajnie się będzie spało :ico_spanko:
Też uwielbiam ten dźwięk. A mąż mój wręcz przeciwnie i jak pada a mamy otwarte okno to je zamyka bo go to budzi i denerwuje.
szkieletorku - ja i dziewczynki plotłyśmy wianuszki :-)
No to wielkie brawa :ico_brawa: bo ja niedawno jak plotłam to wyszedł jakiś stwór a nie wianek.Zupełnie nie wiem jak się za to zabrać by miało ręce i nogi.
Ja już z kawką siedzę
Matko ,strasznie wcześnie .
Może zrób i sobie
Gin pewno zleci ale sama jak zrobię to będę mieć wcześniej wyniki i będę wiedzieć czy to to czy jednak nie.
A długo się czeka na wyniki ?? Bo nie wiem czy zdążę zrobić przed wizyta.
czuje się super
No to fajnie.
Na mnie ta chłodna pogoda tez dobrze działa. Prócz bolącego biodra kręgosłupa to czuje się super. Nie jest duszno.
Tak przez 3 dni może być (mała ma teraz leciutki katarek) a potem niech będzie ciut cieplej bo chce by córcia coś z lata i basenu miała a ja jakoś dam sobie radę.
U Betinki ok
No to rewelacyjne wieści.Oby tak dalej do 37 tyg .
ja to taka ostatnio wzruszająca sie jestem że szok
Tez to mam .Ale chyba odkąd mam Lilcie to zrobiłam się dużo bardziej wrażliwa ,szczególnie na tematy dzieci ,jakieś choroby krzywdy .Jak wiadomości oglądam to zaraz płacze.
nie mamy nawet jak sie bzyknac z mezem
Ja to wcale ochoty nie mam .Do tego tam mnie bardzo po sexie boli, choć i bez tego tez mnie ciągle boli .Mąz bardzo niezadowolony no ale cóż zrobić.
nasza nowa fura :ico_brawa_01:
Baardzo ładny wózek.

Edulita no to córcia będzie mieć wrażeń,ale chyba ty też bo dla matki rozłąka na jakiś czas pewno ciężka jest .
Ja aktualnie nie wyobrażam sobie tego. Jak Lila zostaje bardzo rzadko z babcia a ja jadę na zakupy z siostra na połowę dnia to aż mnie skręca za nią.

Tibby a ty już na mecie niemal.Jak się czujesz?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość