szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

01 lip 2013, 20:37

Na razie nie idziemy do szpitala
No to super wiadomość.

Co tu dziś taka cisza?
Ja dziś wygrałam kolejna aukcję z sukieneczką dla mojej Lili. Ostatnio szaleje ale jak tu nie stroić dziewczynki blondyneczki aż białej z niebieskimi oczkami i włoskami kręconymi jak u lalki ? Wiadome dla mamusi jej dziecko zawsze będzie najpiękniejsze.
Jeśli chodzi o jedzenie to uparłam się że wytrwam i tym razem nie popuszczę jej .Efekty już malusie są.Mała nie je zup sama ale trzyma druga łyżkę i próbuje nią czasem zjeść a jeśli nią nie robi nic to trzyma razem ze mną i je w ten sposób.Ja widzę już poprawę .
Potrzeba jeszcze czasu ale jak będę dalej tak robić to wydaje mi się że jednak efekt zamierzony będzie.

Dziś miałam wizytę. Córcia ma się bardzo dobrze .Rośnie ładnie . Jednak jest tak ułożona że uciska kość krzyżowa i przez to mam te bóle kręgosłupa i być może promieniuje to na biodra.Mam niedobór wit D3 co jest ryzykowne wiec mam leki .Powiedział że to też może być objaw tych bóli bioder.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

01 lip 2013, 21:50

Szkieletorek super ze u corci wszystko ok :ico_brawa_01: a jak lekarz stwierdzil niedobor tej wit??


Ja moje malenstwo zobacze juz za tydzien :-)


Chlopaki poszli spac, ja poogladam jeszcze troche tv... Mam ochote zjesc cos dobrego ale na szczescie(nie ta pora) nic w domu nie mam co bym zjadla :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 07:09

Hej!
Ja z kawą i zaraz wyjeżdżam. Mam nadzieję, że dziś będę miała mniej nerwowy dzień :ico_sorki: bo wczoraj to Meksyk był, aż szkoda mojego maleństwa. Dziś wizytuję po pracy, więc pewnie wieczorkiem zajrzę, pisać proszę ładnie co u Was.

Szkieletorku widzisz jednak matka najlepiej umie podejść do dziecka - nie słuchaj nigdy gadania innych i proszę pochwal się córunią :ico_sorki: A biodra jednak jest jakaś przyczyna, może i wit. D pomoże :ico_sorki:

Leonka no i wiadomo czemu nie widać Twoich kg, oszczędzasz się kochana :ico_brawa_01:

Edulita odezwij się :ico_sorki:

Jenny co u Ciebie? Już w nowym mieszkanku?

Lala ja czasem marzę o takiej ciszy w domu, zwłaszcza jak mam ciekawy dzień w pracy i dzieciaki tylko krzyczą :ico_wstydzioch: Ale na tyle czasu to nie wytrzymałabym beż mojej paskudy :ico_oczko: Jak samopoczucie?

Kamilka gdzie Ty w PL?

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 09:24

hej u mnie tez ok wczoraj ogaranełam troszke mieszkanko na raty
potem byłam na małych zakupach
wieczorem z tego wszystkiego napinał sie znów brzuch jednak muszę bardziej uważaćjednak to takie trudne przy 4 latku i domu na głowie

spinkA I co zaproponował szef A ?

edulita staram się być ostrożniejsza

spinka ja uważam że powinnaś spełnić swoje zachcianki ,pamiętaj szczęśliwa mama=szczęśliwe dziecko :)
i super ze wyniki wyszły dobrze szpital to nic przyjemnego

lala odsapniesz troszke be syna tym bardziej ze ostatnio miałaś sporo pracy ,choć wiem ze pewnie już tęsknisz i chciałabyś by wrócił, ja mam tak samo najdłużej bez Tomka 3 dni wytrzymałam :P

szkieletorku konsekwencja ważna sprawa trzymam kciuki by efekt był widoczny szybciutko
a co do ubranek to mam to samo dlatego na allegro nie wchodze mam juz ubranka od znajomej odkupione jeszcze 1 ma mi cos przyniesc ,teraz czekaja na mnie 2 kartony w kolejce do prania
co do wit d i bóli bioder mam to samo czasem ból nie do wytrzymania

leona gdzie te jedzenie ci się odkłada nie widać po Tobie że masz taki apetyt

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 10:09

Hej dziewczyny

malo napisze bo wchodxe przez tel...

Jestem w polsce wkoncu udalo nam sie wyjechac .. Adas szaleje z wszystkimi... Jest kochany teraz grzeczny wszystko ok... W czwartek mam wizyte u mojego gina kupilam tez juz wozek:)

Tesciowa dala mi wczoraj do wiwatu ryczalam z godzinrle dzis mnie glowa boli... Dobrze ze caly urlop jestem u mamy bo teraz wciazy to dla tesciowej mogloby sie zle skonczyc:/ ale dosc juz o zlym.. Ciesze sie ze jestem troche odpoczne tylko teslnie za mezem:( pozatym zycze Wam zdrowka odezwe sie po wizycie u gina... A potem nie wiem na ile czad pozwoli:)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 10:46

Witam


Niedawno z synusiem wstalismy :-D

Spinka daj znac po wizycie :ico_sorki:

Betina uwazaj na siebie :ico_oczko:

A u mnie to ze apetyt mam to nie znaczy ze jem ciagle :ico_haha_01: bo jednak meeeega sie powstrzymuje ale co z tego jak kg i tak leca w gore.... No ale martwic sie bede po porodzie :ico_oczko: raz udalo mi sie pozbyc mega ilosci kg to i teraz sie uda :-)


Kamilka fajnei ze juz w PL jestescie :ico_brawa_01:
Ja jutro mam pranie, w czwartek pakowanie i w piatek poznym wieczorem wylot :-D :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac, tylko ze upaly zapowiadaja ...ciezko bedzie :ico_noniewiem: :-/

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 10:47

Kamilka i jaki wozek kupilas?? No i czekamy na wiesc po wizycie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 17:23

Witam.
Szkieletorek - współczuje bólu, mam nadzieje że szybko przejdzie
kamilka - W pl w kielcach odpoczywasz czy gdzieś w okolicy, mój mąż pochodzi z okolic kielc
betina - oszczędzaj sie kochana.
spinka- Niby co dziennie rozmawiam z małym przez telefon , ale i tak tęsknie.Mąż za tydzień chyba do niego pojedzie a za dwa tygodnie go przywiezie
Moja szefowa dziś wyjechała do torunia bo tam też mają jakiś zamek także do piątku mam troche luzu.
Dziś ciężko się pracowało bo strasznie gorąco jeszcze coś mnie boli na dole brzucha z lewej strony. :ico_olaboga:
Mój mąż już złożył łóżeczko , twierdzi ze chciał zobaczyć czy będzie pasowało :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 21:07

Lala ja w Kielcach dokladnie w Dabrowie u mamy jestem:)

Leona ja kupilam jedo bartatine na zywo jest super:)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 lip 2013, 21:35

Kamilka fajny wozek, a kolorystyka identyczna jak w moim :-) :ico_oczko:


Moje dziecko dopiero zagonilam do spania i taaaki rozzalony jest ze mu nie dalam sie wiecej pobawic :ico_olaboga: ...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość