Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

28 cze 2013, 10:47

Witam dziewczyny
Ja ddziś mam wolny dzień ale od rana w biegu bo zakończenie szkoły więc trzeba było lecieć z kwiatkami :ico_oczko: teraz na szczescie już luz i zaczynamy wakacje :ico_haha_02: niestety zaczeły się u nas deszczowo ale może później będzie lepiej :ico_haha_02:

piszecie o buntach dwulatków i stwierdzam że u mojego Kuby też od czasu do czasu zaczyna się takowy pojawiać na szczęście na razie sa to jednorazowe i dość łagodne wybryki i najcześciej to po prostu jest krzyk "daj mi" :ico_haha_01:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

28 cze 2013, 14:29

Hej!
Ja też wpadłam tylko na chwilke z informacjami co u nas. A więc rok szkolny niby zakończony, bo lekcji nie ma ale jeszcze tydzień na uporządkowanie dokumentów mam. Jutro mam obronę, więc jeszcze ogromny stres przede mną, przyda się trzymanie za mnie kciukasów. Poza tym nie zdążyłam pójść do gina bo w piątek rano mnie zalało, pewnie to przesunięcie spowodowały stresowe sytuacje jakich ostatnio mi życie nie szczędziło.
Ola ma obecnie biegunkę nie wiadomo dlaczego, jest marudna i jak mnie zobaczy to ciągle ryczy i nie da się zostawić. poza tym nic ciekawego i nowego.
pozdrawiam wszystkich odezwę się niebawem!!!!

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

29 cze 2013, 12:56

hej
u nas też już wakacje :)) ja dziś zakończyłam tydzen pracy na noc :ico_olaboga: no ale dalam rade dziec też nie zauważyly braku mamy w nocy :ico_oczko:
nostromo ewidentnie bunt dwu latka moja też tak robi ba potrafi nawet uciekac od nas w calkiem przeciwnym kierunku albo zarzuca na nas focha ... igonorowanie jest jedynym racjonalnym rozwiazaniem :ico_sorki:

i jeszcze foto
Obrazek

Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 lip 2013, 11:10

Hello...
Jest tu jeszcze kto ?

agasio, biegunka pewnie na zębole u nas to samo albo brzydkie kupy po prostu. Mamy 3 w natarciu stale i mam jojczącę strasznie dziecko.

W niedzielę mała miała mały wypadek, rozwalił sobie całą wargę uderzając chyba w stół (nie wiem bo to sekunda była) ma napuchniętą całą jak po walce bokserskiej i siną. Ale co dzień to lepiej i schodzi to. Na szczepieniu jeszcze nie byłyśmy, czekam na kaskę. No i stale wyskakują jej placki takie sucho łuszczące się na policzkach. Wyczytałam by Clotrimazolem to smarować, no i schodzi ! A jak zaprzestanę to nawraca. Nie mam pojęcia co to za dziadostwo. Wypytać przy okazji wizyty będzie trzeba.

Lato coś nie chce do nas przyjść. Podobno ma to być najchłodniejsze lato od kilku lat. Ciekaweee....
A wy co, urlopujecie się ?
Aga26, widziałam na FB wycieczkuję z małym skoczkiem :P Fajne to w tej Wiśle !

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 lip 2013, 12:26

Hejka :)

Czytałam ostatnio co u Was ale nie miałam siły żeby odpisać.
U nas zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany...

W zeszłym tygodniu mąż wyjechał do pracy za granicę a ja zostałam ze wszystkim sama.
Jak uda mi się podrzucic dzieciaki komuś to lecę na mieszkanie pomóc bo do końca miesiąca muszę się przeprowadzić a jesteśmy jeszcze w lesie. Wieczorami jak dzieci pójdą spać to powoli pakuje rzeczy bo trochę tego jest a przy dzieciakach mogę zapomnieć o pakowaniu :) poza tym codzienne obowiązki i tak mi mija dzień za dniem.
Czasami wieczorem nawet nie wiem jak się nazywam :)

Młodemu wyszły 3 czwórki także na dzień dzisiejszy mamy 11zębów :) kolejne w drodze ale na szczęście nie ma tragedii z tymi zębami :)
Poza tym wszędzie go pełno, straszny zbój się z niego zrobił :) najgorsze jest przebieranie pampersa bo niestety nic nie działa i troszkę się musimy posiłować przy zmianie pieluchy ;)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

02 lip 2013, 13:35

Ojj Aga podziwiam ! Dom, dzieci i jeszcze remont i przeprowadzka. Do pracy tymczasowo wyjechał mąż, czy na stałe a docelowo macie dojechać ? No i daleko wyjechał ? Podziwiam i trzymam kciuki.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

03 lip 2013, 18:10

witam!
wpadłam zobaczyc co u Mam!!! Ja już po obronie.moja udręka została zakończona ,udało sie jestem teraz magistrem germanistyki z piateczkąna dypolomie!!!! cieszę sie bardzo.
Poza tym powolutku zaczynamy wakacje, mam nadzieję, ze troszkę odpoczniemy. w przyszłym tygodniu planuje zakupy, bo dzieci na kolonie jada.
Aga- współczuję zagmatwania spraw, alena pewno dasz rady!!!
Mad- jak zwykle śliczne zdjecie córci,uwielbiam oglądac Twoją Martysie!!! Martynka rozcieła usto, a Ola ma cały siny policzek, zderzenie ze stołem:(((
Gabi- współczuje tych nocnych ryków, u nas od dwóch dni to samo, płacze w ncocy, biegunkii wieczne marudzenie. Chyba tez zęby. :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

03 lip 2013, 20:44

Gratuluję MGR :))))

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

04 lip 2013, 22:20

hej!
Dziękuję za gratki- to już mój drugi mgr, więc wrażenia nie robi:)))
Gabi- u nas dopiero jest 8 ząbków.
Ale dziś pogoda:)))

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

04 lip 2013, 22:26

U nas 8 + 1 przebity (trójka dolna wreszcie)
Ale dzisiaj odstawiła niezły cyrk w domu... Już brakowało mi pomysłu co zrobić by się uspokoiła.
Na szczęście dałyśmy radę.

Drugi mgr też robi wrażenie :P nawet bardziej że mając 3 dzieci podołałaś.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość