Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

28 cze 2013, 22:01

U mnie drugi poród też szybszy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 08:01

u mnie hemoglobina 10.3... reszta ok. mocz czysty. bez bakterii.

Noc koszmarna. Młody mi się chyba wstawiał w kanal, bo uciskal i gmerał tak na dole, że myślałam, że już wychodzi. Kilka skurczy było. Jelita latały jak chore... ale przeczyszzenie skończyło się na gazach i co chwilę wędrówkach na siku.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 08:22

witam :)

u mnie też noc nieciekawa, nos mi się zapychał, nie mogłam normalnie oddychać i spać,głowa mnie chyba od zatok boli, po śniadaniu zrobię inhalację z rumianku, może mi wszystko spłynie,
a mały tak szalał, że myślałam, ze wyskoczy, brzuch często się robi twardy jak głaz, dusi na żołądek i pęcherz, masakra :ico_olaboga: ,

jakie macie plany na dziś?

my ok 11 śmigamy do mojej mamy na ogródek, a na 17 jedziemy do kuzyna na urodziny na torcik i grilla :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 09:13

Widzę, że dziewczyny 2w1.

My dziś na imprezę idziemy.

DONATKO, zdrówka, jakieś inhalacje sobie zrób na ten nos.

TIBBY, hemoglobina słaba, lepiej zacznij coś jeszcze łykać, żebyś nie była słaba po porodzie, bo to ma na to wpływ.

MONIKA, o fajnie, szybciutko chrzcicie, ale to dobrze nie ma na co czekać. My tez zawsze szybko.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 10:37

sprawdzam czy któraś się nie wybrała na porodówkę :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 11:39

hej hej :)

Donatka :) no sama ciekawa jestem kiedy się rozdwoję, choć szczerze mówiąc to nie spieszy mi się za bardzo, bo w domu nie wszystko gotowe... Igę urodziłam też kilka dni przed terminem
ja mam hemoglobinę 10,8 i kazała mi brać żelazo przez 10 dni codziennie i potem jeszcze co drugi dzień żeby właśnie się wzmocnić
biedna jesteś z tymi bólami głowy :ico_pocieszyciel: mam wrażenie że prawie codziennie Cię boli, okropnie męczące to musi być, ja pamiętam jak mnie na początku ciąży bolała to aż doła łapałam bo nic zrobic nie umiałam tak mnie to rozbijało...
Tibby to oby dobre te wyniki były, trzymam kciukasy :-) i bardzo mi się podoba jak sobie termin porodu przesuwasz :-D
zazdraszczam pedikiru (kurcze nie wiem jak to się pisze :)) ja też miałam iść ale w końcu mi kasy zrobiło się szkoda i nie poszłam... :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: i do fryzjera by się przydało ech...
no i nogi współczuję, bo nie dość, że brzuchol dokucza już to jeszcze ta noga, a smarujesz czymś? może zapytaj w aptece?

my dziś do mojego taty na imieniny a jutro do wujka (grill) więc imprezowy weekend się zapowiada :)
i dobrze trzeba balować puki można :-D

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 13:37

Witam

wpadlam sprawdzic czy ktoras z Was dziewczyny czasem sie nie wypakowala ale jeszcze jak widze nie :ico_oczko: wiec czekamy dalej :-)

u nas bez zmian. kupki dalej nie ma ale sa baki strasznie smierdzace ze malo nosa nie wykreci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 13:44

Tibby znalazłam Cię na fb u mojej znajomej :) i wysłałam zaproszenie z konta mojego męża Robert Zakrzewski to przygarnij mnie pod tym pseudo :) oki? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 14:22

Anza, a jaka mamy wspolna znajomą ze tak spytam z ciekawości?

My juz po wyprawie na miasto. Z mamcią obeszlysmy galerie nowa w Poznaniu ale szalu nie robi na nas wcale. Jedynie co, to kupilysmy sobie w Lildlu po ciastku na ciepło i poszłyśmy do Starbucksa na kawke. Ja mrożona, mama na ciepło. Potem krótki spacerek do Biedronki po pieluchy najmniejsze dla Tomka. I weszlysmy do sklepu z lego po nowe gazetki z oferta klocków i udało nam się trafić na przecene samochodu który planowaliśmy kupić młodemu od Tomka i 20zl zaoszczędzone :)
Zaś Bobi dostal 3pack skarpetek z Zygzakiem McQueen i puzzle do kolekcji bo też tanie były.
Tak sie cieszymy ze lego tańsze ze szok. Udane zakupy choć poczatkowo w ogóle nie planowalysmy kupowania klocków.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

29 cze 2013, 15:08

Tibby a tutejsza :) Zbora czyli Karolina Mydlikowska - z Karolą piszemy już od prawie 7 lat od ciąży z Igą :) teraz na prywatnym forum... majóweczki 2007 hehhe
noo to udane zakupy w sumie :)
my też musimy w końcu kupić Iguśce prezent od siostry :) ... barbie ma być...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość